IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


što je ovo danas bila pušiona…tek sad gledam gadna stvar

za koga mislite pušiona????
za one koji su kupovali???
za one koje su prodavali?????
ili za obje strane ?????
pofuk
p.s. meni se sve cini da je za obje strane

izgleda za obje strane a i za mene na neki način

Ne, ne, ne! Opet defetizam umjesto optimizma!
Pa firmi IGH ide odlično, evo Jure je tako fino nabubrio od blagostanja i dobre hrane, pa ako to nije znak da je sve u redu s našim Jurom onda ne znam što je znak oporavka posrnule hrvatske ekonomije! [thumbsup]
Svakim Jurinim zalogajem, hrvatska prehrambena industrija korak je bliže izlazu iz krize, a to znači da će naš Jure projektirati nove i nove hale za proizvodnju hrane!
zato kupujmo hrvatske konzerve, purice i mlince jer svi smo mi IGH! [thumbsup]

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju

Jure mi je večeras više ličio na utopljenika koji se hvata za posljednju slamku. Koliko oni ozbiljno misle graditi autocestu u CG vidljivo je i iz toga da su čekali 5 dana do isteka roka za pribavljanje garancija, pa se tek onda razišli po svijetu moljakajući za kredite.
E moj Jure u roku 5 dana neće ti niti jedna banka dati lovu, prošla su ta vremena. A pored svega najača mi je njegova izjava o gradnji Pelješkog mosta. Čovjek još uvijek sanja da zemljište koje su kupili na Pelješcu vrijedi plaćenih novaca. Teško je sada kada su svi politički sponzori nestali sa scene, ili im je postala "vuna" da i dalje lobiraju za IGH. Zaduženi su "kao Grčka", a oni bi jamstva za daljnje zaduživanje. Još samo preostaje da odu kod "zelenaša" po kredit, to je oduvijek bila posljednja stanica svakog gubitnika. [rolleyes]


Do kada treba skupit lovu za garancije za autoput Bar – Boljare, ili kad je zadnji rok ?

Jure je rekao jučer da imaju još samo 5 dana!
ako odbijemo današnji petak, pa neradne subota i nedjelja, ostalo im je de facto samo 2 radna dana ili je sve propalo [shocked]
A fali im još milijarda kuna i to ne jamstva nego kredita i to hoće da im dade HBOR! Pa neće valjda naši skromni krediti ići u Crnu Goru da se našim parama njima grade ceste!?!
Nedaj jaco naše pare,neka si sami nađu pare [angry]

moji postovi nisu investicijski savjeti niti poziv na kupnju ili prodaju dionica!!


IGH će osigurati sredstva za gradnju autoceste u Crnoj Gori.

hihihi strava!!!!

da li gledao jučernjašnje otvoreno?
pita lik Radića za Rusiju i onih 10 brana, a Radić počne pričat o nekoj cesti. hehehehe kako je izbjegao odgovor za Rusiju..strava..
a "posao" u Rusiji je digao igh za 20%..a već sam naveo da je taj posao u Čečeniji dobio elektroprojekt..btw kojeg uopće ne spominjete..čija je dividenda 50 kuna polugodišnje a 4 puta je jeftiniji od ovog…

ostalo je još 5 dana…gospodin Radić se skoro rasplakao jučer..o svemu je pričao samo ne o Crnoj Gori..
Milo Đukanović odlazi (ameri ga tjeraju) bojim se da neće biti autoputa…

a Radić nema love..mislim čovjek traži državu kredit od punoooooooooooooo miliona kuna da privatnu firmu…čovjek želi 20% onoga kaj je najmjenjeno za cijelu državu…heheh

jooooj ljudi nebi vam bio u koži..ali ne možete reći da niste bili upozoreni..čak me i admin brisao kada sam vam govorio da zaboravite job u CG…

OPET PONAVLJAM HVALA BOGU DA ĆE IGH IZGUBITI POSAO TO JE DUGOROČNO VRLO DOBRO ZA FIRMU

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



Do kada treba skupit lovu za garancije za autoput Bar – Boljare, ili kad je zadnji rok ?

