IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bogami vrsi se pritisak


Bar- Boljare: Kosor odbila jamstva Radiću, pregovori s bankama zasad neuspješni

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/bar–boljare-kosor-odbila-jamstva-radicu%2c-pregovori-s-bankama-zasad-neuspjesni,67622.html

znao sam! čim ja uđem u dionicu krenu loše vijesti. valjda neće otklizati opet na 2000 kn ili niže??? [cry]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

puno veći projekt je propao u poljskoj jer firme nisu imale garancije banaka za izgradnju autocesta tamo. puno veće firme su izgubile posao a kamoli nece lopovski igh

Školovana budala je veća budala od one neškolovane


plačeni članak da se što jeftinije može kupovati građevinari

tako je kolega, sad digni brzo margin i brani cijenu IGH jer ja više para nemam [cry]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste


puno veći projekt je propao u poljskoj jer firme nisu imale garancije banaka za izgradnju autocesta tamo. puno veće firme su izgubile posao a kamoli nece lopovski igh

da nisu lopovi ,jesu

nije da drukam jer ionako nemam dionicu niti mislim ulaziti u nju. kupio sam tehniku pa je prodao jer mislim da nije dobro za njih sve. eto toliko

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

kad je index bio pozitivan prema Juri Radiću ?!?


puno veći projekt je propao u poljskoj jer firme nisu imale garancije banaka za izgradnju autocesta tamo. puno veće firme su izgubile posao a kamoli nece lopovski igh

A meni je baš simpatično to prepucavanje banaka države i kompanija koje to žele graditi i dobile su posao.
Banke se žale da nema projekata koje bi mogle pratiti, država se žali da nema izvoza, a kompanije se grčevito bore da dobiju potporu prvih dviju. I ne uspijevaju…
Pizdarija nad pizdarijama, ako se mene pita.
A i ovaj naš hrvatski jal je nenadmašan. Ma tako je neka IGHau krepa krava pa makar mi ne imali što jesti, jer ga eto neki ne vole.
Samo tako naprijed, do pučke kuhinje [thumbsup]
Samo ni ovi mediji i novinari što navijaju za propast tog posla će vrlo brzo biti na ulici


nije da drukam jer ionako nemam dionicu niti mislim ulaziti u nju. kupio sam tehniku pa je prodao jer mislim da nije dobro za njih sve. eto toliko

Da svi građevinari su rasli na lažima o velikim poslovima u Crnoj Gori, Bugarskoj, Kazahstanu a sad to sve ispada laž normalno da se i cijena mora vratiti od kud je rasla na osnovi lažnih glasina. Zamislite samo Hidroelektru na oko 200 kuna prije vrijedi 40 kao i slična firma INGRA.

Na IGH-u veliko iskrcavanje. Nema posla u Hrvatskoj, nema ni vani.

Neće ovo dobro završiti.

Moramo se samo prisjetiti koliko je ova dionica a i ostale dionice građevinara rasle na vijestima o poslovima od kojih sada nema ništa , normalan je veći pad i iskrcavanje.


Na IGH-u veliko iskrcavanje. Nema posla u Hrvatskoj, nema ni vani.

Neće ovo dobro završiti.

Ti si se logirao samo u svrhu pisanja u negativnoj konotaciji igh čini mi se drugi motiv nepostoji

New Report

Close