IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jedino ako u toku danasnjeg dana sluzbeno dobijemo obavijest kako je propao posao stoljeca e tek onda je gusto a ova nagađanja rekla kazala od toga nista [tongue]

Ovdje upišite svoj komentar…

who dares, wins

Da je bilo panike, bilo bi je jučer na zatvaranju, ovako … [wink]

a sad prebacivanje portfelja na ingru, ko prvi proda i kupi bolje će proći

http://seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-ingra-kao-prilika-za-jeftinu-kupnju%3f,67992.html

PETINA

Nebi se složio stobom stvar je puno jednostavnija a kad je nešto jednostavno onda nije problem ni rješit mislim da se razumijemo
A te kojekakve plaćene oglase to se treba drastično kaznit i pozatvarati to što pišu tonije novinarstvo
to je obični šljam koji šteti normalnom radu



Polako ljudi božji, pa nije smak svijeta.

Danas nije, bit će sutra i 10.00 [cry]


Nebude se ništa dogodilo s IGH sve bu ok.

Bu, kad se cijena iskorigira na fer razine, a to je oko 1500 kn [bye]


Sutra bu CGorci produžili rok i to je to.

Ma naravno…i tako jedno 20x [lol]
[/quote]

I ? kaj se desilo s cijenom dionice IGH.

Pa ako si pametan iskoristi ovih 20X.

Uvijek je na ovom forumu pod nikovima bilo brokera, al što su se raspisali na ovoj dionici.

Korkyra

Kupnja slabi a prodaja pritišće.

DELUX = DIZELAS = ZIMZELEN = vodavoda = valentine = Brankica = fajrunt = Ringo = lanica = domobran = malibu = kanabis = split

Ma ovo su igre bez granica. Nista ne vjerujem dok Jure ne kaze sto je sa garancijama.

Ostalo su igre, igrice, navlacenja, itd.


Ma ovo su igre bez granica. Nista ne vjerujem dok Jure ne kaze sto je sa garancijama.

Ostalo su igre, igrice, navlacenja, itd.


A ako Jura kaže da niš od posla, onda prodaješ?
ili?
koncesija na 30 godina?
kako ljudii ne shvačaju da je cilj radića da ne dobije posao, jer nema smisla…dok je krenuo natječaj nitko nije mislio da će biti ovako (osim mene, vladeka, barona i još nekih)…sada je sve drugačije..

jure spasi se..hebeš crnu goru

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



Ma ovo su igre bez granica. Nista ne vjerujem dok Jure ne kaze sto je sa garancijama.

Ostalo su igre, igrice, navlacenja, itd.


A ako Jura kaže da niš od posla, onda prodaješ?
ili?
koncesija na 30 godina?
kako ljudii ne shvačaju da je cilj radića da ne dobije posao, jer nema smisla…dok je krenuo natječaj nitko nije mislio da će biti ovako (osim mene, vladeka, barona i još nekih)…sada je sve drugačije..

jure spasi se..hebeš crnu goru
[/quote]

steta sta te Jure nije uzeo za savjetnika. [lol] [lol]

ne ne prodajem..ali me zivciraju ove manipulacije, nagadjanja, katastroficne izjave…i to ce sve proci nekaznjeno.

New Report

Close