IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=29062
Zanimljivo! Valjda će i zaposlenike i strojeve našeg konzorcija prevesti koji put od luke Rijeka do luke BAR, pošto auto put do Durovnika neće biti završen.
[thumbsup]

IDEMO RADIT !!!

po meni cijena ce pratiti inde crobexa

dan poslje sutra

Ova priča o Crnoj Gori je stara Sanaderova muljaža još od početka 2009 kad se na krilima te vijesti IGH napucao sa 1400 na 4500. Igra vrhuške HDZ-a.
Dalo se itekako novaca okrenuti od tog rasta na 4500.
Sad se opet koristi ista priča. 2 puta prolazi ista stvar a za ovaj posao se zna već godinu dana.
Možda će se o njemu opet pričati 2011. i 2012.

Neimar @
nema,znas i gotovo.

Potencijalno okretanje na cca 2700.
Preporuka HOLD sa dokupom!


primjetih nema više onih na prodaji..2 puta 60 komada i ostalih po 40..

pitam se zakaj…
majstori svaka čast


Ima ih samo se ne vide

Ovo što se desilo ovih dva/tri dana nemam riječi [cry]
Kad je dionica bila prije cca 5 dana na 2750 kn nitko nije htijo prodati ispod te cijene i onda se drzala na 2750-2850 kn.
Sad kad je posao blizu ona pada ko muva bez glave kao da je posao izgubljen.
Normalno bi trebalo da se vrti od 3000-3100 kn do obajve potpisa ugovora i onda kud mili moji.
Nenormalno mi je da IGH u roku dva dana padne 10% na osnovu ničega.Neznam ni sam jesu li ovi ljudi normalni što ga prodaju prije objave ikakvih vijesti,a kad bolje razmislim bolje za nas…zašto?
Ovih dana je izašlo cca 20 milja kuna po cijeni od 2900-3200 kn.Vjerovatno su ti ljudi mislili prodati po 3500 kn i izasli su malo prije nego su planirali.
Sad se dosta smanjilo opterećenje na prodaju i vjerujem da će ostatak ljudi tek poćeti izlaziti na cca 4000 kn (ako potpišu ugovor) i zato smatram ako potpišu ugovor da će cijena u roku tri dana sa prometom od 3 milje kuna otići preko 4000 kn jer se smanjijo pritisak prodaje od 3000-3800 kn.
Ti su ljudi izašli ovih dana,a ako posao izgube onda smo mi najebali koji smo u dionicama.

lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Ovo što se desilo ovih dva/tri dana nemam riječi [cry]
Kad je dionica bila prije cca 5 dana na 2750 kn nitko nije htijo prodati ispod te cijene i onda se drzala na 2750-2850 kn.
Sad kad je posao blizu ona pada ko muva bez glave kao da je posao izgubljen.
Normalno bi trebalo da se vrti od 3000-3100 kn do obajve potpisa ugovora i onda kud mili moji.
Nenormalno mi je da IGH u roku dva dana padne 10% na osnovu ničega.Neznam ni sam jesu li ovi ljudi normalni što ga prodaju prije objave ikakvih vijesti,a kad bolje razmislim bolje za nas…zašto?
Ovih dana je izašlo cca 20 milja kuna po cijeni od 2900-3200 kn.Vjerovatno su ti ljudi mislili prodati po 3500 kn i izasli su malo prije nego su planirali.
Sad se dosta smanjilo opterećenje na prodaju i vjerujem da će ostatak ljudi tek poćeti izlaziti na cca 4000 kn (ako potpišu ugovor) i zato smatram ako potpišu ugovor da će cijena u roku tri dana sa prometom od 3 milje kuna otići preko 4000 kn jer se smanjijo pritisak prodaje od 3000-3800 kn.
Ti su ljudi izašli ovih dana,a ako posao izgube onda smo mi najebali koji smo u dionicama.

lp


Sve ima svoje kako i zašto, nagli proboj gore je ostvaren, slijedi retest koji se odvija po klinu, tko je sposoban na padu će dići nekih 15% i to je to.

Zašto Uprava IGH nema angažirane majstore za burzu- ko ATGR…..? Nemaju novce?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



Ovo što se desilo ovih dva/tri dana nemam riječi [cry]
Kad je dionica bila prije cca 5 dana na 2750 kn nitko nije htijo prodati ispod te cijene i onda se drzala na 2750-2850 kn.
Sad kad je posao blizu ona pada ko muva bez glave kao da je posao izgubljen.
Normalno bi trebalo da se vrti od 3000-3100 kn do obajve potpisa ugovora i onda kud mili moji.
Nenormalno mi je da IGH u roku dva dana padne 10% na osnovu ničega.Neznam ni sam jesu li ovi ljudi normalni što ga prodaju prije objave ikakvih vijesti,a kad bolje razmislim bolje za nas…zašto?
Ovih dana je izašlo cca 20 milja kuna po cijeni od 2900-3200 kn.Vjerovatno su ti ljudi mislili prodati po 3500 kn i izasli su malo prije nego su planirali.
Sad se dosta smanjilo opterećenje na prodaju i vjerujem da će ostatak ljudi tek poćeti izlaziti na cca 4000 kn (ako potpišu ugovor) i zato smatram ako potpišu ugovor da će cijena u roku tri dana sa prometom od 3 milje kuna otići preko 4000 kn jer se smanjijo pritisak prodaje od 3000-3800 kn.
Ti su ljudi izašli ovih dana,a ako posao izgube onda smo mi najebali koji smo u dionicama.

lp


Sve ima svoje kako i zašto, nagli proboj gore je ostvaren, slijedi retest koji se odvija po klinu, tko je sposoban na padu će dići nekih 15% i to je to.
[/quote]
E, moj kolega tko će to predvidjeti…to je nemoguće osim njih veliki iako oni to sve rade.
Kupuju i prodaju svoje dionice nebili uhvatitli nas jadne u njihov linć,a mi mali nema teorije da padove i uspone potrfimo.
Zasto bi ja onaj dan prodao po 3300,00 kad sam oćekivao da ide preko 4000 kn?
Nekako mi je nerealo bilo zadovoljiti se sa 15% zarade kad sam oćekivao i do 60% zarade,a to će se vjerujem ostvariti kad potpišu ugovor,a ovi svi koju su pradli nema više prilike za ovakav siguran rast od najmanje 50%…jednostavo prošao voz
[lol]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Pogledaj America raste svaki dan cca 1% ,a mi padamo 0.3% i ajde ti sad budi pametan, a kad svijet pada onda izlaze vijesti da pratimo svijetsko trzište [lol]

Bar meni je nemoguće potrefiti rast/pad imam osjećaj kad bi sutra prodao dionice IGH da bi one skoćila na 3500 kn i zato nemogu nikom da povjerujem da zarađiva na ovim padovima i usponima.
Koji kod to kaže taj laže (mislim na male investitore) Nekažem od 10 puta i čorava koka potrefi zrno dugoroćno taj je u minusu.

Ja ćekam svoj IGH na 4500.Kupovao sam ga i prije po 1800 i doćekao ,pa tako se nadam i sad da ću potrefiti.

lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

over25 @ nebi se slozio s tobom….npr kolega tigrus…ce od cjene 2500 do 3300 zaradit 350% [yawn]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close