IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…situacija ce izledati u ponedeljak u 09.55 puno,puno drugacija!!!!!

naravno da hoće.
u pon. treba svakako uletiti jer ili će odmah na otvaranju biti odbijanac ili će bit mali pad pa odbijanac, ovisi kakvo će biti okruženje. treba samo pratiti naloge 10 minuta prije otvaranja i pogodit tajming ulaska [cool]

u ovakvim slučajevima cijena se vraća na najvišu cijenu iz protelog dana trgovanja cca 3400 kn
pozdrav

pazite samo da nebi lovili padajuće noževe…

….sigurno je da je ovo posao gdje se velike pare vrte.
i toga su svi svijesni koji su u dionicama aktivni ili pasivno.
vecina je svijesna da igh i thnk imaju najbolju podlogu za rast od ponedeljka pa do 28.02 i nakon toga….
….dolazi do toga da ce vecina prodavati svoje donice koji se krecu kao crobex i ulaze u igh i thnk namjerom da sto vise para zarade do/iza 28.02….nakon toga ce jedan dio uzeti zaradu i vratit se svojim prijasnim dionicama.

dan poslje sutra

ponedjeljak..prvo prodaja…jer će ekipa odraditi svoje preko vikenda a onda za početak +10%.
jer svatko normalan zna da igh može izgubiti taj posao..recimo ako je lažirao garancije ili ako recimo banka propadne do 28.02.2010. godine ili recimo ako su u šumi..

a sve ostalo govori da je posao tu..e sada tko misli da su moguće one 3 stvari će prodati…
lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


pazite samo da nebi lovili padajuće noževe…

to se moze samo dogoditi ako igh prati crobex-a crobex sv.trzista u crvenom ili index hr napise neku udarnu vijest.

dan poslje sutra

ovo sam napisao 09.02.10. | 15:08
i koliko vidim ne razlikuje se puno od sluzbene verzije tj.ocitvanja koje je danas poslao IGH na burzu.

Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala: str.6526

evo primjera kako su kordinirano radili Radic i Zderic.

Danas oko 12 sati Index prenosi kako nema garancija i propada "posao stoljeca" cak su i telefonski kontaktirali i jedva docekali da to objave,ali ne znajuci kako je Zderic vec u C.Gori i nosi bankovne garancije ali se malo zadrza jer je janjetina bila ukusna.Dobivsi odgovor od C.Vlade da konzorciju preostaje jos samo par sati Index se odluci opet stupiti u kontakt kad vidi đavla,Zderic poslije ispijene kave donio garancije i nema druge sada ce mo napisati kako je IGH dobio posao stoljeca u to vrijeme vec pripremljeni IGH Zagreb salje obavijest Zagrebackoj burzi te ih sluzbeno obavjestava.
[lol] [lol] [lol] [lol]


05.02
kako bi to bilo loše za hrvatsku privredu..gradimo crnogorcima autoput koji se neće ispaltiti..

to će pomoći hrvatima..heheh
KAKO
nema smisla ovo…morate pasti na razine koje su realne za igh 1000 kuna


prije 05.02 ovakvih postova je bilo kao u priči

a sad


Ma ti se bedak kao većina onih sirotih koji su prodali radi indexa.
Kakvih 2700?
Kome ovdje nije jasno?
Pa naravno da se bank garancije provjeravaju.
Bože sveti i hanfa, i indeks i svi kao hrpa idiota.

Nego kaj su svi mislili, da će 9.2. u 13 potpisat ugovor bez da se garancija provjere.
Isuse i kriste koliko luđaka na ovom forumu ali i šire.


ponedjeljak..prvo prodaja…jer će ekipa odraditi svoje preko vikenda a onda za početak +10%.
jer svatko normalan zna da igh može izgubiti taj posao..recimo ako je lažirao garancije ili ako recimo banka propadne do 28.02.2010. godine ili recimo ako su u šumi..

a sve ostalo govori da je posao tu..e sada tko misli da su moguće one 3 stvari će prodati…
lp

Kako te nije sramota

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

zakaj bi me bila?
kolega?
i dalje sam 100% siguran da je ovo idiotizam stolječa a ne posao..
igh nikda neće u plus radi toga (govorim u igh ne o dionici)

ali isto tako igh će jako rasti radi tih vijesti…
kaj da velim to su činjenice i moje mišljenje..

iskreno sam mislio da neće dobiti garancije jer je taj posao neprofitabilan…+ konkurentan je našem autoputu..
lp

p.s. dao sam ti stoticu…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



05.02
kako bi to bilo loše za hrvatsku privredu..gradimo crnogorcima autoput koji se neće ispaltiti..

to će pomoći hrvatima..heheh
KAKO
nema smisla ovo…morate pasti na razine koje su realne za igh 1000 kuna


prije 05.02 ovakvih postova je bilo kao u priči

a sad


Ma ti se bedak kao većina onih sirotih koji su prodali radi indexa.
Kakvih 2700?
Kome ovdje nije jasno?
Pa naravno da se bank garancije provjeravaju.
Bože sveti i hanfa, i indeks i svi kao hrpa idiota.

Nego kaj su svi mislili, da će 9.2. u 13 potpisat ugovor bez da se garancija provjere.
Isuse i kriste koliko luđaka na ovom forumu ali i šire.


ponedjeljak..prvo prodaja…jer će ekipa odraditi svoje preko vikenda a onda za početak +10%.
jer svatko normalan zna da igh može izgubiti taj posao..recimo ako je lažirao garancije ili ako recimo banka propadne do 28.02.2010. godine ili recimo ako su u šumi..

a sve ostalo govori da je posao tu..e sada tko misli da su moguće one 3 stvari će prodati…
lp

Kako te nije sramota
[/quote]
Bravo
Moram te podržati u ovom zaključku
Dionicu se je moglo kupiti jeftino i bez ovakvih gluparija
Još je i targete davao smješne..tu blatio a na drugim temama pisao da je IGH najbolji građevinar
Potpuno nepotrebno ali nije ni prvi ni zadnji nažalost.

sijem žito raste grahorica

Nije jasno zobg čega uopće ovaj igrokaz sa suspenzijom i očitoanjeima kad su investitori jednako u "magli" kao i prije jučerašnje suspenzije.

http://seebiz.eu/hr/burze/hanfa-deblokirala-igh-i-tehniku,68359.html


zakaj bi me bila?
kolega?
i dalje sam 100% siguran da je ovo idiotizam stolječa a ne posao..
igh nikda neće u plus radi toga (govorim u igh ne o dionici)

ali isto tako igh će jako rasti radi tih vijesti…
kaj da velim to su činjenice i moje mišljenje..

iskreno sam mislio da neće dobiti garancije jer je taj posao neprofitabilan…+ konkurentan je našem autoputu..
lp

p.s. dao sam ti stoticu…


Zaključak da je posao neprofitabilan kao i onaj od nekih kolega da će se isplativost posla moći procjeniti tek za 5 do 7 godina su zabluda.Ko je u životu sastavio i jednu ponudu zna da to nije tako.Isplativost se ne procjenjuje…profit se URAČUNAVA u ponudu.Svaki detalj u ponudi je dobro debelo naplaćen..nema sumnji u to nikakvih.I to uz maržu sigurnosti naravno plus kamata za kredit.Pogledaj im profitnu maržu u bilanci i počni zbrajati..nema tu greški niti ih može biti.
Struka je potvrdila da isplativost nije upitna nimalo..ne znam zašto njima ne vjeruješ a vjeruješ crnogorskom tisku npr [shocked]

sijem žito raste grahorica

New Report

Close