IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sasvim pristojno stojimo….[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

i danas kao što vidimo – samo mi nikako nije jasno ‘ko to poslije 13.400 prodaje za 12.900
valjda nemam mostić.[smiley1]


i danas kao što vidimo – samo mi nikako nije jasno ‘ko to poslije 13.400 prodaje za 12.900
valjda nemam mostić.[smiley1]

Ha, igrice – sastavni dio burze.

skype - ivek1234

Bojim se da bu opalo ……………askovci se jake nabidaqvaju, bilo bu toga i po 12 tisuća jezerač…………..imho kak veliju moji podravci


Bojim se da bu opalo ……………askovci se jake nabidaqvaju, bilo bu toga i po 12 tisuća jezerač…………..imho kak veliju moji podravci

Je, je, bu al malo sutra

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Bojim se da bu opalo ……………askovci se jake nabidaqvaju, bilo bu toga i po 12 tisuća jezerač…………..imho kak veliju moji podravci

sve je moguće – a ti prodaj sad pa kupi poslije ako se usudiš – he !
[smiley1]

onaj sa 9 (sada još 5) dionica odlučio baš prodati pa po koliko god al’ danas – valjda mu jako prigustilo ![smiley2]
hop i još ima jednu samo – zaslužio je poslije svega !

Eto nam doktora Jure u sutrašnjem Poslovnom.
Najava poslova u Poljskoj i Ukrajini.
Izgleda da je godišnji odmor gotov[smiley2]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

Nitko niti ne sanja koliko ce iznositi IGH za 6 mjeseci. Ove razine ce izgledati kao poklon.

Poljsku i Ukrajinu sam spominjao jos u 5 mjesecu. Nisu bitni ovi pojedinacni poslovi. To je kikiriki. Bitan je stratesko razvojni program na kojem IGH radi i kojeg polako implementira a vezano za regionalnu ulogu kao i ulogu koju zele ulaskom u EU. The best is yet to come!!!

Neka se nitko ne ljuti ali meni je IGH puno konkretniji od INGRA-e sa daleko boljom i konkretnijom perspektivom te sa neuporedivo jacim kadrom sto ce se tijekom vremena najvjerojatnije i dokazati.

Glasnogovornice, imate li sto dodati? [smiley2]

skype - ivek1234

Bolje da ništa ne dodajem i ovako je previše dobrih vijesti i poslova[smiley2][smiley2][smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

UEFA stišće Poljake i i pogotovo Ukrajince za gradnju infrastrukture biti će posla [smiley1][smiley1][smiley1]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


onaj sa 9 (sada još 5) dionica odlučio baš prodati pa po koliko god al’ danas – valjda mu jako prigustilo ![smiley2] hop i još ima jednu samo – zaslužio je poslije svega !

nemoj tako, moraš imati razumijevanja – čovjek je propustio kupiti Magmu po 375, ali nikad nije kasno…[smiley7]

New Report

Close