IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a što se tiče autoputeva u americi,to nema veze sa europom,pa čak i mi smo za amere moderni
to što sam ja tamo vidio nije me impresioniralo ničim,osim vulgarnom predimenzioniranošću

Ajde kolege, ne dramite……nemam IGH, ali ga imaju svi oko meme, nebrem više slušat kojekakve
kalkulacije , kad bi- da bi………….Smirite se. Bit će sve dobro, sada se mora raditi malo više sa dionicom, plasirati i ostale dobre vijesti, počekati na završni račun, / jesu ga dali/ i sve će
se uskoro vratiti na normalu…..
Kad vidimo kako je dionica pala, otkad se tupi s tom Crnom Gorom, jasno je da tu nisu čista posla….. Srbi se guraju, a ne Grci….to je to…zato se pili na jamstvima.
Vozila sam se dosta srpskim cestama prije godinu -dvije…… ma, to nema veze s našim rajskim autoputevima…..mI imamo finoću, završnu kremu, šlag i med na cesti od opreme, uklopljenih
objekata, signalizacije, kontrole, finalne izrade ………ma sve je predivno……..ako to crnogorska
Vlada neće- a Bože moj, neg im grade Grci……. vozila sam se i tim cestama……čisti prosjek,
onak….trojka od ocjene…..isto- nema finoće….ima se asfalta podosta i svugdje, i sadržaji
uz autoputeve su dpbro uklopljeni, ima i inovacija oko zaštita na padinama , vrlo interesantnih,
ali, je to puno skromnije i primitivnije izvedeno od naše Dalmatine ili drugih dijelova autoputeva
kroz Hrvatsku….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Pa dobro,moderatori,gleda li itko sta ovaj dormio,neimar i kompanija pisu?Nije mi jasno kako vec nisu dobili ban(iako to nista ne mijenja).Ovo je cisto isprdavanje sa forumom,dionicama i clanovima.
+Na sve to su kao super ocijenjeni sto ocito ukazuje da su multinickovi.Malo se pozabavite s tim jer je ovo stvarno bezveze i jadno.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

Kolege, sutra nas čeka potop……….ali nemojte prodati.
Nikada se nećemo predati. Makar mi razum zvoni uzbunu da prodam, ja to ne želim.
Pun sam IGH do zuba, voda mi je do grla, ali neću prodati fond menađerima. Nikada.
Stoički ću trpiti gubitke.
Lukavi lisac Radić nas je lijepo navlačio, mi naivci smo mu sve povjervali i pokupovali njegove dionice. Ali neka, svatko od nas mora nositi svoje breme, svoj križ.
Nemojte odustati i prodati makar je izgledno da će se uskoro tržiti po osjetno nižim cijenama.
Hrabro do kraja uz IGH, jer ovo jest kraj.
Pozdrav svim PRAVIM dioničarima IGH!!! Pravda je uz nas. Bit će bolje………………….

Kolega Marijan1, u pravu ste….ceste u Americi su jedno od najvećih razočarenja…..takav završni sloj asfalta rijetko ima u rijetkim pripi-dinama Hrvatske…tako da se ne morate čuditi.
Hrvatske autoceste su Srbima i Crnogorcima- nedosanjan san……nek plate milijardu više , pa nek im grade majstori s druge strane….mislite da im to paše, nije nemoguće, da će im dati još malo vremema, kad shvate koliko ih drugoplasirani – luksuz -košta! Apsolutno- će još malo pričekati
IGH…..sigurna sam…ovo je bilo zastrašivanje zbog recesije i provjera boniteta zbog raspada
politike u Hrvata……nije sve izgubljeno.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Polako ljudi božji, pa nije smak svijeta.

Nebude se ništa dogodilo s IGH sve bu ok.

Sutra bu CGorci produžili rok i to je to.

