IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ajmoooooooo puštajte u rad dionicu [thumbsup] [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Ništa tu jasnije nije. Mislim da treba stvarno pričekati kraj mjeseca i potpisivanja ugovora sve ostalo
nema smisla.

na 4300 sve prodajem...


Ništa tu jasnije nije. Mislim da treba stvarno pričekati kraj mjeseca i potpisivanja ugovora sve ostalo
nema smisla.

Pročitaj kolega 5 puta ,pa ćeti biti jasno.
Sve lijepo piše.
Da su dostavili garanciju i da su usmeno obavješteni da je sve uredu od strane C.G.

lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]



Stiglo očitovanje IGH za nevjerne Tome:
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/QyWt9fZOUes270bWvolEKA==.pdf
[bye]

ovo su pustili faxom pa im je malo ukrivo .Mora sam se naget za procitat. [lol]
[/quote]
Nije to ništa kolega kako će se morat naget onaj što će kupovati, a pogotovo će se naget oni koju su prodavali.

Korkyra



Stiglo očitovanje IGH za nevjerne Tome:
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/QyWt9fZOUes270bWvolEKA==.pdf
[bye]

ovo su pustili faxom pa im je malo ukrivo .Mora sam se naget za procitat. [lol]
[/quote]

sad kao opet nesto nije jasno. Da vas cujemo !!!!!


Ništa tu jasnije nije. Mislim da treba stvarno pričekati kraj mjeseca i potpisivanja ugovora sve ostalo
nema smisla.

Pročitaj kolega točku 1, ako ti nije ni tada jasno onda dobro.
Ali evo ti koelag i skraćena verzija od novinara ovog portala.

Korkyra

IGH se "očitovao": Ne znamo ništa, pitajte Konstruktor…ovi nisu normalni sa ovim tekstom

OVO JE NAJBITNIJE:
Predsjednika Komisije Zorana Radonjića, garantuje da je Konstruktor dao garancije.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Ništa tu jasnije nije. Mislim da treba stvarno pričekati kraj mjeseca i potpisivanja ugovora sve ostalo
nema smisla.

Što ti se još mora i crtati ?!
[lol] [lol]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Poznavajući IGH, ali i Crnogorce, to bi opet mogao biti ugovor poput onoga za kupnju Zagrepčanke. Tko prvi odustane, njemu kamate. Samo što u ovome slučaju IGH ne bi čekao godinu dana.

Ma dajte neće valjda da ne nepuste do 16 h u rad.
Zovite hanfu na sva zvona jer nema više nikakvog razloga da ostene blokirana [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Nabavio sam neke pare kupijo bi još malo [lol] [lol] [wink]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

pozdrav

evo da napravim jedan realan rezime
dakle, bankovna jamstva su dana, no rok je 28. veljace kada se vlada crne gore sluzbeno ocitava o validnosti bankovnih garancija
to zapravo znaci da posao zapravo jos nije (sluzbeno) dobiven
HANFA ce vrlo vjerojatno sljedeci tjedan dionicu odblokirati, no s obzirom da se zapravo jos nista ne zna dionica ce do kraja veljace biti vrlo spekulativna, te ce na svaku (neprovjerenu) vijest ici gore ili dolje ovisno o sadrzaju te vijesti
za to vrijeme grcko-izrealski konkurenti ce obavljati svoj dio posla, nazalost nisam dovoljno upucen u nihovu politicku moc te mi je tesko procijeniti koliko su u stanju minirati nasu (hrvatsku) ponudu, vjerujem da nisu odustali od posla te ce se sigurno potruditi da ostanu maximalno u igri

nadalje, zanimljivo je da se igh, (mislim na radica) nisu jasno ocitovali, e sad, moguce da su sigurni u dobivanje posla, pa samo sute i promatraju sto se dogadja (ili pustaju da njihovi igraci uletu na nize razine gdje ce sada igh biti) ili zaista nisu sigurni u svoja bankovna jamstva (u sto sumnjam, jer nisu diletanti)

dakle, dionica ce u sljedecim danima biti raj za day traidere, smatram da ce kretati od najnizih 2500,00 (to su najpesimisticnije vijesti sve dok jos nije nista gotovo) do max 3200,00 (to ce biti najoptimisticnije vijesti), no realno je ocekivati de se krece oko 2700,00-3000,00

jedna opaska na sve forumase, malo ste dosadni s tim drukanjem, od jucer poslijepodne do danas kad sam dosao pogledati topic igh je bilo 15-ak stranica, sve sami copy-paste i prijenosi vijesti koje im odgovaraju (onima koji zele uci na nize razine prenose "negativne", a oni koji su unutra i koji se boje za svoju lovu (a i zaradu) prenose samo "pozitivne" vijesti i linkove)
malo je to sve neozbiljno

no, igh je vrlo volatilna dionica, te cak i da se posao u montenegro ne dobije, vrlo brzo ce dionica opet biti na sadasnjim razinama (generalno i dugorocno to nece biti dobro ni za koga u hr niti za zse) tako da se nitko ne treba pretjerano bojati da ce biti u gubitku

pozdrav

p.s. dok sam ovo pisao stiglo je izvjesce od strane IGH, gdje se nedvosmisleno kaze da su jamstva dostavljena i da to nije upitno
no, kao sto je prije utvrdjeno, rok kada se moze govoriti i sklapanju ugovora za posao je kraj veljace, sto znaci da ce dionica do tog vremena biti podlozna raznim spekulacijama, glasinama, i neprovjerenim vijestima

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti

New Report

Close