IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U biti ne piše ništa novo u tom članku (osim da danas istječe rok, a zar ne istječe sutra?). Ja se svejedno na žalost pripremam za najgore i nisam optimističan, ali se ipak nadam i nisam (još) stavio nalog za prodaju…


http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/igh-i-konstruktor-ipak-nisu-nasli-jamstva-mozda-nam-produze-rok…,67977.html

Ovakni netočni članci su kažnjivi jer služe za manipulaciju nije mi jasno da to HANFA samo promatra ovaj oglasnik je zavredio jako veliku kaznu poslujući na ovakav način a novinarčići korumpirani oduzimanje licence za pisanje pa nek pišu po zidu
Ovo je stvarno više već jadno


kolega zar to nije istina ? ako to nije istinna sutra sigurno kuujemo
lp

E sad bi molio uvažene kolege da mi pojasne:
– zašto se danas onako lupalo po asku i zašto je IGH uz CROBEX u minusu bio +5%

Korkyra


http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/igh-i-konstruktor-ipak-nisu-nasli-jamstva-mozda-nam-produze-rok…,67977.html

Ovakni netočni članci su kažnjivi jer služe za manipulaciju nije mi jasno da to HANFA samo promatra ovaj oglasnik je zavredio jako veliku kaznu poslujući na ovakav način a novinarčići korumpirani oduzimanje licence za pisanje pa nek pišu po zidu
Ovo je stvarno više već jadno


To je stvarno jad od portal jer nemaju ništa pametnije pisati pa vrte istu vijest tri puta na dan. Sad oće, pa ne će, dobit će, izgubit će. Ja imam par komada IGH i manje me to tangira nego njih koji nemaju ni jednu. Da nema ovog PD čovijek više stvarno ne zna šta bi čitao u ovoj državi. Ovakvo dno od novinarstva zadnje prije njih je jedino Smiljko Šagolj prakticirao. On je bar dobio vojni stan u Splitu za badava, a šta ovi bokci bistrički dobiju ?! Lajnu…

who dares, wins



http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/igh-i-konstruktor-ipak-nisu-nasli-jamstva-mozda-nam-produze-rok…,67977.html

Ovakni netočni članci su kažnjivi jer služe za manipulaciju nije mi jasno da to HANFA samo promatra ovaj oglasnik je zavredio jako veliku kaznu poslujući na ovakav način a novinarčići korumpirani oduzimanje licence za pisanje pa nek pišu po zidu
Ovo je stvarno više već jadno


kolega zar to nije istina ? ako to nije istinna sutra sigurno kuujemo
lp
[/quote]

Naravno da nije točno a to možeš i sam zaključit.

Kakav naslov još nemogu da vjerujem.


E sad bi molio uvažene kolege da mi pojasne:
– zašto se danas onako lupalo po asku i zašto je IGH uz CROBEX u minusu bio +5%

pa moramo se nekako izvući van, a uvijek je bolje odraditi na ovaj način [wink]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Nemam dionice IGH ali ću ukratko iznijeti svoje mišljenje.

Od početka ovog posla u CG mi nikako ne ide u glavu ta razlika između cijene nas i grka/izraelaca. Svaki normalan čovjek bi pomislio da razlika u cijeni poslova moze biti nekoliko milijuna € ali nikako milijardu i neki kusur. Tu očito nešto ne štima i nekako sam mišljenja da se tu neko opako zajebo i da se sada pokušava izvuć. Prvenstveno mislim na naš konzorcij koji je shvatio da će ovaj posao po ovoj cijeni biti debeli gubitak te sam mišljenja da cijela frka oko garancija je namjerno smišljena da se posao izgubi! To da konzorcij nekoliko naših najjačih građevinskih tvrtki ne može dobiti kredit za nešto "toliko profitabilno" je smiješno, osim ako posao nije profitabilan!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/igh-i-konstruktor-ipak-nisu-nasli-jamstva-mozda-nam-produze-rok…,67977.html

Ovo nije dobra vijest jer država više ne može garantirati ni za kupnju WC papira u drž. službi.
Neki se tome nadaju.
Imam dionica IGH, danas sam dokupljivao, ali sutra ako bude plus ću razmisliti o riješavanju.
Sretno.

09.10.07... Plavi : "Kako mi se čini na kraju ćeš kupiti na 80 000kn ?" (za INGR-u)


Nemam dionice IGH ali ću ukratko iznijeti svoje mišljenje.

