IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pa dobro , majku mu, di su nabavili to vražje jamstvo za izvozni kredit…puknut ću od radoznalosti!!???

arapi


…Iako još treba pričekati prolazak žalbenog roka, …

Ma ti se šališ, još i to ? Ma ispili su mi već živce više od Ivaniševića u Wimbaču !!!
BRUTALNI KAPITAL već sutra bi mogao biti na djelu [tongue]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


Čestitka IGH-u i konzorciju, ovo će biti veliki zamašnjak za sve naše građevinare i srodne djelatnosti… [thumbsup]

Ovo je jako ali jako dobra vijest zbog mnogo stvari. Istina da ce ovo biti zamasnjak za gradjevinare tako i za njihove dionice pa posredno i za cijelu ZSE.
A to onda dalje privlaci kapital na burzu i novac pocinje kolati… ovo je bila jako bitna stvar za gospodarstvo i dobro je da su svi potegnuli da ne propadne…

Nemam IGH, ali imam THNK… 😉


Kolege, sutra nas čeka potop……….ali nemojte prodati.
Nikada se nećemo predati. Makar mi razum zvoni uzbunu da prodam, ja to ne želim.
Pun sam IGH do zuba, voda mi je do grla, ali neću prodati fond menađerima. Nikada.
Stoički ću trpiti gubitke.
Lukavi lisac Radić nas je lijepo navlačio, mi naivci smo mu sve povjervali i pokupovali njegove dionice. Ali neka, svatko od nas mora nositi svoje breme, svoj križ.
Nemojte odustati i prodati makar je izgledno da će se uskoro tržiti po osjetno nižim cijenama.
Hrabro do kraja uz IGH, jer ovo jest kraj.
Pozdrav svim PRAVIM dioničarima IGH!!! Pravda je uz nas. Bit će bolje………………….

Mislim da više nećemo imati prilike čitati duhovite dosjetke pod ovim nickom.
Malo mi je čak žao navikao sam se na njega… [lol]

Nikada kolega nemozete znati tocnu potraznju niti ponudu jer ona se moze promijeniti u tren. Vanjskog kupca ili prodavaca nitko nigdje ne vidi a moze uletiti u svakom trenu. Jednako mi je smijesno kada se bazira odluka o kupnji ili prodaju prema trenutnom prikazu ponude i potraznje jer ona itekako moze biti nemjerodavna s obzirom da se jako cesto susrecemo sa nalozima na, karikiram, kupnji od po kunu na dnu ljestive potraznje :-)))



…Iako još treba pričekati prolazak žalbenog roka, …

Ma ti se šališ, još i to ? Ma ispili su mi već živce više od Ivaniševića u Wimbaču !!!
BRUTALNI KAPITAL već sutra bi mogao biti na djelu [tongue]

Tako fino pise u clanku….
[/quote]

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/ekskluzivno-kosor-u-pismu-dukanovicu-lobirala-za-hrvatski-konzorcij,68092.html

http://www.kucilooro.webs.com/



Kolege, sutra nas čeka potop……….ali nemojte prodati.
Nikada se nećemo predati. Makar mi razum zvoni uzbunu da prodam, ja to ne želim.
Pun sam IGH do zuba, voda mi je do grla, ali neću prodati fond menađerima. Nikada.
Stoički ću trpiti gubitke.
Lukavi lisac Radić nas je lijepo navlačio, mi naivci smo mu sve povjervali i pokupovali njegove dionice. Ali neka, svatko od nas mora nositi svoje breme, svoj križ.
Nemojte odustati i prodati makar je izgledno da će se uskoro tržiti po osjetno nižim cijenama.
Hrabro do kraja uz IGH, jer ovo jest kraj.
Pozdrav svim PRAVIM dioničarima IGH!!! Pravda je uz nas. Bit će bolje………………….

OVO UOPĆE NIJE DRUK OVO JE AHHAHAAHAHAHAHAHHEHEHEHEHEHH kakvi tipova ovdi ima mila mati…..


…Iako još treba pričekati prolazak žalbenog roka, …

nema više žalbenog roka, to je bilo i prošlo [yawn]

sve što pišem moje je mišljenje, i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!


Da li ste primjetili neki istaknuti tekst na portalu Jutarnjeg povodom dobivanja ovog projekta?

Ja ne, čini mi se da su se oni novinari koji su danima i mjesecima pljuvali po svim građevinarima općenito sakrili u mišju rupu i tuguju. He, he…

Čestitka IGH-u i konzorciju, ovo će biti veliki zamašnjak za sve naše građevinare i srodne djelatnosti… [thumbsup]


Post od 18.12.09
Kolega, o ovomu smo pisali tamo u prosincu i čini mi se da smo zasad skinuli prve 3 od 6. Jedino nisam siguran u redoslijed, ali postotak je zasad odličan…

”Mislim da se pozitivne vijesti približavaju kritičnoj masi koja će dovesti do preokreta i novog perioda rasta.
– HNB će osloboditi dodatnu likvidnost,
– formira se fond za pomoć gospodarstvu, država neće dopustiti propast cijelih sektora kao što je građevinarstvo, jer pored turizma to je naš najjači izvozni brand
– banke će sniziti kamate i upumpati još likvidnosti u iscrpljeno gospodarstvo
– Turistička kampanja počinje s najvećim promidžbenim proračunom do sada, te se očekuju rezultati približno jednaki ovogodišnjim.
– EU kao neminovnost je sve bliže (i tu je znatna financijska injekcija kroz predpristupne fondove)
– najave smjene uprave na ZSE i izgledno preuzimanje burze itd…”

Samo najmudriji i najgluplji ne mogu se promijeniti. (Konfucije)

…da niste imali trejdera u svojim redovima već danas ste mogli biti na 3300…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

U prilog nam ide i DOW JONES sa +1,52 % , a i Kinezi misle isto , jer je popustio strah od Grčkih problema.

New Report

Close