IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da su pisanu garanciju dali, svi, i time došli na tender, a što se tiče financijskeog dijela od

3.000.000.000 kuna, to još nije došlo i na red.

Iskreno mislim da je konzorcij se hvata za slamku i ima mjesec dana da podmiri fin. dio i da još nemaju fin. jamac, nego kao student kampanjac misle da će to naći u roku od 3 tjedna, pa makar i dušu prodali vragu. Tako se posluje u Hrvatskoj !!!

Ovo je moje mišljenje.

Prodao sam na 5400 bodova, kupovao na 1250 bodova, ništa lakše !!!



….
Da bi se opravdao skorašnji rast, da bi se osigurao održiv rast dionice, i da bi se povećao interes investitora potrebno je reći ne samo ko je dao garanciju, nego i pod kojim uvjetima i po kojoj cijeni. Sve dok se to ne desi dionica će plesati u ritmi špekulanata koji će brzo ulaziti i još brže izlaziti iz nje.

To sve nije toliko bitno jer to može spadati i u poslovnu tajnu. Ključno je pitanje da li su IGH i Konstruktor dostavili jamstva kakva su od njih zatražena propozicijama natječaja ili nisu.
Sve ostalo je od manjeg značaja i služi ovdje samo za drukanja u jednom ili drugom smjeru.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Datum objave: 11.2.2010 | 15:59

Zoran Radonjić: Procjena kvaliteta garancija Konstruktora do kraja mjeseca
Autor/izvor: SEEbiz
Vaš link


@PETINA

Ne želim odogovarati na ovakvo primitivno pitanje i kritiku.

Samo da pripomenem, da se fin. jamstva NE SMIJU SKRIVATI ISPOD ŽITA !!!

ne zelim nikoga vrijeđati ali mi je smijesno kada kazete gdije su pare?Sta se tice fin.garancija koje su izdale banke ili fondovi…..Normalna procedura je da se isti stavljaju u provjeru da se utvrdi pravovaljanost tj.vjerodostojnost pogotovo ako se radi o nekakvim fonovima kojih danas na trzistu nicu kao gljive poslije kise.Upravo zbog toga je Konzorciju dat rok do 09.02. a Vlada C.Gore ce ustvrditi da li pristaju na njihove garancije i to najkasnije do 28.02.

Nasi novinari rade bespotrebna sranja jer odakle njima pravo da komentiraju nesto kao NE SMIJU SKRIVATI ISPOD ŽITA ……pa jos najbolje da je Zderic sa dokumentacijom dosao do novinara i hvalio se kako je dobio garanciju u iznosu od 900 mil.eur i jos bolje da je novce imao sa sobom kao dokaz.Dajte ljudi budite prije svega RAZUMNI jer upravo mi koji smo na TK trebali bi imati malo logike a ne nasjedati na novinarko zutilo i kojekakve gluposti koje isti napisu.

TWIXER, ne slažem se s tobom. Burza je superosjetljiva na SVE informacije. Neistine se moraju
kažnjaati- jer sa sobom nose realnu FINANCIJSKU ŠTETU.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Index nema veze s padom IGH jer je pad krenuo od otvaranja burze u 10, a članak na indexu je objavljen oko 11:30.
Dakle netko tko ZNA je iskoristio ovu euforiju za iskrcavanje vjerojatno još od jučer i nastavio danas.
ZNA SE tko zna. Ovo bi mogla postati muljaža stoljeća.

gismund @
ne da moze spadati u poslovnu tajnu ,vecje to POSLOVNA TAJNA a na mjerodavnima je da utvrde cinjenicno stanje.

[thumbsup]


Datum objave: 11.2.2010 | 15:59

Zoran Radonjić: Procjena kvaliteta garancija Konstruktora do kraja mjeseca
Autor/izvor: SEEbiz
Vaš link

Evo, i ovdje lijepo piše: " Procjena kvaliteta garancija Konstruktora do kraja mjeseca"
Iz ovog je svakom jasno da su garancije (jamstva) predana i da će biti razmotrena po nadležnom tijelu. To je jedina istina, a ova blokada HANFE je idiotarija! O pisanju plaćenih novinara mogu samo reći da ih treba kazneno goniti!

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Ja mislim da je konzorcij našao lovu i da u svi ovi članci plaćeni od strane fondova ili brokerskih kuća jer se žele jeftino nakrcati dionica.
Ako je Jadranka stala iza Jure Radića onda nema šanse da posao propadne.
Prema trenutačnoj cijeni IGH na burzi ovaj posao uopće nije uračunat u cijenu dionice, ali kad se ekipa dovoljno nakrca i odluči dizati cijenu mnogi od vas će kupovati po 6000 kn i biti sretni što imaju tako dobar ulaz na ovaj biser od dionice.
IGH je trenutačno najperspektivnija dionica na burzi, i na njoj će se u sljedećih par mjeseci zaraditi pravo bogatstvo.

mislim da ce imati vremena da se natjecu za kredite hbor-a to cekaju mislim da su to jamstva nemam niti jednu dioncu gradjevinara niti sam je imao sretno ekipi

Ja taj dokument koji je Žderić objavio nisam vidio, kao ni dokument kojim se obija posao u Čečenije na gradnji hidroelektrana.

