IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hehehe…..kad sam vam napisao da je sve gotovo a vi meni jedinice….eto vam ga sad!
pa opet dajte jedinice….a pametni neka pitaju.

Zahvaljujući IGH i CROBEX je uzletio .

Haiku 2010

Nemojmo se zavaravat. Da su vijesti bile da nema ništa od garancije, bila bi isto tako blokada ali u drugom smjeru.

Pitanje se samo na kojoj je strani vaš keš.

Inače, ovo mi je zanimljivo:

U crnogorskom ministarstvu prometa su rekli da ne mogu reći tko je dao jamstvo, koje je stiglo iza 13 sati, zato što je s IGH i Konstruktorom dogovoreno da taj podatak bude tajan.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

uffff,da kojim slucajem nije ovako zavrsilo ja mslim da bi mi to nabadali na nos do kraja mog zivota.

Nego, gdje su sad nestali mbaustelac i ostatak ekipe koja je prije par dana prodala paketice u nadi da ce ponovno kupiti na nizim razinama. Nesto se ne javljaju vise. Valjda kukaju sto su bacali pare lopatom kroz prozor [proud]

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet


Što IGH i tehnika..
Nego i dlkv [lol]
i ingra raste [shocked]
Likvidnost pojačana u trenu… koji je ovo trigger bio.
Ne događa se često…. lijepo je za vidit ovo

Ima tu puuuuno posla i za ostalu HR industriju!

http://www.gov.me/files/1220538124.pdf


Blokada na 3030.

Koliko to traje obično?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Nemojmo se zavaravat. Da su vijesti bile da nema ništa od garancije, bila bi isto tako blokada ali u drugom smjeru.

Haha pa ne vidim nikakvo zavaravanje!? Zar bi netko nešto drugo očekivao? Pa jasno je ko dan da je o vijesti ovisilo oće li donja il gornja! [thumbsup]

Zašto je baš jučer naša premijerka bila kod Berlusconija , a predsjednik Sabora u Kataru ? I sama je rekla da će pomoći osobno . Hvala Jadranka i hvala Luka.



Blokada na 3030.

Koliko to traje obično?
[/quote]

jedna stvar mi nije jasna Ivane!
Vidim kraj vaseg avatara puste zvjezdice,korisnik sa iskustvom……kad ono zacudim se vasem pitanju koje smatram banalnim znanjem na TK.



Blokada na 3030.

Koliko to traje obično?
[/quote]

Obično traje dva sata, što bi značilo da je za danas trgovina gotova, ali ne bi me čudilo da je odblokiraju u 15:17.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

u 15:05 se nastavlja

New Report

Close