Od početka ovog posla u CG mi nikako ne ide u glavu ta razlika između cijene nas i grka/izraelaca. Svaki normalan čovjek bi pomislio da razlika u cijeni poslova moze biti nekoliko milijuna € ali nikako milijardu i neki kusur. Tu očito nešto ne štima i nekako sam mišljenja da se tu neko opako zajebo i da se sada pokušava izvuć. Prvenstveno mislim na naš konzorcij koji je shvatio da će ovaj posao po ovoj cijeni biti debeli gubitak te sam mišljenja da cijela frka oko garancija je namjerno smišljena da se posao izgubi! To da konzorcij nekoliko naših najjačih građevinskih tvrtki ne može dobiti kredit za nešto "toliko profitabilno" je smiješno, osim ako posao nije profitabilan!


Normalno da je čudno. No budi siguran da bi u Americi to bilo upola jeftinije od IGH-ove ponude. Ako ikad imadneš priliku da se provozaš po nekom ganc novom evropskom autoputu vidjeti ćeš neke stvari koje kod nas ne možeš vidjeti i nitko se ne hvali da je napravio nešto strašno moderno. Puno je tu laži a narod pojma nema kako to negdje drugdje izgleda.
Samo dva primjera: svaka isprekidana crta počinje mačjim okom i u zavoju imaš plava svjetla.

who dares, wins

Eto i tako ste izgubili posao stolječa.
Nebi me čudilo da ujutro vidimo paniku, a onda mirovnike kako kupuju, jer igh je olakšao dušu.
Hvala bogu da ne grade taj autoput, neka si sami grade ili neka drugi bedak gradi.
Drž se Radiću, glavu gore (btw kaj ste uopće išli na taj natječaj).

Ovo je spas za igh, uprotivnom bi imali drugi ingru

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Na žalost kolege, obistinile su se naše crne slutnje.
Danas smo po koji zna put navučeni, vjerovali smo našem Juri i kupovali dionice IGH iako smo svjesni da ne vrijede ni pola ovih novaca, ali naš Jure je tako lijepo pričao i uvjeravao nas da će sve biti OK, a sad sve ide u prašinu, sve nam lađe tonu [cry]
Ipak, ne treba biti pesimist, ja čvrsto vjerujem da iako smo izgubili ovaj posao stoljeća i izgubili enormne novce na pripremi i garancijama (o izgubljenom ugledu da ne pričamo), dionica IGH i dalje vrijedi čistih 1500 kn [thumbsup] i da ćemo postaviti dovoljno čvrstu branu da se cijena ne sruši ispod te razine ovaj tjedan!!!
Znamo svi da će dušmani sutra namjerno u 09.55 početi slagati enormnu prodaju s ciljem rušenja cijene IGH na 1500 kn kao prvi korak, ali ja sam uvjeren da nećete nasjesti i da ćete uzvratiti kupovnim nalozima na 3000 kn i tako sve dok ne obranimo 1500 kn!
Vi koji nemate IGH trebate pokazati domoljublje i platiti onima koji se godinama bore za ovaj podcijenjeni biser i više nego što on vrijedi! Pa što je danas dati 2000 kn za dionicu IGH kad znaš da si time učinio dobro djelo i nekome pomogao! Nećete valjda čekati da padne na prvu liniju obrane na 1500 kn pa kao neke pi…ice kupovati na dnu!!! [angry]

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju



Nemam dionice IGH ali ću ukratko iznijeti svoje mišljenje.

Od početka ovog posla u CG mi nikako ne ide u glavu ta razlika između cijene nas i grka/izraelaca. Svaki normalan čovjek bi pomislio da razlika u cijeni poslova moze biti nekoliko milijuna € ali nikako milijardu i neki kusur. Tu očito nešto ne štima i nekako sam mišljenja da se tu neko opako zajebo i da se sada pokušava izvuć. Prvenstveno mislim na naš konzorcij koji je shvatio da će ovaj posao po ovoj cijeni biti debeli gubitak te sam mišljenja da cijela frka oko garancija je namjerno smišljena da se posao izgubi! To da konzorcij nekoliko naših najjačih građevinskih tvrtki ne može dobiti kredit za nešto "toliko profitabilno" je smiješno, osim ako posao nije profitabilan!


Normalno da je čudno. No budi siguran da bi u Americi to bilo upola jeftinije od IGH-ove ponude. Ako ikad imadneš priliku da se provozaš po nekom ganc novom evropskom autoputu vidjeti ćeš neke stvari koje kod nas ne možeš vidjeti i nitko se ne hvali da je napravio nešto strašno moderno. Puno je tu laži a narod pojma nema kako to negdje drugdje izgleda.
Samo dva primjera: svaka isprekidana crta počinje mačjim okom i u zavoju imaš plava svjetla.
[/quote]

kod nas samo farbanje košta,a što bi tek bilo da po crticama lijepe i mačje oči,šta je tebi!?!

New Report

Close