IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sada index javlja da su jamstva dostavljena ali se ne zna dali su valjana. Pa koja je ovo glupost. Pa to su idioti koji mjenjanju izjave iz sata u sat. Prvo uopće nije bilo jamstava, a sada ih ima ali se ne zna dali vrijede, tko zna što će biti sutra, odnosno za pola sata dok nešto novo ne smisle.
Prava istina je da su jamstva dostavljena 09.02.2010. što je i službeno potvrđeno od strane vlade CG, ali do 28.02. traje rok za kompletnu provjeru zaprimljene dokumentacije što je isto tako potvrđeno isti dan tj. 09.02.2010. na dan zaprimanja dokumentacije.

Predlažem da se svi koji imamo dionice IGH povežemo s našim IGH, damo im punomoć i pokrenemo kolektivnu tužbu protiv Indexa i tražimo od njih naknadu štete zbog pada vrijednosti dionice, obustave trgovanja itd. Ima da ostanu bez hlača i bez gaća!!!!!!!!!!
Dosta je više tih podmuklih igara radi rušenja cijene i jeftinije kupnje!
Kog đavola radi HANFA?? je li podnijela prijavu protiv indexa ili misli da je dosta nama zabraniti trgovanje i da je to sasvim OK?????? [angry]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Evo vam kolege malo naslova Indexa.hr (ako ovo hr može stajati uz njega) u zadnjih par dana.

08.01. : IGH i Konstruktor povlače se iz "Hrvatskog sna", dolaze strani partneri
12.01. : Jure Radić i dalje vjeruje da neće izgubiti "posao stoljeća" u Crnoj Gori
04.02. : Kosor gurnula i Juru Radića: Nakon propale kupovine stoljeća, propada i posao stoljeća
09.02. : Hrvatskom konzorciju propao posao stoljeća
11.02. : Obrat: Jamstva IGH i Konstruktora mogla bi biti bezvrijedna?!
11.02 : Posao bez garancija: IGH i Konstruktor u Podgoricu došli samo s obećanjima
11.02. : Jure Radić za posao u Crnoj Gori poslao samo obećanja?

Ako ovo nisu plaćeni oglasi, onda neznam što su, a samo sam površno išao analizirati njihovo pisanje samo po naslovima.Zamislite kada bismo išli analizirati malo dublj, pa uz to pogledati vlasničku strukturu Indexa, tko ga je osnovao i dao novac i tko ga financira.

Ali to je – demokratski i pošteni urbani portal-
Sramota novinarstva.BALKANCI.


Šta vi mislite da će fond manageri tek tako dopustiti da IGH odleti bez da su se oni nakrcali. Naravno da će nekome platiti da širi paniku, a tko je bolji od toga od Indexa. Tamo se okupio čitav novinarski šljam i ološ, koji bi za 100 eura majku prodao.
Ako imate dionice IGH ovo je najbolja situacija za zaboraviti na njih neko vrijeme. Ovo su sada vijesti koje u kombinaciji s oporavkom svjetkih gospodarstava, pozitivnim trendovima na domaćem tržištu i podizanju forcasta građevinskog sektora daje enrmnu vrijednost dionici.
Nemojte ni slučajno pokušavati trejdati jer će te se sigurno prevariti i ispustiti ovaj biser iz porfelja.

i zaboravih glavni razlog; nisu danas mogli naći Antu Gotovca, a treba malo popuniti portal, inače svi kao glavnu vijest prenose da je sve bijelo, prava vijest za one koji su u Remetincu u samici, jedino oni to ne vide [cool]

Za danas smo gotovi sa vijestima.
Rezimirajmo:
-netransparentnost (skrivanje činjenica i od vlade i od Konzorcija)
-neobjavljivanje u nacionalnoj televiziji DNEVNIK ikakvih činjenica o garanciji Konzorcija
-blokiranje dvije dionice THNK-a i IGH bez ikakvog razloga
-očito da je INDEX.hr pogađao sve vijesti vezane uz "JOB IN CG", ko da zna već ishod
-vijesti malo jesu , malo nisu ozbiljne i realne (uprava Konzorcija ne organizira NIKAKVU presicu da
razuvjeri negativne natpise !!!!
-precjednica Kosor skriva činjenice, i pokazuje da je u netransparentnost umiješan i DRŽAVNI VRH

Ja sam objektivan, i ništa više.

Prodao sam na 5400 bodova, kupovao na 1250 bodova, ništa lakše !!!



Evo vam kolege malo naslova Indexa.hr (ako ovo hr može stajati uz njega) u zadnjih par dana.

08.01. : IGH i Konstruktor povlače se iz "Hrvatskog sna", dolaze strani partneri
12.01. : Jure Radić i dalje vjeruje da neće izgubiti "posao stoljeća" u Crnoj Gori
04.02. : Kosor gurnula i Juru Radića: Nakon propale kupovine stoljeća, propada i posao stoljeća
09.02. : Hrvatskom konzorciju propao posao stoljeća
11.02. : Obrat: Jamstva IGH i Konstruktora mogla bi biti bezvrijedna?!
11.02 : Posao bez garancija: IGH i Konstruktor u Podgoricu došli samo s obećanjima
11.02. : Jure Radić za posao u Crnoj Gori poslao samo obećanja?

