IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/vlada-crne-gore-konstruktor-dobio-jos-dva-mjeseca,64727.html

Dvojbe razrješene


http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/vlada-crne-gore-konstruktor-dobio-jos-dva-mjeseca,64727.html

Dvojbe razrješene


dali su riješene ili ne-treba vidjeti-gledajući ukupnu situaciju oko pregovore-mislim da Crna Gora ulazi u pregovore sa drugim konzorcijem -zbog njima znanih razloga-koji su to razlozi uskoro ćemo se i upoznati sa njima-po meni jako dobar razlog bi mogao biti razlika u cijeni cijelog projekta-

kako se cini moci, cemo biti sretni ako se IGH u slijedecem naletu zaustavi iznad 2000.

stvarno bi bilo lose da se probije razina od 2000kn.

[sealed]

mozda bi ti bilo najbolje da prodas odma pa pricekas da padne na 2000


mozda bi ti bilo najbolje da prodas odma pa pricekas da padne na 2000

ja sam sve svoje kupljeno na 2500 i 2600 prodao na 2770-2800 prije neki dan.
vjerojatno Vama…

i sad bi ja kao trebao htjeti da padne sto nize, ali to nije tocno.
ne zelim da padne ispod 2000kn.

verdi@ 1 gen. ha???? puna dubina naloga…. [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


verdi@ 1 gen. ha???? puna dubina naloga…. [thumbsup]

Igračka za odrasle. Bumo vidli kak bi dugo interesantna.

who dares, wins

Prodate pa uspon iz dana u dan do jedno 4500, a možda i više, zadnji put je jedan rekao da su realno 700, a za par mjeseci sa 2400 na 4300, pa kome je do kocke…Ja ipak mislim da je IGH apsolutni lider uz konzervativni HT

novcem se može kupiti zdravlje ali ne i sreća, posesivnost ali ne i ljubav


Prodate pa uspon iz dana u dan do jedno 4500, a možda i više, zadnji put je jedan rekao da su realno 700, a za par mjeseci sa 2400 na 4300, pa kome je do kocke…Ja ipak mislim da je IGH apsolutni lider uz konzervativni HT

Kolega, najprije da vama i svim članovima ovog foruma zaželim sretnu i uspješnu 2010-u, a onda bih vas zamolio temeljem čega računate s razinom od 4500 kn. Iako imam dionice IGH i volio bih da se vaše prognoze ostvare, ipak mi nije jasno temeljem koje analize ste dobili tu razinu.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Neka svatko radi sa svojim što želi. Ja svoje ne prodajem, držim se one od Jure da vrijede i 20000 (iako u ovoj krizi podcjenjene a "u krizi se ne prodaju dragulji") ali tko je dobro upoznat sa IGH poslovanjem znat će o čemu pričam. Svaka čast analizama, spreadovima i trejderima, ali bez takve vrste analiza (iako sam blizak tvrtki) trgovao sam i po 11500. Ne želim da to utječe na druge, to je moje uvjerenje. Naravno da se u oscilacijama može ušićariti..a isto tako i izgubiti..

novcem se može kupiti zdravlje ali ne i sreća, posesivnost ali ne i ljubav

konzorcij ‘sportski grad tpn’ prodao BI gradu dio svojeg udjela u dvorani

‘Konstruktor’ se povlači iz Spaladium Arene
Građevinske tvrtke “Konstruktor-inženjering”, “Dalekovod” i “IGH”, okupljene u konzorciju “Sportski grad TPN”, odlučile su smanjiti i udjel u splitskoj Spaladium Areni. Spremni su pregovarati sa splitskim gradonačelnikom Željkom Kerumom o otkupu udjela u dvorani koju je navedeni konzorcij izgradio. “IGH”, “Konstruktor” i “Dalekovod” zadržali bi samo 25 posto udjela u dvorani.

U tom omjeru gradili bi i najavljeni toranj s hotelima uz dvoranu. Drugim riječima, spremni su Gradu prepustiti nedovršenu dvoranu kako bi Grad, prema ideji spomenutih građevinskih tvrtki, na sebe preuzeo obvezu dovršetka kompleksa i kasnije ubirao prihode od najma dvorane i poslovnih prostora.

Dvorana je financijsko opterećenje za Grad, kazao je Kerum o Spaladium Areni /Mario Todorić / CROPIX

Financijska isplativost
No, pravo je pitanje kako će Grad u vremenima krize dovršiti rukometnu dvoranu u čiju je izgradnju ulupano milijardu kuna i zašto bi on u tom projektu vidio financijsku isplativost ako je već ne vide “Konstruktor”, “Dalekovod” i “IGH”.

O Spaladium Areni gradonačelnik Željko Kerum govorio je prigodom novogodišnjeg intervjua za Radio Split. SEnD Dvorana je financijsko opterećenje za Grad. “Konstruktor” i “IGH” dali su jedan složeniji prijedlog prema kojem bi se oni izvukli iz projekta, a dvoranu i nastavak izgradnje poslovnog tornja prepustili bi Gradu.

Točnije, grad bi to sam završio i ubirao prihode od najma poslovnih prostora. Taj ću prijedlog dati gradskim vijećnicima na raspravu – kazao je gradonačelnik Kerum.

Uskok potvrdio da nije bilo nepravilnosti prilikom kupnje zemljišta na Pelješcu.

who dares, wins

New Report

Close