IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



oho, netko nešto zna a ne želi podijeliti sa svima nego lupa po asku [lol]

I jučer je isto tako netko nešto znao dok je lupao dolje, ha ha…
Presmiješno!
Ipak IGH ima GAP na 2610kn a mora se popuniti….
Ja sam svoje uredno iskrcao u 15h53
[/quote]
Jel ima bilo koja dionica da joj ti ne nađeš gap ?

who dares, wins

A piercing line occurred (which indicates that prices moved down on the previous bar, opened even lower, but then closed significantly higher). This implies strength as the momentum appears to be shifting from the bears to the bulls. Note that the higher the close of the white candle (relative to the black candle), the more bullish the Piercing Line pattern.

Ukratko, opet se vraćaju BIKOVI!


Georg @ [thumbsup] stotka pd mene

puno je ovdije na forumu svega,ljubomore ,zlobe a najmanje iskrenosti i postenih postova.Dovoljno da se krijemo iza nikova tako da ljudi mogu svakakve gluposti pisati a upravo to im otkriva njihov karakter samo se plase javno to reci a nedaj boze da ti kazu ime i prezime.


U potpunosti se slažem s tobom,pa ljudi treba pomoč jedni drugima da neku lovicu spremimo dosta su veliki igrači trpali u svoj džep a nama banana.

kad bi bio pun ko brod nebi bio ovdje!!!![emo_dolar]


S obzirom na garantiranu profitabilnost projekta-koncesije, ….

Daj ti nama obrazloži kako drugi na natječaju ne prihvaća za istu ili nešto višu cijenu preuzeti taj projekt od Konstruktora, IGH i Tehnike ako osiguraju jamstva nego traži čak milijardu EUR više?? Kako je to našima "profitabilno" a strancima nije?? To ako naši misle poslije ići na nekakve anekse pa nabiti cijenu još 30% mogi si to odmah izbiti iz glave. Crgna Gora je u procesu približavanja EU, MMF ih nadzire i tamo će se svaki EUR kontrolirati.
Još jedno jako dobro pitanje koje je netko postavio: zašto banke bježe od ovog projekta ako je profitabilan? Bit će da su banke ipak dobile drugu računicu i zaključile da je neprofitabilan i da je upitno hoće li naši uopće moći iz tih prihoda vraćati kredite koje bi im dali!
Ja se nadam da naši, za njihovu dobrobit, neće dobit ovaj posao na kojem bi polomili zube. Tamo je enorman broj mostova, viadukta, tunela…skupo ko vrag a neisplativo za naplatu

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

Ako ništa od autoceste barem smo nešto izvezli u Crnu Goru – Cicu Kranjčara.

Inače, kažu da su naši za milijardu eura jeftiniji od drugog ponuđača. Ako je to točno onda je Crnogorcima i te kako u interesu da se i oni uključe u iznalaženje rješenja oko kreditiranja.


Ako ništa od autoceste barem smo nešto izvezli u Crnu Goru – Cicu Kranjčara.

Inače, kažu da su naši za milijardu eura jeftiniji od drugog ponuđača. Ako je to točno onda je Crnogorcima i te kako u interesu da se i oni uključe u iznalaženje rješenja oko kreditiranja.

Kolega, očito niste upoznati sa stavkom VANTROŠKOVNIČKI RADOVI koji se mogu napumpati do 25 % vrijednosti posla. To je otprilike nekih skoro 700 miliončića pa onda ispada da stranci i nisu tako puno skuplji. Zna Jure posao.

Inače, kažu da su naši za milijardu eura jeftiniji od drugog ponuđača. Ako je to točno onda je Crnogorcima i te kako u interesu da se i oni uključe u iznalaženje rješenja oko kreditiranja.

U svakoj takvoj kalkulaciji, pod izlikom krize, netko se mora gadno "nategnuti" !
6 do 30 godina pisat će se o takvim potezima !

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


A piercing line occurred (which indicates that prices moved down on the previous bar, opened even lower, but then closed significantly higher). This implies strength as the momentum appears to be shifting from the bears to the bulls. Note that the higher the close of the white candle (relative to the black candle), the more bullish the Piercing Line pattern.

Ukratko, opet se vraćaju BIKOVI!

bikovi se vracaju a ti se iskrca !?


bikovi se vracaju a ti se iskrca !?

Pa stignem se ukrcati na popunjavanju GAP-a a bome i nešto u međuvremenu okrenuti.
Vratim se ja lako kolega.



bikovi se vracaju a ti se iskrca !?

Pa stignem se ukrcati na popunjavanju GAP-a a bome i nešto u međuvremenu okrenuti.
Vratim se ja lako kolega.
[/quote]

sta bi mi rekli" pomalo"
[thumbsup]

drage kolege,
analizirao sam situaciju ovog našeg podcijenjenog bisera i zaključio da smo u win-win situaciji glede & u svezi roka za dostavu jamstava koji btw. sutra istječe:
1. banke nam neće dati jamstva što je odlična stvar. do sada potrošen novac po crnogorskim brdinama nam je jedini gubitak na toj propaloj autocesti. Time sm spašeni enormnih gubitaka koji bi tek uslijedili da smo dobili jamstva [thumbsup]
2. banke će nam dati jamstva u zadnji čas jer nas ucjenjuju i žele nam na tome nabiti visoke kamate po principu "uzmi ili ostavi". Međutim oni ne znaju da mi imamo lisca Juru Radića, a to je sve njegov genijalni plan da uništi konkurenciju jer ako banke nama daju lovu neće moći dati kredite drugima pa će ti drugi krahirati prije nas, a mi tek poslije njih što je fantastična prednost!

Zato dokup i samo dokup podcijenjene djedovine [thumbsup]

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju


drage kolege,
analizirao sam situaciju ovog našeg podcijenjenog bisera i zaključio da smo u win-win situaciji glede & u svezi roka za dostavu jamstava koji btw. sutra istječe:
1. banke nam neće dati jamstva što je odlična stvar. do sada potrošen novac po crnogorskim brdinama nam je jedini gubitak na toj propaloj autocesti. Time sm spašeni enormnih gubitaka koji bi tek uslijedili da smo dobili jamstva [thumbsup]
2. banke će nam dati jamstva u zadnji čas jer nas ucjenjuju i žele nam na tome nabiti visoke kamate po principu "uzmi ili ostavi". Međutim oni ne znaju da mi imamo lisca Juru Radića, a to je sve njegov genijalni plan da uništi konkurenciju jer ako banke nama daju lovu neće moći dati kredite drugima pa će ti drugi krahirati prije nas, a mi tek poslije njih što je fantastična prednost!

Zato dokup i samo dokup podcijenjene djedovine [thumbsup]


Hajde samo hrabro još malo laganja neuspjeh i pucanje balona ustvari je uspijeh ? Tako su lagali i Podravkaši pa sad to objašnjavaju u Remetincu. Posao s Crnom Gorom je propao znači dionica se mora ispuhati jer je napuhana na lažima.

New Report

Close