IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

tu se stiskavac dešava ….čeka se da kupnja ojača pa ga netko očisti u dva tri naloga po 20-30 kom…

na 4300 sve prodajem...

pukla brana na 3000 [bye]
hoćemo bježati? [lol]

Tic @ vec si trebao ….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

čekam odbijanac, formira se bikovska divergencija a ionako je u preprodanom području

T ic @ danas ga nebus vidio

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


čekam odbijanac, formira se bikovska divergencija a ionako je u preprodanom području

bojim se da su ovdje danas formira volovska divergencija, a ne bikovska[undecid]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


pukla brana na 3000 [bye]
hoćemo bježati? [lol]

Prekasno Tic, prekasno. Trebao si to učiniti jedno tjedan dana prije. No ipak mnogi pobjegnu tako prekasno i to pred sam odbijanac.


Dali vi uopće kužite bit problema ili ne ? Nema više velikih poslova za građevinare i normalno je da cijene dionica padaju.

IGH ti niti ne radi na domaćem tržištu, jer je orijentiran na inozemno.


IGH ti niti ne radi na domaćem tržištu, jer je orijentiran na inozemno.

Jel vi pratite vijesti u zadnje vrijeme? Na inozemnom tržištu im ide katastrofalno. Dobili su par poslova isključivo zbog dumping cijena po kojima se prodaju, po kojima se nude, a sve bolje poslove i partnerstva su izgubili. Mislim prvenstveno na hidroelektrane u Čečeniji i SKM. Ipak je njima glavno tržište Hrvatska, gdje su do nedavno mogli bez brige dobivati poslove, a sada nema niti novaca niti političke volje da se nastavi praksa koja je već godinama funkcionirala. Još kad se promijeni političko vodstvo bi ova tvrtka mogla završiti na margini hrvatskog građevinarstva. [cry]

Ovo mi ne uljeva povjerenje, sjećam se kako su preko ljeta branili 3000 kn, nisam vjerovao da je moguće više vidjeti IGH ispod te razine.
Sljedeći target 2630 kn, ali 3000 kn sada postaje strašan otpor.

3000 popustilo, a sljedeca stanica bi trebala biti 2600?

WWW.THEVENUSPROJECT.COM



IGH ti niti ne radi na domaćem tržištu, jer je orijentiran na inozemno.

Jel vi pratite vijesti u zadnje vrijeme? Na inozemnom tržištu im ide katastrofalno. Dobili su par poslova isključivo zbog dumping cijena po kojima se prodaju, po kojima se nude, a sve bolje poslove i partnerstva su izgubili. Mislim prvenstveno na hidroelektrane u Čečeniji i SKM. Ipak je njima glavno tržište Hrvatska, gdje su do nedavno mogli bez brige dobivati poslove, a sada nema niti novaca niti političke volje da se nastavi praksa koja je već godinama funkcionirala. Još kad se promijeni političko vodstvo bi ova tvrtka mogla završiti na margini hrvatskog građevinarstva. [cry]
[/quote]

TO BI ZNAČILO DA SAD DIONICA VRIJEDI 1000 KN ILI KOLIKO ?


@Budala
…znači još nije kasno za izač….

na 4300 sve prodajem...

New Report

Close