IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gluposti?

Budimo realni, EU prosjek ovakvih firmi je 4BV, ovdje smo već debelo preko 6. Izvješće je trebalo biti spektakularno, a ne samo dobro ili vrlo dobro

Da je trenutna cijena na burzi 8000, onda bi izvješće bilo spektakularno. Ovako je samo dobro, a cijena je previsoka

Hell is Empty and all the Devils are Here


blueman: ” Dosta dobro s tim da su jos sakrili ili neznam zasto su ovoliko poveacli ostale troskove. Iako je ovo debelo uracunato u cijenu. Neznam, po meni ne vrijedi ovoliko ali ne niti puno manje. Nebi smjelo rasti jer nema prostora. Iako ako se nastavi ovakvo poslovanje moze to na 15,000. Ali sa ovim izvjescem cijena je tu negdje 12-13K ” Ova ti je dobra – ne bi smjelo rasti – hahahaha, zar još nisi kupio po 13k? Stavi se na 12k možda ti onda prođe?

PA jer vidis da je palo. Bio sam u pravu.
Ovo je sve uracunato u cijenu.
Nema razloga da ode sada na 15 ako nece biti novih vijesti u koje ne sumnjam da ce biti.
Ali cisto ovako gledajuci cijena od kakvih 12K s tendencijom rasta dobiti za cijelu godinu je OK. Mozda do kraja godine na 15K ali to je to…
Rekao sam da nebi trebala niti rasti ali niti previse padati.
Sto se i dogadja..
Ne nadokupljujem IGH, tu nisam jak.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

naravno da je dobro, dapaca jako dobro, pad cijene je uzrokovan prodajom nekakvih 20 ak komada, sve ce bit ok, mozda vec sutra

Daj Budd molim te, kao prvo mi smo na 5BV, a izvješće je odlično.
A svi poslovi koji tek dolaze na naplatu?

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

a svi dugovi k oji tek dolaze na naplatu, a sve poslove koje treba odraditi a aza koje je dobiven predujam?


Daj Budd molim te, kao prvo mi smo na 5BV, a izvješće je odlično. A svi poslovi koji tek dolaze na naplatu?

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

Pa zar niste pričali o 100 milijuna dobiti i 1 milijarde prihoda na kraju godine.

Ako ste još sigurni u to, ovo je odlična prilika za dokup. Postoje krediti, založite imovinu i udri…..

Pad cijene nakon ovakvog izvještaja dokaz je iracionalnosti tržišta i povećane količine špekulanata.
Tko je očekivao bolji izvještaj, taj nema pojma o poslu kakvim se IGH bavi. Odgovorno tvrdim!

Kod mene strelica uvijek zelena.

sve j e u redu, kao sto je kolega Čulibrk izjavio, nepitajte me zasto, ali sve ce bit super

Ako izuzmemo prošlu godinu, ovo je prema dobiti najlošije polugodište od 2002. godine. Možda vam je ta “nebitna” činjenica promakla?

PA jer vidis da je palo. Bio sam u pravu.
Ovo je sve uracunato u cijenu.
Nema razloga da ode sada na 15 ako nece biti novih vijesti u koje ne sumnjam da ce biti.
Ali cisto ovako gledajuci cijena od kakvih 12K s tendencijom rasta dobiti za cijelu godinu je OK. Mozda do kraja godine na 15K ali to je to…
Rekao sam da nebi trebala niti rasti ali niti previse padati.
Sto se i dogadja..
Ne nadokupljujem IGH, tu nisam jak.

Jesi ti skroman neki plavac. Da je tu unutra tko drugi vikao bi – ide to na xxx.xxx,xx. Pogotovo uz tolike poslove koji se spominju.

Btw da nisi ti rezervni nick od onog indijanca?

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

Izvješće je odlično, ispunilo moja očekivanja
[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Ako izuzmemo prošlu godinu, ovo je prema dobiti najlošije polugodište od 2002. godine. Možda vam je ta “nebitna” činjenica promakla?

Baš sam išao pogledati i ne znam o čemu pričaš.
Ti si jedan od onih koji su prepisivali na satu matematike

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

New Report

Close