O.K. kada se netko od vas informira kakve trenutno poslove ima IGH, te kakvi su mu i u planu, ali to ćemo vidjeti ,mislim da onda može pisati da je prenapuhan…možda i je, možda je prenapuhan i Ericsson, HT, LEDO, INA… pogledajte malo gubitaše koje imaju pre-prenapumpanu cijenu, doći će vrijeme kada će IGH opet biti oko 10 000 a onda će se očistiti od amatera koji imaju dionice a nemaju pojma dateljno poslovanje i potencijal tvrtke. Jer će dionice imati ulagači.

novcem se može kupiti zdravlje ali ne i sreća, posesivnost ali ne i ljubav


Kolege, sutra nas čeka potop……….ali nemojte prodati.
Nikada se nećemo predati. Makar mi razum zvoni uzbunu da prodam, ja to ne želim.
Pun sam IGH do zuba, voda mi je do grla, ali neću prodati fond menađerima. Nikada.
Stoički ću trpiti gubitke.
Lukavi lisac Radić nas je lijepo navlačio, mi naivci smo mu sve povjervali i pokupovali njegove dionice. Ali neka, svatko od nas mora nositi svoje breme, svoj križ.
Nemojte odustati i prodati makar je izgledno da će se uskoro tržiti po osjetno nižim cijenama.
Hrabro do kraja uz IGH, jer ovo jest kraj.
Pozdrav svim PRAVIM dioničarima IGH!!! Pravda je uz nas. Bit će bolje………………….

E zato je tata ostavio 60000 kn za nedaj bože,a to bude ovaj tjedan.Eto čekam da ih utučem po nižoj cijeni,ali mislim da
nižoj od 2400 nebu išlo ,a iskreno bi volio da još dokupim 30 komada i zatvorim kompjuter.
P.s.Šta bude kada objavi Jure IMAM JAMSTVA.
Usput imam 43 komada IGH u vrijeme pisanja
[pray] [bye]




Nemam dionice IGH ali ću ukratko iznijeti svoje mišljenje.

Od početka ovog posla u CG mi nikako ne ide u glavu ta razlika između cijene nas i grka/izraelaca. Svaki normalan čovjek bi pomislio da razlika u cijeni poslova moze biti nekoliko milijuna € ali nikako milijardu i neki kusur. Tu očito nešto ne štima i nekako sam mišljenja da se tu neko opako zajebo i da se sada pokušava izvuć. Prvenstveno mislim na naš konzorcij koji je shvatio da će ovaj posao po ovoj cijeni biti debeli gubitak te sam mišljenja da cijela frka oko garancija je namjerno smišljena da se posao izgubi! To da konzorcij nekoliko naših najjačih građevinskih tvrtki ne može dobiti kredit za nešto "toliko profitabilno" je smiješno, osim ako posao nije profitabilan!


Normalno da je čudno. No budi siguran da bi u Americi to bilo upola jeftinije od IGH-ove ponude. Ako ikad imadneš priliku da se provozaš po nekom ganc novom evropskom autoputu vidjeti ćeš neke stvari koje kod nas ne možeš vidjeti i nitko se ne hvali da je napravio nešto strašno moderno. Puno je tu laži a narod pojma nema kako to negdje drugdje izgleda.
Samo dva primjera: svaka isprekidana crta počinje mačjim okom i u zavoju imaš plava svjetla.
[/quote]

kod nas samo farbanje košta,a što bi tek bilo da po crticama lijepe i mačje oči,šta je tebi!?!
[/quote]
Građevinska mafija kriminal do bola i sad bi to još izvozili i drugima.


Polako ljudi božji, pa nije smak svijeta.

Nebude se ništa dogodilo s IGH sve bu ok.

Sutra bu CGorci produžili rok i to je to.

Tako je pomalo ne trčite pred rudo.(velika je to lova u igri da to tako olako otkliže) [cool]

Dionica je vrijedila 4300 dok nisu nit znali za crnu goru a sad po vami ne vrijedi ništ. Pa kaj vam je?
Kaj se zdogodjile z vami? Kaj ste spoludjeli? Nema autoputa i doma pada ovo-ono…pa kaj vam je?

Najskupljom slikom moglo se izgraditi 2000 kuća..usporedba funckionalnosti jedne "umjetničke" slike i 2000 kuća, snobizam=zlo


Polako ljudi božji, pa nije smak svijeta.

Danas nije, bit će sutra i 10.00 [cry]


Nebude se ništa dogodilo s IGH sve bu ok.

Bu, kad se cijena iskorigira na fer razine, a to je oko 1500 kn [bye]


Sutra bu CGorci produžili rok i to je to.

Ma naravno…i tako jedno 20x [lol]

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju

New Report

Close