Jure je rekao jučer da imaju još samo 5 dana!
ako odbijemo današnji petak, pa neradne subota i nedjelja, ostalo im je de facto samo 2 radna dana ili je sve propalo [shocked]
A fali im još milijarda kuna i to ne jamstva nego kredita i to hoće da im dade HBOR! Pa neće valjda naši skromni krediti ići u Crnu Goru da se našim parama njima grade ceste!?!
Nedaj jaco naše pare,neka si sami nađu pare [angry]
[/quote]

neće si Jadranka upropastiti popularnost dajući IGH 20% love namijenjeno za gospodarstvo..pa žena je majstor…radi savršeno…bio bi to veliki korak unatrag u njenoj popularnosti i politici

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!




Do kada treba skupit lovu za garancije za autoput Bar – Boljare, ili kad je zadnji rok ?

Jure je rekao jučer da imaju još samo 5 dana!
ako odbijemo današnji petak, pa neradne subota i nedjelja, ostalo im je de facto samo 2 radna dana ili je sve propalo [shocked]
A fali im još milijarda kuna i to ne jamstva nego kredita i to hoće da im dade HBOR! Pa neće valjda naši skromni krediti ići u Crnu Goru da se našim parama njima grade ceste!?!
Nedaj jaco naše pare,neka si sami nađu pare [angry]
[/quote]

neće si Jadranka upropastiti popularnost dajući IGH 20% love namijenjeno za gospodarstvo..pa žena je majstor…radi savršeno…bio bi to veliki korak unatrag u njenoj popularnosti i politici
[/quote]
u svemu bih se složio s Vama kolega ali ovu izjavu "pa žena je majstor….radi savršeno"
pa kolega po čemu to zaključujete po tome što zatvara one za koje je znala kao i sanader i ništa više ona nije napravila nego da bi ljagu sa sebe skinula prebacila je na sanadera.
pa gospođa je bila potpredsjednica HDZ-a i podpresjednica i ministrica Vlade RH.
i ništa nije znala……da nas laže otvoreno i gleda u kameru to da….da li joj vjerujemo ….o tome ovisi svaki pojedinac.
Ja joj nevjerujem jer ista je to škola kao i Sanader, samo više ruka ruku ne mije.

IGH je odlično dioničko društvo koje neće propasti bez obzira na posao u CG.

a) Ukoliko se posao ne dobije cijena dionice će pasti – prilika za dokup

b) Ukoliko se posao dobije cijena dionice će rasti – prilika za prodaju.

Koliko god mi dobro zvučio posao stoljeća, ja sam za a) varijantu i dokup.

Zapamtite, ulaganje u dionice je dugoročno…

bravo

Pričekajmo još 5 dana, a onda ćemo vidjeti tko je bio u pravu, nikada nije baš ovako kako se čini ili kako se želi prikazati.

Jure je u pravu kada kaže da bi 90% tog posla radili Hrvatsku resursi, bojim se da će gubitak ovog posla negativno djelovati na sve građevinare u Hrvatskoj, a stanji ni ovako nije bajno.

Koja građevinska firma kod nas je u većinskom vlasništvu države/HFP/ ?

Kad su osvojili natječaj IGH je trebao s državom podijeliti prihode od posla u CG / uzeti ih ugovorno kao kooperante u velikom opsegu posla/ Onda ne bi sigurno imao problema s jamstvima……a ovo je već političko pitanje, dati Juri novac….Nama bi pasalo na burzi, a narod / HUP/ bi poludio….Popijač je ipak iz redova Udruge poslodavaca i zna , koliko posla je otišlo Juri , zbog sprege s politikom….dosta im je svima.

Ne brinite za dionicu, nakon manjeg šoka , IGH će se pribrati..imaju svoj ekskluzivni dio posla..
a velike poslove morat će dijeliti s drugima…..VELIKIMA.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/jure-radic-imamo-jos-pet-dana%2c-valjda-cemo-naci-novac,67712.html

New Report

Close