IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

IGH je dostavio bankovne garancije, činjenica i sve ostalo što se piše je zlo

Evo službene obavijesti iz Crne Gore
http://www.gov.me/vijesti.php?akcija=vijesti&id=179729

Mogu zlonamjerni će i dalje da negativno da pišu, tko je dao garanciju i zašto, neki će pisati kako bi ostvarili veću dobit na ovoj dionici, neki iz ljubomore, a sve je ukratko zbog zla i zlobe……..

Hanfa bi trebala jako udariti na novinare i špekulantske fondove ili igrače, koji rade ovakav nered na tržištu….. Da smo u Americi, SEC bi sasjekao odmah u začetku…… Pa bi onda vidjeli što ćeš sljedeći put pisati……

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


IGH je dostavio bankovne garancije, činjenica i sve ostalo što se piše je zlo

Evo službene obavijesti iz Crne Gore
http://www.gov.me/vijesti.php?akcija=vijesti&id=179729

Mogu zlonamjerni će i dalje da negativno da pišu, tko je dao garanciju i zašto, neki će pisati kako bi ostvarili veću dobit na ovoj dionici, neki iz ljubomore, a sve je ukratko zbog zla i zlobe……..

Hanfa bi trebala jako udariti na novinare i špekulantske fondove ili igrače, koji rade ovakav nered na tržištu….. Da smo u Americi, SEC bi sasjekao odmah u začetku……


Kaj te briga.
Valjda si si dokupio jeftino.
A vidi danas USA, sutra će ask samo nestat, kao da se iza ask krije David Coperfield

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Pogledajte vijesti na kojima je IGH rastao….

Da li je netko vidio dokumente???
Itd, itd….
Na osnovu tih vijesti je IGH letila preko 1000% godišnje.
Muljaža samo da bi se dionice preprodale kad su daleko precjenjene,ili nešto drugo.


Na kojim je vijestima IGH padao, zašto to ne napišeš.
Ja se slažem da je IGH na 15000 kn bio precijenjen tada, ali s ovim poslom više neće biti.
Pelješki most će se nastaviti graditi, znači i to treba uračunati u cijenu.
Uračunaj u cijenu koliko će vrijediti ono zemljiše na Pelješcu kad se napravi most što su Radić i Žderić kupili preko Blagajića.
Nakon što izračunaš koliko vrijedi IGH poslovanje+CG+Pelješac most+ Pelješac zemljište javi mi da usporedimo cijene.
Baš si srce što si danas otvorio nick i trudiš se upozoriti ljude da treba prodati IGH, sigurno ćeš javiti i kad treba kupiti.

btw nema nikaj na vijestima…vjerujte da igh nije dostavio fin pokriće to bi bila udarna vijest 100%..a nisu to niti spomenuli..hehehe index.hr index.hr…koji carevi..

ali valjda znate zakaj to rade?
raste im popularnost, sve više mulaca čita taj potal i samim time ima više posjetitelja dnevno, a kada ih ima dovoljno onda mega kompanije plačaju oglase na takvim portalima…

hehehe vrlo lukavo od index.hr

p.s. a ne možete ih tužit jer nisu izmislili već prepisali sa cg foruma…izgleda da netko želi jeftine dioncie thnk i igh a nije hrvat

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Hanfa bi trebala jako udariti na novinare i špekulantske fondove ili igrače, koji rade ovakav nered na tržištu….. Da smo u Americi, SEC bi sasjekao odmah u začetku……

Ne vjerujem
Da smo u americi bilo bi još više špekulacija,krivih informacija ili poluinformacija..bilo bi svega IMHO
Jedino ne bi bilo ove glupe..jako glupe odluke da se obustavi trgovanje
Katastrofalno riješenje ali kad pogledaš sve te kotacije,posebne uvjete trgovanja,blokade na -+10%
odluka i nije toliko neočekivana

sijem žito raste grahorica


btw nema nikaj na vijestima…vjerujte da igh nije dostavio fin pokriće to bi bila udarna vijest 100%..a nisu to niti spomenuli..hehehe index.hr index.hr…koji carevi..

ali valjda znate zakaj to rade?
raste im popularnost, sve više mulaca čita taj potal i samim time ima više posjetitelja dnevno, a kada ih ima dovoljno onda mega kompanije plačaju oglase na takvim portalima…

hehehe vrlo lukavo od index.hr

p.s. a ne možete ih tužit jer nisu izmislili već prepisali sa cg foruma…izgleda da netko želi jeftine dioncie thnk i igh a nije hrvat

Reko ja, Index.hr ima izvore koji su točni, samo ih se ne smije vuči za jezik.
Maheri svog zanata. Podrška Indexu ako se digne tužba.