Pogledajte vijesti na kojima je IGH rastao….
IGH ipak nije izgubio posao u Crnoj Gori
"trebao graditi crnogorsku autocestu Bar – Boljare, demantiraju medijske napise prema kojima je za njih taj "posao stoljeća" nepovratno izgubljen."

Milan Bandić: Dogovorit ću s IGH da nam vrati Gradsku kavanu
SEEbiz – 2. listopada 2009.
"ZAGREB – Zagrebački gradonačelnik Milan Bandić u intervjuu Radiju 101 ponovno nije želio potvrditi hoće li se kandidrati na predsjedničkim izborima."

Jure Radić: Zemljište IGH je 50km od Pelješkog mosta!
SEEbiz – 24. srpnja 2009.
"ZAGREB – Uvidjevši koliki otpor u javnosti izaziva ustrajavanje na projektu Pelješkog mosta, dok se u isto vrijeme inzistira na rezanju plaća, vlada je navodno već odlučila da če taj projekt odgoditi za sretnija vremena."

Radić: IGH je spreman graditi Zračnu luku Zagreb na koncesiju
Nacional – 17. srpnja 2009.
"Institut IGH spreman je sa svojim partnerima ponuditi gradnju Zračne luke Zagreb na koncesiju tako da ni od Vlade niti od Grada Zagreba ne treba niti jednu kunu, izjavio je danas predsjednik Uprave IGH Jure Radić. Institut "

Institut IGH dobio posao na sanaciji brane HE Piva
SEEbiz – 2. lipnja 2009.
"ZAGREB – Institut IGH izvijestio je Zagrebačku burzu da je potpisan ugovor između IGH i Elektroprivrede Crne Gore za provedbu istražnih radova i projekt sanacije brane na rijeci Pivi."

Radić: IGH pozvan da projektira aerodrom u Donjecku
SEEbiz – 23. svibnja 2009.
"ZAGREB – Mediji u Ukrajini objavili su informaciju kako ukrajinske vlasti žele otkupiti projekt novog terminala koji su za Zračnu luku Zagreb izradili Jure Radić, šef IGH, te akademici Branko Kincl i Velimir Neidhardt."

Projekt brze nizinske pruge Zagreb –Rijeka postaje nemoguća misija
(na ovoj vijesti je IGH porastao sa 6000 na 12.000kn u 2 tjedna)
Vaš link

Juri Radiću propao ‘povijesni’ posao u Čečeniji vrijedan 100 milijuna eura
Vaš link

Da li je netko vidio dokumente???
Itd, itd….
Na osnovu tih vijesti je IGH letila preko 1000% godišnje.
Muljaža samo da bi se dionice preprodale kad su daleko precjenjene,ili nešto drugo.

Prodao sam na 5400 bodova, kupovao na 1250 bodova, ništa lakše !!!

Kako su vas digli na forum, majko mila.
Btw dao sam vam linkove da pratite crnu goru a vi ste leni da čitate.

http://www.pcnen.com/
http://www.pobjeda.co.me/
i meni najdraži http://www.antenam.net/

Kolege neda mi se sada tražiti. Uglavnom imali ste ste objavljeno prije nego na index.hr ili drugim portaalima.
Eto antena m http://www.antenam.net/sh/1268/30/13762/ je to objavila u 14.00 a debilni i nesposobni seebiz.eu u par minuta do 16…znači kasne 2 sata…a u dva sata se tri puta ubijem i oživim u ovakvim situacija…

nadalje, zaboravite poništavanje transakcija..to su idiotarije..prava vijest je ona na zse.hr..ato kaj bagra piše sami ste si krivi kaj im vjerujete…

također bitno je napomenuti da je igh svoj posao obavio..a kaj je dostavio vidjet ćemo..ali posao je njihov 100%..

p.s. iskreno mi je žao ovih kaj su danas prodavali..ali majke ti daj provjeri malo prije nego prodaš ili kupiš jer index.hr ili neko drugi to piše..
lp

dnevnik je..da vidimo kaj bu rekli
majko mila koja filozofija sada…lol

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Konstruktor već ima iskustva s izdavanjem čekova bez pokrića.

http://www.nacional.hr/clanak/57192/konstruktorova-bruka-u-kataru-podvalili-cek-bez-pokrica-na-milijun-eura-emir-se-potuzio-mesicu

New Report

Close