IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Neslužbeno: Konstruktor će dobiti garancije za posao u Crnoj Gori
Autor/izvor: Marina Šunjerga – marina.sunjerga@seebiz.eu
ZAGREB – Hrvatski konzorcij Konstruktor-Institut IGH-Tehnika nije zabrinut za ishod pregovora oko garancija teških milijardu eura za realizaciju crnogorske autoceste Bar-Boljare, saznaje SEEbiz IZ dobro obaviještenih izvora.

http://seebiz.eu/hr/analize/nesluzbeno-konstruktor-ce-dobiti-garancije-za-posao-u-crnoj-gori,65670.html

http://www.seebiz.eu/hr/analize/nesluzbeno-konstruktor-ce-dobiti-garancije-za-posao-u-crnoj-gori,65670.html

špekulanti mogu krenuti sa kupnjom….

na 4300 sve prodajem...

E pogledaj odma po objavi članka tiskavac na prodaji
Plašenje stupa na djelo i svjesni gubitak al koga briga ionako nisu dionice njihove

Kreditnom orgijanju je došao kraj. Samim time dolazi kraju i IGH.

Heh kako da kažem – predviđam propast IGH ili če opstati kao minorna firma.


http://www.seebiz.eu/hr/analize/nesluzbeno-konstruktor-ce-dobiti-garancije-za-posao-u-crnoj-gori,65670.html

špekulanti mogu krenuti sa kupnjom….


Na voj burzi bi vjerojatno rastao da su rekli da će izgubit posao u CG [bye]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima




http://seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/aktor-hch-bi-mogao-uskoro-do-garancija,65613.html

Dao bog da IGH izgubi ovaj posao.
Kratkoročno bi to bio potop za IGH i crobex ali dugoročno predivna vijest za IGH.

Ovo nije posao, ovo je jedna ako ne i jedina pogreška gazda IGH.

Neš ti tko će voziti po toj cesti?
20 ljudi hgodišnje, a isplatiti će se 2398 godine u ljeto.

Ovo je isto kao i sa Ingrom i Arenom. Isto sranje drugo pakovanje.
lp
[/quote]

mislim da nije autocesta uzeta u koncesiju kao što je primjer istarskog ipsilona nego oni su samo
izvođači po uzoru na naše autoceste !!! Tako da ne vidim problem tko će putovati njihovim autocestama….!
[/quote]

Ja stavrno neznam.
Eto meni su tako rekli
On je i bivši zaposlenik IGH.
Neznam nisam niti pratio niti ništa ali kaže da bolje za igh da ne dobije taj posao.

Ja sam stalno mislio da IGH samo projektira tu cestu, uzima pare crnogorcima i odlazi dalje, ali izgleda da nije tako.

lp i čuvajte se.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

@Pobjeda

Zar nisu trubile novine i političari da jer to za HR građevince najveći podvig ,posao skore budućnosti
pompozno najavljivan kao spas i izlaz iz krize ….
Čak smo i mi tu djelili poslove ostalim našim građevincima mimo konzorcija DLKV , VDKT ….

Poradi buduće gradnje i cijena IGH i THNK je skočila 30takk% …

A SAD SVI PRIČAJU DA JE DOBRO ŠTO JE PROPALO NAJVJEROJATNIJE ….

Po meni to dobro nemože biti , kad se poslovi olako gube ….a i ovaj nije jedini izgubljen ….
pa tu se novci puše naveliko …. te Zagrebčanka pa Rusija …. Pa ovaj San nedosanjani ….

Nemam pojma al to je u najmanju ruku neozbiljno ponašanje , a možda su se i precijenili malo….

U svakom slučaju izgleda da se ,,,ma moram ih nazvat ‘izgledno propali projekti’ neće odrazit na cijenu dionice ….

smanjuje se minus.......

http://www.vecernji.hr/vijesti/radic-optimisti-smo-kreditu-se-nadamo-isteka-roka-clanak-78220
Evo vam šefa pa ga pitajte.

who dares, wins

*goldy

čuj ja sam prvi koji je rekao da se čeka 1000 kuna..
najgore kaj nije samo igh koji pliva…tu je i atpl koja malo gradi malo ne…

nije dobro to je sigurno..
plus ameri imaju korekciju…moglo bi biti plača ovdje

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Nemoj da ti ovo za ATPL pročita JETHRO , vidim da je logiran …

On je kao uostalom i ja prodao HT negdje iza dividende po 230 – 240 Kn više se i ne sjećam …
A u brodarima smo se skupa utopili …. [bye] šala …. [bye] [cry]

smanjuje se minus.......

[cry]Grci spremni da zamijene Hrvate na izgradnja prvog crnogorskog autoputa

PODGORICA – Grčko-izraelski konzorcijum "Aktor HCH", koji je bio drugoplasiran na tenderu za gradnju prvog crnogorskog autoputa od Bara do granice sa Srbijom, najavio je da je spreman da preuzme taj "posao stoljeća" ako hrvatski "Konstruktor" ne uspije da obezbijedi kvalitetne bankarske garancije, prenosi podgorička "Pobjeda".

– Dostavili smo ponudu za taj crnogorski projekat i spremni smo da sa predstavnicima crnogorske vlade pregovaramo o svim detaljima, pod našim uslovima, kada dođe ili ako dođe vrijeme – izjavio je Janis Lafas, glavni projektant firme iz Atine.

– Ako su Međunarodna finansijska korporacija i banka i dalje spremne da finansiraju taj projekat, zajedno mogu da nađu rješenje i počnu rad kada se ispune svi uslovi – rekao je Lafas za podgorički dnevnik, prenose agencije.

Hrvatski mediji podsjećaju da je Vijeće crnogorske vlade za izgradnju autoputeva, na sjednici kojom je prošle sedmice predsjedavao premijer Milo Đukanović, zaključilo da dostavljene garancije hrvatskog konzorcija s Konstruktorom na čelu, ne obezbjeđuju konačno zaključenje finansijskih ugovora i da bi trebalo uzeti u obzir alternativna rješenja.

Vijeće je odlučilo da za 60 dana produži rok za ispunjavanje ranijih uslova iz ugovora kako bi "Konstruktor", kao pobjednik na aukciji, dostavio novu tendersku garanciju, a do tada treba isplatiti ostatak naknade Međunarodnoj finansijskoj korporaciji. Ništa od hrvatskih građevinara sad treba sačekati vijest iz Kazahstana.
[bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

mislim da je ovo posao koji bi vlada trebala pogurati, jer u današnje vrijeme izgubiti takav posao nije dobro, pogotovo u građevinarstvu. Tu bi se moglo zaposliti, kao podizvođače, dobar dio hrvtske građevinarske operative.
Mislim da bi se sa mnom, po ovom pitanju složili i oni koji imaju ovu dionicu, i koji nemaju.

sutra je novi dan.

New Report

Close