IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


o.k.vi dajte jedinice a vijdjet ce mo sada na otvaranju za 10-tak min.Mislim da jos dan zavrsimo u plusu [cool]

ovaj post sam napisao jutros u 09:53 min.

sve je evidentirano


Kako je krenuo još će biti pobjednik dana i po rastu i po prometu.
E šta se nije pisalo od pojedinaca da će kupovati kada dođu jamstva pa makar IGH bio i preko 3000.
Ajmo pesimisti juriššššššš [sealed]

kupovat ce oni preko 3500

Protrgovano 2200 komada.
Omjer kupnja prodaja skoro 1:1
Jači nalog na prodaji tek na 3300 107 kom i onda AUTOPUT do 3700 [tongue]


Čestitke svima koji su vjerovali u ovo čudo. FANTASTIČNO.
Inaće nemam IGH, ali sam jako ponosan da smo dobili ovaj posao jer to znaći da će biti manje otkaza u građevinarstvu, a time i lijepša slika hrvatskog gospodarstva. [thumbsup]

evo dokaza da jos ima dobrih ljudi

zip [thumbsup]


Kako je krenuo još će biti pobjednik dana i po rastu i po prometu.
E šta se nije pisalo od pojedinaca da će kupovati kada dođu jamstva pa makar IGH bio i preko 3000.
Ajmo pesimisti juriššššššš [sealed]

Tehnika je u debeloj prednosti po rastu, možemo onda očekivati da će i IGH sutra za njom

Prema štampi i forumu bio je rulet , ali i miris roštilja me je navukao da prodam (…) i uđem . Čista intuicija . A što je još bolje i nakon dugooo vremena se poklopilo sa NYSE i FTSE .

I ja danas ušao jer ovo mora gore, sada ima čvrst temelj za rast. Čestitke kupcima.

Nitko ne razmišlja da se fondovi čiste jer su se nakupovali jeftino i sad im je ovih 20% super za istovar.Poslije kad navuku male i oni se dobrano istovare to će normalno pasti.Svaka ovakva informacija je sjajna da se veliki iskrcaju a mali navuku kako je to zlatna koka.Pa se vi gospodo dalje veselite kako je ovo super dionica.Tu je momentalno jedino dobro da djelatnici imaju posla,a o zaradama će mo razgovarati za par godina ako je bude.


Nitko ne razmišlja da se fondovi čiste jer su se nakupovali jeftino i sad im je ovih 20% super za istovar.Poslije kad navuku male i oni se dobrano istovare to će normalno pasti.Svaka ovakva informacija je sjajna da se veliki iskrcaju a mali navuku kako je to zlatna koka.Pa se vi gospodo dalje veselite kako je ovo super dionica.Tu je momentalno jedino dobro da djelatnici imaju posla,a o zaradama će mo razgovarati za par godina ako je bude.

Danas je veliki uspjeh uopće sklopiti posao, prema tome ovo je strašno velika stvar za cijelu državu, a ne samo za Juru i Žderu. Zamislite samo koliko će priljev svježih eurića pomoći Rohatinskom u odbrani tečaja i smanjenju deficita platne bilance.



Nitko ne razmišlja da se fondovi čiste jer su se nakupovali jeftino i sad im je ovih 20% super za istovar.Poslije kad navuku male i oni se dobrano istovare to će normalno pasti.Svaka ovakva informacija je sjajna da se veliki iskrcaju a mali navuku kako je to zlatna koka.Pa se vi gospodo dalje veselite kako je ovo super dionica.Tu je momentalno jedino dobro da djelatnici imaju posla,a o zaradama će mo razgovarati za par godina ako je bude.

Danas je veliki uspjeh uopće sklopiti posao, prema tome ovo je strašno velika stvar za cijelu državu, a ne samo za Juru i Žderu. Zamislite samo koliko će priljev svježih eurića pomoći Rohatinskom u odbrani tečaja i smanjenju deficita platne bilance.
[/quote]

Kakva je veza između odbrane tečaja i smanjenja deficita platne bilance? Obrana tečaja i jeste razlog ogromnog deficita.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Ma ko nije kupio nemora žurit biće toga kolko hoćete samo polako bolje nego noge polomit eto ja neću žuriti


Nitko ne razmišlja da se fondovi čiste jer su se nakupovali jeftino i sad im je ovih 20% super za istovar.Poslije kad navuku male i oni se dobrano istovare to će normalno pasti.Svaka ovakva informacija je sjajna da se veliki iskrcaju a mali navuku kako je to zlatna koka.Pa se vi gospodo dalje veselite kako je ovo super dionica.Tu je momentalno jedino dobro da djelatnici imaju posla,a o zaradama će mo razgovarati za par godina ako je bude.

Da razbijemo ovu famu o malima jednom za uvijek: mali su u stanju kupiti dnevno 3 miliona i onda se odu u birc napiti jer misle da su Boga za onu stvar ulovili. Bez fondova svih vrsta svi smo propali već sutra.

who dares, wins

New Report

Close