IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sasvim lijepo, samo neka oni nastave u ovom smjeru

Dva i dva su četri, ali ne uvijek


Dosta dobro s tim da su jos sakrili ili neznam zasto su ovoliko poveacli ostale troskove.
Iako je ovo debelo uracunato u cijenu.
Neznam, po meni ne vrijedi ovoliko ali ne niti puno manje.
Nebi smjelo rasti jer nema prostora.
Iako ako se nastavi ovakvo poslovanje moze to na 15,000.

Ali sa ovim izvjescem cijena je tu negdje 12-13K

Ova ti je dobra – ne bi smjelo rasti – hahahaha, zar još nisi kupio po 13k? Stavi se na 12k možda ti onda prođe?

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

Vidi stvarno…ode dole……………[smiley1][smiley1]

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]

Čemu ovo iskrcavanje paketa po 20+ komada, a nakon dobrog FI… [smiley8]

digitron u ruke pa vidi! [smiley2]

I što onda? Po meni FI nije podbačaj. Ne znam šta su drugi očekivali…

FI izgleda na prvi pogled OK… ništa posebno…. no malim detaljnijim proučavanjem sumnjam na nekakva namještanja… a analizom cijene dionice i izvještaja… vidi se da je dionica preeecijenjena i preeenapuhana, a da su očekivanja bila preeeevelika….

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]


FI izgleda na prvi pogled OK… ništa posebno…. no malim detaljnijim proučavanjem sumnjam na nekakva namještanja… a analizom cijene dionice i izvještaja… vidi se da je dionica preeecijenjena i preeenapuhana, a da su očekivanja bila preeeevelika….

Tako je. I zato pada. Usporedite rast cijene ove godine i porast dobiti

Hell is Empty and all the Devils are Here


FI izgleda na prvi pogled OK… ništa posebno…. no malim detaljnijim proučavanjem sumnjam na nekakva namještanja… a analizom cijene dionice i izvještaja… vidi se da je dionica preeecijenjena i preeenapuhana, a da su očekivanja bila preeeevelika….

Zar nije prihod povećan za 35% a dobit za 77%. Meni izgleda izvanredno. Još znajući koliko imaju ugovorenih poslova. Ne vidim nekog razloga za pad cijene.


Čisto sumnjam da su rezultati vrhunski.Nesumnjivo, oni će biti vrhunski ,ali ne ove godine.Prije mi se čini da objavom izvešća za polugodište gledamo scenarij DLKV.Po meni obrana cijene na 12500 kn i lagani rast prema zasluženih 15000 nakon dobivenog posla za tunele.Imam dionice IGH i ne drukam dole,samo mi je to nekako realnije od super izvješća koje spominju neki.Da sam bar u krivu.

ovaj post napisao sam 03.08.
Izvješće je bolje nego što sam očekivao,ali ipak 12500!!
Bez brige ,idemo na 15 k do jeseni

Eh, da sad su svi mudri i pametni…
Preeeeencijenjena…

Vidjet ćemo što će još biti… ispod 13000kn, prošlo je samo 18 komada.

Dajte nemojte gluposti pričati.
FI je odličan, prihodi porasli 35%, porast dobiti od 90%, zarada po dionici porast 90%.
Ovaj pad nema nikakve veze s izvješćem a očekujem da će se to već sutra vratiti na 13000.

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

New Report

Close