IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[/quote]
A što ako narednih dana padne 1.000 kuna po dionici bit će gospodin koji je imao pravi nos za posao.
[/quote]

A što ako narednih dana naraste nazad na 3.000? Bit će gospodin koje je ostao bez gableca… Njemu je izgledalo kao dobra prilika za prodaju, nekome drugome za dokup. Zero-sum game.

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

IGH (ZSE:IGH-R-A) sa 2,4 ilijuna kuna prometa izbio je na drugo mjesto najlikvidinijih, no, to nije dobra vijest, jer je dionica doživjela pravi potop, izgubivši čak 4.41 posto jučerašnje zaključne vrijednosti.

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-navala-na-ht%2c-gradevinari-i-brodari-predvodnici-pada-crobexa,67692.html



Da kojim slučajem IGH nema mogućnosti osiguravanja sredstava cijena bi pala ispod 10 posto u jednom danu i promet bi bio mizeran, ali ovako od 3-5 posto, izvjesno je da će IGH osigurati sredstva za projekt i da se sada nakrcavaju insideri……….

Potpisujem. Još bih dodao da niti jedan prodani "paketic" nije vrijedio vise od 100.000 kn. Ovo ne prodaju insajderi i krupne ribe nego paničari i oni koji se nadaju za 2 dana ući na još malo nižoj razini. No moglo bi im se dogoditi da ne stignu ponovno ući kad stigne nova vijest…
[/quote]
Kako ste nabrijani i u zabludi.
Pa veliki su svoje rješili iznad 4000 KAJ STE ZABORAVILI??????
A sada se spašavaju mali, a veliki će počet kupovati negdje nakon 1800
Ljudi moji probuditi se iz sna i trznite.

Ova dionica (kratkoročno nema mogućnosti rasta) dugoročno (ako sada kupiti) najbolja dionica poslije ledo-r-a

p.s. nisam li Vam govorio da neće biti tog posla?????????

– još nešto – Đukanović mora odstupiti sa mjesta i raspisati nove izbore. Novi izbori nova vlada, nova vlada NEMA AUTOPUTA 100%

deca deca zahebavate se sa vartom (i mene optužujete da sam gad, lažov i drugo) http://www.biznis.ba/index.php?option=com_content&task=view&id=98974&Itemid=2

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Večeras u 22,25 h na prvom programu HTV-a u Otvorenom gostuje Jure Radić. Bumo videli [cool]


Večeras u 22,25 h na prvom programu HTV-a u Otvorenom gostuje Jure Radić. Bumo videli [cool]

Hmmm to su sad već čudne koincidencije…

who dares, wins

malo me čudi da danas nitko iz uprave nije dao demati povodom natpisa u dnevnom tisku-

ili nam to slijedi večeras od Radića-gospodina…

KAKAV SCENARIJ ,O TOME SAM JA JUTROS GOVORIO



Večeras u 22,25 h na prvom programu HTV-a u Otvorenom gostuje Jure Radić. Bumo videli [cool]

Hmmm to su sad već čudne koincidencije…
[/quote]

Evo ovo sam napisao u 14:12


Da kojim slučajem IGH nema mogućnosti osiguravanja sredstava cijena bi pala ispod 10 posto u jednom danu i promet bi bio mizeran, ali ovako od 3-5 posto, izvjesno je da će IGH osigurati sredstva za projekt i da se sada nakrcavaju insideri……….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Večeras u 22,25 h na prvom programu HTV-a u Otvorenom gostuje Jure Radić. Bumo videli [cool]

Vidli, kaj bumo vidli ? Opet isto ? Da se za dobrim konjem dobro praši i da je cijeli
orkestar upravo spreman da zasvira opet onako žestoko kao prije godinu dana, kada su
se u gostovanjima na HTV uz Šukija izmjenjivale ostale glavonje našeg "vrlog gospodarstva",
dok nam se burza "žmikala" ? [cool]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!



Večeras u 22,25 h na prvom programu HTV-a u Otvorenom gostuje Jure Radić. Bumo videli [cool]

Vidli, kaj bumo vidli ? Opet isto ? Da se za dobrim konjem dobro praši i da je cijeli
orkestar upravo spreman da zasvira opet onako žestoko kao prije godinu dana, kada su
se u gostovanjima na HTV uz Šukija izmjenjivale ostale glavonje našeg "vrlog gospodarstva",
dok nam se burza "žmikala" ? [cool]
[/quote]
Bumo videli šta će šjor Jure reći [cool]


Bumo videli šta će šjor Jure reći [cool]

Ja se nadam da će bez uvijanja potvrditi da su garancije dobivene i da posao ide dalje. Bilo što drugo za nas sutra znači nastavak potopa [pray]

moji postovi nisu investicijski sasvjeti niti prijedlog za kupnju ili prodaju dionica

Mene neko dijete pita…kako da je cijena dionice IGH dok još nije niti bila u planu Crna Gora bio po 4500 a sad kad se “ulagači” boje da taj isti posao izgubi za koji nije bilo niti govora, padne na 2600 ?
Pitanje za milijun dolara…

New Report

Close