IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kao i obično doznati će kada se burza zatvori u 17:00.
I nema kupovine,nego sutra.
Pa vidi dali sam pametno napravio što sam kupio.(mislim da da) [thumbsup]
Target 5000 kn.
Minimum

ljepo me strah šta će biti sutra…a najgore je šta sutra ne motu to sve pratiti ….

na 4300 sve prodajem...

ANRICOM @

biti ce dobre ako ih tokom popodnevnih sati ili sutra tokom jutra pozitivno rijese.


Kad konačno balončina IGH zasluženo pada jer je i rastao na lažima onda povlači neopravdano druge za sobom. Investitori trebaju jasno odvojiti IGH i druge građevinare od ostalih kvalitetnih dionica koje nisu rasle a pred njima je siguran rast .Te dionice nesmiju biti žrtve građevinara.

Koja mrtva balončina pa pada od 4300 do 2500 od kad se počelo minirat s CG. Moje mišljenje je da raste bez obzira. Ako niš od posla onda se furamo na "rješili smo se lošeg posla", a ako ne "bolje imat nego nemat poso".


ljepo me strah šta će biti sutra…a najgore je šta sutra ne mogu to sve pratiti ….

To ti je najbolje…


ANRICOM @

biti ce dobre ako ih tokom popodnevnih sati ili sutra tokom jutra pozitivno rijese.

ak dođe pozitivno, a burza bude crvena, IGH uopće neće reagirati, imat će samo manji minus. ak ne bude pozitivno, onda će IGH imati najveći pad na burzi od svih dionica. ak ne bude pozitivno,a burza još k tome bude crvena, neka bog pomogne dioničarima IGH
do you feel lucky [shocked]

sve što pišem je osobno mišljenje te nije investicijski savjet niti poziv na kupoprodaju dionica!

Jeste li vi uopće upoznati s poslovanjem IGH, upravo suprotno.. kada ostale firme budu poslovale kao IGH procvjetat će burza

Nemam IGH al sve me strah za te garancije. Jest da je u zelenu skoro 5% ali promet manji od milje. A sigurno ima onih koji VEĆ nešto znaju, a oni imaju puno para za potrošit na dionice… Ne znam, nadam se da se varam. Nekako mi se čini da se ni nakon isteka roka neće sve znati, jer vjerujem da će Crnogorci radije raditi sa Hrvatima nego sa Grcima i Židovima…



ANRICOM @

biti ce dobre ako ih tokom popodnevnih sati ili sutra tokom jutra pozitivno rijese.

ak dođe pozitivno, a burza bude crvena, IGH uopće neće reagirati, imat će samo manji minus. ak ne bude pozitivno, onda će IGH imati najveći pad na burzi od svih dionica. ak ne bude pozitivno,a burza još k tome bude crvena, neka bog pomogne dioničarima IGH
do you feel lucky [shocked]
[/quote]

glupost pises,
jer da pratis onda bih znao da je nekidan na nagađanje koje je prenio Index hr. dionica u prosjeku pala samo 4% jos kad se uzme u obzir prosjecna cijena kojom je zapoceta a najniza je taj dan bila 2.640,00 i vrjednost se spustila na -4,41% a sutradan je pala na najnizu 2.555,50 da bi taj isti dan zavrsila u plusu za 2,72% tako kada malo bolje pogledas i da ne bude nista od posla cjena nece puno pasti jer vec i ovakav pad mozemo smatrati da je to uracunato u sadasnju cijenu.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/sutra-istek-roka-radic-i-zderic-ganjaju-garancije-na-%27pet-frontova%27,67953.html

Napeto pozitivno

I što je tu pozitivno samo prolongiranje laži , korist ? Ne nema je a štete će biti za sve dioničare IGH.


http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/sutra-istek-roka-radic-i-zderic-ganjaju-garancije-na-%27pet-frontova%27,67953.html

Napeto pozitivno

vec preneseno

New Report

Close