IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jao si ga njima ako love nebu,a i nama koji grijemo dionice.

kad bi bio pun ko brod nebi bio ovdje!!!![emo_dolar]

opet pobjeda, pobjeda.
Recite kolega kakve će IGH iamti koristi od ovoga posla?
Pa biti će suvlasnik ceste koja će koštati kao dvije naše zgb-split, a preko koje neće prolaziti niti 10% vozila koje prolaze na našoj.

Pa to su sami tuneli i mostovi, a radi koga?
Igh ulazi u ovo isto kao i Ingra u Arenu, glavom o zid!!!!

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


opet pobjeda, pobjeda.
Recite kolega kakve će IGH iamti koristi od ovoga posla?
Pa biti će suvlasnik ceste koja će koštati kao dvije naše zgb-split, a preko koje neće prolaziti niti 10% vozila koje prolaze na našoj.

Pa to su sami tuneli i mostovi, a radi koga?
Igh ulazi u ovo isto kao i Ingra u Arenu, glavom o zid!!!!


Kako si došao do ovih 10%? Brojao si samo Crnogorce? Zaboravio si činjenicu da je njih i Rusa 300 miliona [lol] Šalu na stranu zaboravio si Rumunje, Talijane i 60 000 talijanskih firmi u Rumunjskoj. Vjerojatno će se onda i Srbi češće voziti do mora jer će biti brže i do tad možda poraste standard. Sve to ne mora značiti da će biti profitabilno. No lupiti 10% i ostati živ…

who dares, wins

Pozdrav svima.
Moje pitanje se odnosi na gospodina sa nickom Pobjeda.
Mozete li mi objasniti zbog cega vam je target za IGH 700 kn?Odakle ta brojka?
Svjestan sam da je cijena od 15.000,00 kn precijenjena,ali ovakve nebuloze od 700 kn su strasne.
Zanima me jos,hocete li vi kupovati IGH kad(ako)dodje na 700 kn?Ako da,onda je svima jasno zasto to pisete.
Inace citam poslovni svaki dan,jer tu i tamo ima pozitivnih likova sa korisnim informacijama,a ne pisem nista,jer bi dnevno mogao uci u 10 ovakvih rasprava…

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

gradite kule od karata-prvo treba vidjeti dali će naš konzorcij uopće uspijeti dobiti posao-to je bitna stavka-ako ne uspije onda će biti rastur cijene-dali će biti 1000-15000 ili 700 kn -manje bitno..

radi se račun bez analiza-a to je ono što treba zabrinjavati????

Buducnost?

Pa mislim da ce biti puno drugacija nego sto si je vecina ljudi zamislja.

Inflacija je nasa neminovnost. Skupa energija kao i skupa nafta je nasa neminovnost.

Kao sto kazu neki veliki mozgovi Dines i ekipa.

Zavrsava era poslova – cuvajte to styo imate jer do posla ce biti sve teze
Zavrsava era putovanja – cijene energenata ce vrlo brzo poceti svima davati jasne znakove sta raditi

Pripremite se za neko drugacije doba – zaboravite na gradevinu i cestogradnju.

Nasa buducnost ce biti zeljeznice – pa pogledajte malo trendove u svijetu.

Dok je bilo kreditnog orgijanja gradevinski lobi je uzivao – dolazi vrijeme duge patnje i ciscenja.

Dobila IGH posao u CG ne dobila – svejedno je. U ovom globaliziranom svijetu IGH (nazalost) nema nikakve sanse.

Ulazite u enrgetski, prehrambeni sektor ako vam je stalo do vaseg novca



Sve u svemu IGH će otići u k…. ako će to graditi.

Tako su svi pričali Arena ovo Arena ono, Ingra će profitirati od Arene, ingra je sada na konju jer gradi arenu…

a sada Ingra propada jer ima Arenu…i ingra će vjerojatno otići u k…. po najviše radi arene..lp i uživajte

p.s. voli kada mi dajete jedinice..znači da ste u IGH i da vas je prpa…to je super, jer pokreće igh prema mojem targetu od 700 kuna


Kakve su ovo gluposti s 700 kn, kolega ja bi ga na 100 kn.
Ali izgeda da ni vi ni ja nećemo šopingirati ovdje.
Ja neću zato što neće IGH na 100kn, a trenutačno mi nije napet zbog neizvjesnosti oko Crne Gore. Radije ću pričekat da se to rasplete pa kupovati po 3000 kn.
A jel znate zašto mi nećete, jer takvi kao što ste vi nebi imali muda kupiti ni na 700 kn, jer bi onda spustili target na 400 kn.
IGH je pao ispod 3000 kn zbog mogućnosti gubitka posla u Crnoj Gori i to je u većoj mjeri ukaklulirano u cijenu. Na samu vijest gubitka ako se zadrži na ovim cijenama bilo bi realno da padne na 2600 kn. Onda rast sukladno rastu građevinskih dionica i proboj 3000 kn.
Posao ko posao…

[/quote]
Apsolutno se slazem s napisanim,to je realno.Ja ocekujem Igh na 3.300,00

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

što ste sada saznali ???

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/lompar-konstruktor-intenzivno-radi-na-garancijama,66134.html

dnevni spread cijene ispod 1%. da li itko pamti kad se to zadnji put zbilo? [shocked]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


dnevni spread cijene ispod 1%. da li itko pamti kad se to zadnji put zbilo? [shocked]

možda netko namjerno ne pušta dionicu da raste iz razloga da mu daytreyderi ne uljeći i kradu
K/P….?

na 4300 sve prodajem...

http://www.poslovni.hr/137368.aspx

who dares, wins

New Report

Close