IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Kolege, sutra nas čeka potop……….ali nemojte prodati.
Nikada se nećemo predati. Makar mi razum zvoni uzbunu da prodam, ja to ne želim.
Pun sam IGH do zuba, voda mi je do grla, ali neću prodati fond menađerima. Nikada.
Stoički ću trpiti gubitke.
Lukavi lisac Radić nas je lijepo navlačio, mi naivci smo mu sve povjervali i pokupovali njegove dionice. Ali neka, svatko od nas mora nositi svoje breme, svoj križ.
Nemojte odustati i prodati makar je izgledno da će se uskoro tržiti po osjetno nižim cijenama.
Hrabro do kraja uz IGH, jer ovo jest kraj.
Pozdrav svim PRAVIM dioničarima IGH!!! Pravda je uz nas. Bit će bolje………………….

E zato je tata ostavio 60000 kn za nedaj bože,a to bude ovaj tjedan.Eto čekam da ih utučem po nižoj cijeni,ali mislim da
nižoj od 2400 nebu išlo ,a iskreno bi volio da još dokupim 30 komada i zatvorim kompjuter.
P.s.Šta bude kada objavi Jure IMAM JAMSTVA.
Usput imam 43 komada IGH u vrijeme pisanja
[pray] [bye]
[/quote]

Eto rekao sam Vam.

[bye]

Hehe članovi sindikata su izgleda na brifingu kod sindikalnog povjerenika čim ih nema..
Mora da im je glavna točka kako uvjeriti raju da je ovo krajjj!!
Ostao je jedino član zadužen za ocjenjivanje
A kolege pobjeda,dormio,neimar i ingrax će dobiti medalje za izniman doprinos sindikatu [lol]

sijem žito raste grahorica





Blokada na 3030.

Koliko to traje obično?
[/quote]
jedna stvar mi nije jasna Ivane!
Vidim kraj vaseg avatara puste zvjezdice,korisnik sa iskustvom……kad ono zacudim se vasem pitanju koje smatram banalnim znanjem na TK.
[/quote]

Zato što znam da traje dok firma ne pošalje pripčenje na ZSE, ali neznam koliko traje vremenski ukoliko firma ne pošalje ništa…

Korisnik s iskustvom [lol]
To vam ništa ne znači, mogao sam isto tako sve svoje postove napisati na temi ležerno pa bi opet bio korisnik sa iskustvom [lol]
[/quote]
POCELO JE INACE TRAJE 2 SATA

Čestitam svim vlasnicima ovoga građevinskog bisera. Strah me je i pomisliti kako će izgledati fundamenti ove firme nakon posla u CG. Još jedan dokaz da za građevinare nema krize!!!!

oće danas bit s hloverkom il s togonalom

PODGORICA – "Ono što smo obećali, učinili smo i potpisali", kazao je Željko Žderić, predsjednik Uprave Konstruktor Inženjering za SEEbiz.
http://seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/zderic-za-seebiz-sto-smo-obecali%2c-to-smo-i-ucinili,68059.html

Gdje se sad postaviti na asku? Dajte savjete.
Bojim se da ne prodam prejeftino.

kao sta sam nekidan napisao ovih dana nam dolazi i izvjesceza 4Q koje nece biti lose.

samo vi djelite jedinice a meni se semafor zeleni [thumbsup] [kiss]


Gdje se sad postaviti na asku? Dajte savjete.
Bojim se da ne prodam prejeftino.

14500 ….

Kako je krenuo još će biti pobjednik dana i po rastu i po prometu.
E šta se nije pisalo od pojedinaca da će kupovati kada dođu jamstva pa makar IGH bio i preko 3000.
Ajmo pesimisti juriššššššš [sealed]

Čestitke svima koji su vjerovali u ovo čudo. FANTASTIČNO.
Inaće nemam IGH, ali sam jako ponosan da smo dobili ovaj posao jer to znaći da će biti manje otkaza u građevinarstvu, a time i lijepša slika hrvatskog gospodarstva. [thumbsup]

IDEMO RADIT !!!

New Report

Close