IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Eto nam doktora Jure u sutrašnjem Poslovnom.
Najava poslova u Poljskoj i Ukrajini.
Izgleda da je godišnji odmor gotov[smiley2]

http://www.poslovni.hr/50708.aspx

skype - ivek1234

Evo zašto se Poljacima žuri:

U Poljskoj je procjenjeno da im za financiranje izgradnje ili restrukturiranje četiri glavna stadiona za Euro 2012. treba oko tri milijarde zlota (1,09 milijardi dolara). Još je puno veći problem prometna infrastruktura te je Ministarstvo prometa procijenilo da će trebati više od 50 milijardi dolara za izgradnju 2400 km autocesti kojih u toj velikoj zemlji nema. Poljaci su prošle godine izgradili samo šest kilometara autocesta, a ni jedan kilometar ove godine.
[smiley9]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Ozbolt_F:

Bojim se da bu opalo ……………askovci se jake nabidaqvaju, bilo bu toga i po 12 tisuća jezerač…………..imho kak veliju moji podravci

sve je moguće – a ti prodaj sad pa kupi poslije ako se usudiš – he !
[smiley1]

Eto upravo sam napravil kak si mi rekel. [smiley2]


zvone101: ” Ozbolt_F: ” Bojim se da bu opalo ……………askovci se jake nabidaqvaju, bilo bu toga i po 12 tisuća jezerač…………..imho kak veliju moji podravci ” sve je moguće – a ti prodaj sad pa kupi poslije ako se usudiš – he ! [smiley1] ” Eto upravo sam napravil kak si mi rekel. [smiley2]

Prodao si na 13000 i kupio na 12950?

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Eto nam doktora Jure u sutrašnjem Poslovnom.
Najava poslova u Poljskoj i Ukrajini.
Izgleda da je godišnji odmor gotov[smiley2]

Naručeni članak nekome od faca za izlaz. Danas odosmo u minus. Sutra oporavak.

BLOG UČITELJA: HTTP://KAROJE.BLOGER.HR

stavio nalog na 12.800 onako tek pa ako prođe neću se ljutiti i nisam se ni okrenuo… prošao – hm,
sve si mislim da još probam malo.
[smiley2]

Ozbolt_F:

zvone101: ” Ozbolt_F: ” Bojim se da bu opalo ……………askovci se jake nabidaqvaju, bilo bu toga i po 12 tisuća jezerač…………..imho kak veliju moji podravci ” sve je moguće – a ti prodaj sad pa kupi poslije ako se usudiš – he ! [smiley1] ” Eto upravo sam napravil kak si mi rekel. [smiley2]

Prodao si na 13000 i kupio na 12950?

Ma kaj zišlavaš. Pak sem ja ni Batman, sem prodal igehaja jučer a denes me negdo poklopil. Ostalo čistih 808 jezerač. Sad idem v klet da si spijem kupicu vu to ime.
[smiley11]

” Eto upravo sam napravil kak si mi rekel.

ententinis:

Prodao si na 13000 i kupio na 12950?

samo tu priča ne završava ak’ misliš ponovno ulaziti onda je pitanje po koliko će ti uspjeti
– možda daš više od 808 pa si napravio sizifov posao.[smiley1]


” Eto upravo sam napravil kak si mi rekel.

ententinis:

Prodao si na 13000 i kupio na 12950?

samo tu priča ne završava ak’ misliš ponovno ulaziti onda je pitanje po koliko će ti uspjeti
– možda daš više od 808 pa si napravio sizifov posao.[smiley1]

kak bi bilo da se zdigneš iz tog ležećeg položaja da ti krv procirkulera malo do sivih ćelija? lepe sam rekel da sem prodal jučer po 13xxx a denes sem kupil po 12xxx, i to ti je kume moj već trejti put kaj to delam.
Kaj oćeš grafa da ti narišem?
[smiley6]

….prosto korisno gledati ove igrice na IGH…..rekla bih poučno čak.[smiley1]

Možda Marina prodaje…[smiley2][smiley2][smiley2]

..iako je sve počišćeno na 13. …očekivano…

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Stoji li još uvijek ono strašilo od 100 kom na 13500?

New Report

Close