IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Blokada na 3030.

Koliko to traje obično?
[/quote]

Do 15:05 !!!



Blokada na 3030.

Koliko to traje obično?
[/quote]

sa zse.hr

Obavjestavamo vas da ce se trgovanje dionicama IGH-R-A nastaviti u 15:05.

odblokirano, ide dalje

http://seebiz.eu/hr/burze/stampedo-na-zse-igh-uzletio-10%2c2-%25%2c-tehnika-9%2c7%25%2c-viadukt-11%2c8%25…svi-u-blokadi!,68057.html

A lijepo sam vam govorio da nebu ništa ispod 3500, osim za vrlo brze brzoprstiće.


Zašto je baš jučer naša premijerka bila kod Berlusconija , a predsjednik Sabora u Kataru ? I sama je rekla da će pomoći osobno . Hvala Jadranka i hvala Luka.

Tako je. Luka nek ostane tamo i nek ganja posao jer ga tu niko ne čeka [lol]

who dares, wins

Raste i dalje!!!!!

KUPNJA -616 KOM

PRODAJA -683 KOM

Čestitke IGH i THNK. [thumbsup]

🙂

na 4300 sve prodajem...

Sada su na djelu tupoglavi fond menagerčići koji misle da će stavljanjem na prodaju srušiti cijenu. A samo je pitanje kada će im nestati municije. Ionako rade sa tuđom lovom, pa nije neobično da im mozak zakržlja.

9.2.2010 14:46:06 Institut IGH d.d. – OBUSTAVA TRGOVANJA DANA 09.02.2010.

HRVATSKI konzorcij na čelu s Konstruktorom iz Splita a čiji je dio i INSTITUT IGH d.d. dostavio je pismena jamstva koji zadovoljavaju uvjete tendera vlade Crne Gore za izgradnju autocceste Bar-Boljare u Crnoj Gori. To su materijalne činnjenice koje su utjecale na rast cijene naše dionice IGH-R-A.




Blokada na 3030.

Koliko to traje obično?
[/quote]
jedna stvar mi nije jasna Ivane!
Vidim kraj vaseg avatara puste zvjezdice,korisnik sa iskustvom……kad ono zacudim se vasem pitanju koje smatram banalnim znanjem na TK.
[/quote]

Zato što znam da traje dok firma ne pošalje pripčenje na ZSE, ali neznam koliko traje vremenski ukoliko firma ne pošalje ništa…

Korisnik s iskustvom [lol]
To vam ništa ne znači, mogao sam isto tako sve svoje postove napisati na temi ležerno pa bi opet bio korisnik sa iskustvom [lol]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

New Report

Close