Ako ovo nisu plaćeni oglasi, onda neznam što su, a samo sam površno išao analizirati njihovo pisanje samo po naslovima.Zamislite kada bismo išli analizirati malo dublj, pa uz to pogledati vlasničku strukturu Indexa, tko ga je osnovao i dao novac i tko ga financira.

Ali to je – demokratski i pošteni urbani portal-
Sramota novinarstva.BALKANCI.

A šta se čudiš – pa u igri je skoro 3 milijarde eura.
A oglasi se plaćaju pa i ovi u Index-u, jer složiti ćemo se da to nisu ozbiljni tekstovi nego plaćeni oglasi suprotne strane ili možda neke pšolitičke opcije ( SDP ?) kojoj ne odgovara ovakav razvoj situacije u HR. DA SE GOSPODARSTVO ZAJEDNIČKIM SNAGAMA GOSPODARSTVENIKA I VLADE IZVUČE IZ DALJNJE RECESIJE I DA POČME RASTI I ZAPOŠLJAVATI.
[/quote]

sve gore napisano može biti točno, ali ako je posao sigurno ugovoren, ne bi ni ovima sa 27 % bilo mrsko skočiti na 47 % po nabavnoj od 2600,00 – sve opcije su moguće, zašto dobar posao,zaradu,koncesiju,dividendu podijeliti sa masu sitnih dijoničara ?



Još jedan od primjera jeste pretjeranih i zlobnih vijesti, jeste naslovi u tisku i na tv-u Hrvatskoj prijeti ledena zima, zimski armagedon…. Više nisu niti normalni oni koji pišu vijesti, a niti oni koji objavljuju……
[/quote]

da,da a kad pogledas zima ko zima samo sta ovakvih zima nije bilo zadnjih 7-8 god a novinari pisu da nam dolazi ledeno doba.

Da se vratim na temu,posal je dogovoren,garancije idu na provjeru(sta je sasvim normalno) i to ce se potvrditi 28.2. a vama koji izmisljate i prenosite gluposti,Vama na dusu.


Za danas smo gotovi sa vijestima.
Rezimirajmo:
-netransparentnost (skrivanje činjenica i od vlade i od Konzorcija)
-neobjavljivanje u nacionalnoj televiziji DNEVNIK ikakvih činjenica o garanciji Konzorcija
-blokiranje dvije dionice THNK-a i IGH bez ikakvog razloga
-očito da je INDEX.hr pogađao sve vijesti vezane uz "JOB IN CG", ko da zna već ishod
-vijesti malo jesu , malo nisu ozbiljne i realne (uprava Konzorcija ne organizira NIKAKVU presicu da
razuvjeri negativne natpise !!!!
-precjednica Kosor skriva činjenice, i pokazuje da je u netransparentnost umiješan i DRŽAVNI VRH

Ja sam objektivan, i ništa više.

ti si objektivan,O.K. tvoje misljenje a tako je i onaj tip u HTZ tvrdio da zna pjevat (Valentino Vukić)
http://www.index.hr/video/film.aspx?id=8370

Korkyra [thumbsup]




…Iako još treba pričekati prolazak žalbenog roka, …

Ma ti se šališ, još i to ? Ma ispili su mi već živce više od Ivaniševića u Wimbaču !!!
BRUTALNI KAPITAL već sutra bi mogao biti na djelu [tongue]

Tako fino pise u clanku….
[/quote]

[/quote]

Čestitam kolega, a sve je odmah fino pisalo u članku [rolleyes]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Ovo meni slići na cirkus a ne na burzu,koliko vas sitnih špekulanata ima u građevini zapravo je nevjerovatno.Zatrpali ste forum ali i burzu s trgovinom 1 do 5 dionica,zar nije bolje sitni novac uložiti u fond? Ali vama treba adrenalin,e to bi trebalo platiti kroz špekulativni porez.

obožavam strvine-posebno ovce

Ljudi moji uletio sam po 2800 i pun sam ko sipak.
Danas kad mi nije srce stalo kad se počelo rušiti.
Igh dobija ovaj posao 100% jer je o tolike važnosti da će spasiti Hrvatsko gospodarstvo i zato nebubajte bez-veze.Mislim da Vam je poznat moj nickname i kad god sam nešto pisao napisao sam iskreno i bez nekog druka na gore ili dole.

Moja procjena:

IGH do 15.03.2010……5.500,00 kn,pa tako i Thnk na 3.000

P.S. Samo stpljenja i popiti tabletu sa smirenje ili ugasiti PC do Utorka.
Mislim da će pustiti u rad dionicu u Ponedjeljak ili Utorak i ona ide prema 5000 jer su dostavljeni svi potrebni dokumenti,a i tu je potpora Jadranke sa vladom:)

lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

RJEŠENA DILEMA "JAMSTVA ILI SAMO OBEĆANJA

Građevinari ipak dostavili jamstva, Crnogorci ocjenjuju kvalitetu

http://www.business.hr/hr/Kompanije/Vijesti/Gradevinari-ipak-dostavili-jamstva-Crnogorci-ocjenjuju-kvalitetu?homesrclink=carousel

11. veljače 2010 18:33

New Report

Close