IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dionica IGH će mnogima biti noćna mora i jedno od najgorih sjećanja gdje će izgubiti svoj novac.


Dionica IGH će mnogima biti noćna mora i jedno od najgorih sjećanja gdje će izgubiti svoj novac.

To se vec dogodilo prosle godine,tad si trebao kupovati ako si namjeravao.Cini se da si zakasnio.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

Nije li rećeno da fali samo jedan manji dio garancija , a Radić sigurno već planira i tunel ispod mora do Berlusconija.

Ha , ha ne brini ti za mene brini za sebe da li ćeš stići izaći iz građevinara dok još ovo malo naivnih kupuju.


Dionica IGH će mnogima biti noćna mora i jedno od najgorih sjećanja gdje će izgubiti svoj novac.


Ha , ha ne brini ti za mene brini za sebe da li ćeš stići izaći iz građevinara dok još ovo malo naivnih kupuju.

korisnik od: 13.01.2010.

ocjena poruke
50%

Rasprodati pa onda na miru čekati tresnut će IGH puno niže na cijenu s koje je krenulo pumpanje lažima o velikim građevinskim poslovima po Crnoj Gori, Bugarskoj, Kazahstanu i dalje.

korisnik od: 13.01.2010.!!!!!!!!!!!

ocjena poruke
65%

Dionice građevinara rasle na lažima sad padaju na istini.
————————-

Evo vam nekoliko poruka na ovoj temi, autor baustelac. Posjek ocjena mu je trenutno 69 !!!! Znači da ima barem još dva nicka na ovom forumu. Pa vi dalje diskutirajte s njim……..ako hočete.

marcello

Sutra nakon dužeg vremena pozitivna blokada

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/igh-i-konstruktor-ipak-nisu-nasli-jamstva-mozda-nam-produze-rok…,67977.html

Ma oni drukaju da ide prema dolje da mogu obrnut koji 10-ak tisućica.
OTKUD SAD VI GOVORITE DA DIONICA ODJEDNOM PRENAPUMPANA!? Dajte mi analizu po kojoj ste došli do tog zaključka.
Tko mi pošalje analizu, stručnu, plaćam mu večeru za 4 osobe u Westinu. Samo čekam bisera…


Ma oni drukaju da ide prema dolje da mogu obrnut koji 10-ak tisućica.
OTKUD SAD VI GOVORITE DA DIONICA ODJEDNOM PRENAPUMPANA!? Dajte mi analizu po kojoj ste došli do tog zaključka.
Tko mi pošalje analizu, stručnu, plaćam mu večeru za 4 osobe u Westinu. Samo čekam bisera…

Nema tu puno filozofije dionica je rasla na glasinamo o poslu s Crnom Gorom posla nema i dionica pada
koju bi još tu trebao stručnu analizu kad to kuži svaki forumaš.

DELUX = DIZELAS = ZIMZELEN = vodavoda = valentine = Brankica = fajrunt = Ringo = lanica = domobran = malibu = kanabis = split


Sutra nakon dužeg vremena pozitivna blokada

mozda bude blokada ali negativna
[angry]

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/igh-i-konstruktor-ipak-nisu-nasli-jamstva-mozda-nam-produze-rok…,67977.html

Ovakni netočni članci su kažnjivi jer služe za manipulaciju nije mi jasno da to HANFA samo promatra ovaj oglasnik je zavredio jako veliku kaznu poslujući na ovakav način a novinarčići korumpirani oduzimanje licence za pisanje pa nek pišu po zidu
Ovo je stvarno više već jadno




Nekoliko ispravaka netočnih navoda:
1. Rekao je da im fali jos 124mil. ne cijeli iznos
2. Po njemu u ugovoru imaju stvku kojom C.G. nadoknađuje razliku u prihodima autoceste,ako promet
neke godine bude ispod neke dogovorene granice.
3. Sigurno nisu isli traziti lovu zadnjih pet dana. Ljepo je rekao da se na tome radilo, i da se još radi.
Ni meni osobno nije zvucao preuvjerljivo, ali ako nekog citirate onda barem napišite ono šta je rekao.
Neznam zašto je velika većina protiv ovog posla. Ako je možda dugoročno i loš za IGH, za ukupnu hrv. privredu sigurno nije. Tu bi se dalo ukljuciti masu nasih firmi, o porezima i doprinosima državi da ne govorimo.

nije stalo do ovog posla samo onima u kešu ….to je cjela mudrost [bye]
[/quote]
ne ne stalo je nama svima da Jure dobije lovu, samo čekamo trenutak bolje ju kupiti i na 3000 nego sada riskirati
[/quote]
kolege sutra će bit zanimljivo ja sam ipak čekao, ali da su bila jamstva osigurana sutra bi sigurno kupovao mislim o tome sam već pisao lp

New Report

Close