@BigBoss

Ponavljaš ko malo djete koje hoće gumeni bombon.
Rekao sam ti…pismeno jamstvo postoji, financijsko JOŠ NE !!!
Da postoji 3.000.000.000 kn kredita od XY banke, ono bi još danas na DNEVNIKU bilo objavljeno i to na prvoj vijesti.

Samo da ne bude ko Pelješki most, Čečenija, i ostali NETRANSPARENTNI POSLOVI, tipa, došo je Jure iz inozemstva sa vijestima, ajmo 100% gore UP UP.
Potpisivanje multimilijunskih poslova se treba snimiti i objaviti.
Prema mojem mišljenju,vrijeme je da se takve muljaže dođu na naplatu.

Prodao sam na 5400 bodova, kupovao na 1250 bodova, ništa lakše !!!

Ima li tko voljan pojasniti uvjete ugovora, barem onoga koji se ocekivao? Dakle, zasto IGH, Konstruktor i Tehnika trebaju garancije? Kolika im je kamata na financiranje iz banaka i na koji rok vracaju spomenutih 810 mil eura? Gdje tu ulijece vlada Crne Gore s placanjem i u kojoj dinamici? Stalno se spominje koliko je posao vrijedan, no prava zagonetka je koliko od tih prihoda koliko ce CG platiti cestu ide u dobit IGH, Konstruktora i Tehnike, tj s kojim udjelom ce sudjelovati te tri firme. Da li bi tu bilo posla i za Dalekovod? Po kojem modelu to CG gradi? Spominje se i davanje cesta u koncesiju ako ne budu zadovoljni prihodima od cestarina itd….


TWIXER, ne slažem se s tobom. Burza je superosjetljiva na SVE informacije. Neistine se moraju
kažnjaati- jer sa sobom nose realnu FINANCIJSKU ŠTETU.

nema realne financijske štete,kada se cijena dionice jednom u budućnosti stabilizira, bez obzira kada to bilo, netko će imati parsto kuna više, a netko manje gubitka ili dobitka, ovisi da li je danas kupio, prodao ili samo promatrao

BREAKIN NEWS

Objavljeno prije 20 minuta
Obrat: Jamstva IGH i Konstruktora mogla bi biti bezvrijedna?!

Vaš link

Kao što rekoh kolega Boss ostao bez čarapa. [undecid]

Prodao sam na 5400 bodova, kupovao na 1250 bodova, ništa lakše !!!


Ja mislim da je konzorcij našao lovu i da u svi ovi članci plaćeni od strane fondova ili brokerskih kuća jer se žele jeftino nakrcati dionica.
Ako je Jadranka stala iza Jure Radića onda nema šanse da posao propadne.
Prema trenutačnoj cijeni IGH na burzi ovaj posao uopće nije uračunat u cijenu dionice, ali kad se ekipa dovoljno nakrca i odluči dizati cijenu mnogi od vas će kupovati po 6000 kn i biti sretni što imaju tako dobar ulaz na ovaj biser od dionice.
IGH je trenutačno najperspektivnija dionica na burzi, i na njoj će se u sljedećih par mjeseci zaraditi pravo bogatstvo.

Slažem se, pravo pravcato bogatsvo, samo treba imati feeling kako špekulanti i brutalni funkcioniraju i koje mehanizme sve koriste … a stvar je super jednostavna, uletiš kad sruše i izađeš kad podignu [thumbsup] [lol]

Perspektiva pritom nema smisla …

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


BREAKIN NEWS

Objavljeno prije 20 minuta
Obrat: Jamstva IGH i Konstruktora mogla bi biti bezvrijedna?!

Vaš link

Kao što rekoh kolega Boss ostao bez čarapa. [undecid]

Rđa nikad ne spava.

stvarno je bezobrezno uporan taj Index.hr

a jos vidi bombasticnog naslova

citiram:
-Usprkos napisima u crnogorskim medijima, Radonjić i dalje tvrdi kako je hrvatski konzorcij dostavio potrebna jamstva. No, ovoga puta dodaje da njihova kvaliteta još nije poznata!

-Radonjić dodaje kako je hrvatski konzorcij svu obveznu dokumentaciju dostavio u roku koji je odobrila Vlada Crne Gore, ali analiza dostavljenih jamstava još nije provedena.

New Report

Close