IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.poslovni.hr/139082.aspx

Evo…nešto i to znači…samo malo više optimizma..želim svim imateljima što bolji oporavak cijene IGH

P.S. Nemam dionice IGH

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

svi bi oni pomogli ali nitko neda lovu


svi bi oni pomogli ali nitko neda lovu

pa nisu ludi, svima je jasno da će autocesta biti žešća pušiona pa se ne žele uvaliti. IGH,THNK i konstruktor su već zaglibili pa nemaju kamo i nastoje uvući što više njih da se spase sa što manjim gubicima
jaca je rekla da ih podržavaju ali kaže isto što i šuker-para nema i to nije predviđeno zakonom ali će probati nagovoriti banke da im daju jamstva
mislim, kakav je to biznis gdje moraš moliti banke da daju kredit za "posao stoljeća"?? [bye]

sve što pišem je osobno mišljenje te nije investicijski savjet niti poziv na kupoprodaju dionica!

Jaca od pomoći

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/kosor-o-bar-boljare-pomoci-cemo%2c-ali-ne-mozemo-nista-obecati,67769.html


svi bi oni pomogli ali nitko neda lovu

I meni je ovo čudno.
Veliki ugovor od ogromnog značaja za građ.sektor a oni svi suzdržani i
neodređeni.
Možda Sanader stoji iza ovog posla pa mu i tu okreću leđa.
Ne mogu vjerovati da se ovo neće realizirati ali sve je moguće.

Neznam zašto dionica Ingre pada više od dionice IGH kad će IGH imati najveću štetu od propasti poslova u Crnoj Gori.

ma normalno da će skupiti lovu, jedino je pitanje pod kojim uvjetima a i vjerojatno će za koju godinu ući u neki povoljniji kreditni aranžman
IGH [thumbsup]

Bit će jako uzbudljiv ponedjeljak i utorak

kao sta sam do sada pisao VUK DLAKU MIJENJA ALI CUD NIKADA

Kosor o Bar-Boljare: Pomoći ćemo, ali ne možemo ništa obećati
http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/kosor-o-bar-boljare-pomoci-cemo%2c-ali-ne-mozemo-nista-obecati,67769.html

Oni imaju sredstva osigurana ali lobiranje traze od Kosorice da isposluju jos bolje uvjete.


ma normalno da će skupiti lovu, jedino je pitanje pod kojim uvjetima a i vjerojatno će za koju godinu ući u neki povoljniji kreditni aranžman
IGH [thumbsup]

eeee,sda pomalo postaje NORMALNO da ce skupiti lovu a kad sam o tome pisao prije desetak dana onda ja NISAM BIO NORMALAN.Pa ljudi moji zar vi mislite da se lova moze skupiti par dana prije nego sta se moraju dati garancije.Stvarno smijesno.Zar ne vidite kako od nas rade stoku SITNOGA ZUBA,tj.rade budale.Od mene ne.



svi bi oni pomogli ali nitko neda lovu

I meni je ovo čudno.
Veliki ugovor od ogromnog značaja za građ.sektor a oni svi suzdržani i
neodređeni.
Možda Sanader stoji iza ovog posla pa mu i tu okreću leđa.
Ne mogu vjerovati da se ovo neće realizirati ali sve je moguće.
[/quote]
Vjeruj bit će ti lakše država jednostavno više ne želi podržavati lopove, građevinsku mafiju.

Pa necemo valjda zavrsit u plusu [lol] [lol]

New Report

Close