IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne shvaćaš da je Jure vlasnik privatne firme pred kojom je budućnost a Bandić je uskoro prošlost.
Vrati se par stranica nazad gdje sam napisao da je ovo oko Zagrebčanke politika, politika i samo politika.
Netko ga je nasanjkao i nagovorio da može ono što ne može i sad se gubo okolo po državi.

who dares, wins





Bojim se da slijedi tilt tilt čim ulagači ispravno protumače ovo odustajanje od zemljišta Zagrepčanke

kakvo gomilanje prodaje, izgleda da su ulagači shvatili da je gubitak od 50 milijuna LOŠA VIJEST
[/quote]

kolega, ako vam je neposredno prijetilo da napravite gubitak od 200 miljuna i onda napravite gubitak od 50 miljuna

kako je to loša vijest?
[/quote]

Pa lijepo. ajd ti daj meni 50 milja oako bez veze, umjesto 200 i budi sretan…. nemam dionice IGH niti ih namjeravam imati narednih god dana kao i drugih građevinara, osim možda dlkv.
[/quote]

zašto bi ti dao bez veze?

ali ako sam ti morao dati 200, a izvuko sam se sa 50 onda sam dobro prošao….

Milan Bandić IGH-u: Polog i ostalo ostaju Zagrebu

http://seebiz.eu/hr/analize/bandic-igh-u-polog-i-ostalo-ostaju-zagrebu,62619.html

Milan Bandić IGH-u: Polog i ostalo ostaju Zagrebu

http://www.seebiz.eu/hr/analize/bandic-igh-u-polog-i-ostalo-ostaju-zagrebu,62619.html

Milan Bandić: "I dalje tvrdim da je to posao stoljeća!"

Ima pravo, definitivno posao stoljeća.

Izvući 50-ak milijuna kuna a za uzvrat ne dati ništa.

Ovo je dobro za sve zagrepčane, kad se jednome smrkne (IGH-u), drugome svane.

http://business.hr/hr/Naslovnica/Biser-dana/Biser-dana-Milan-Bandic

operenhajm, 03.12.2009. u 12:53

ali ako sam ti morao dati 200, a izvuko sam se sa 50 onda sam dobro prošao….

Da…jedini je problem u tome, da za ovih 50 nisu dobili ništa, a za "200" bi dobili Zagrepčanku [wink]

Bandić i Grad Zagreb gube polog s kamatama, a IGH se rješava velikog opterećenja,i to je za dionicu veliki plus.

A Bandić neka se misli što će s tim zemljištem

Kimi urazumi se malo, igh je službeno odustao od zagrebčanke zbog neispunjenih obveza od strane Holdinga. To nitko nije demantirao.
Sada ili će pare biti vraćene ili će biti bitno niža cijena za zagrebčanku te polog i kamate koje su plaćene do sada će biti uključene u cijenu.
Treće nema jer službeno jedini krivci za odustajanje od "posla stoljeća" je Holding

A to što Bandić priča da neda pare može okačiti mačku od rep [thumbsup]

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Gluposti!

Deal će biti da se malo sude, a novi kupac (XY) namirit će i polog i holding, pa će im IGH zaboravit kamate. Bez brige da to zemljište interesira ove krkane koji tvrde da tu fali još bar 30% shopping centara, a to je briljantna lokacija, čak i za te čune koje traži holding. Do tad – karta nam je v žepu,
a puno tog počinje vrjedit još manje.

Problem je što tu pišu ljudi koji nikad u životu nisu imali ni jednu nekretninu ili nešto sa time pokušali raditi. Probaj dobiti bilo kakav kredit u banci ako ti gruntovnica nije čista ili ishoditi bilo kakvu dozvolu za gradnju. Alooooo ne blamirajte se bez veze jer tako otkrivate položaj. [lol]

who dares, wins


Kimi urazumi se malo, igh je službeno odustao od zagrebčanke zbog neispunjenih obveza od strane Holdinga. To nitko nije demantirao.
Sada ili će pare biti vraćene ili će biti bitno niža cijena za zagrebčanku te polog i kamate koje su plaćene do sada će biti uključene u cijenu.
Treće nema jer službeno jedini krivci za odustajanje od "posla stoljeća" je Holding

A to što Bandić priča da neda pare može okačiti mačku od rep [thumbsup]

Siguran sam da ni Bandić ni Čović neće dati pare, kakvi god bili populisti, tako naivni nisu.
A vidjet ćemo tko će okačiti mačku kad se stvar riješi na sudu i kad se IGH zamjeri ljudima koji poslije državnog, raspolažu s najvećim proračunom u Hrvatskoj.



Kimi urazumi se malo, igh je službeno odustao od zagrebčanke zbog neispunjenih obveza od strane Holdinga. To nitko nije demantirao.
Sada ili će pare biti vraćene ili će biti bitno niža cijena za zagrebčanku te polog i kamate koje su plaćene do sada će biti uključene u cijenu.
Treće nema jer službeno jedini krivci za odustajanje od "posla stoljeća" je Holding

A to što Bandić priča da neda pare može okačiti mačku od rep [thumbsup]

Siguran sam da ni Bandić ni Čović neće dati pare, kakvi god bili populisti, tako naivni nisu.
A vidjet ćemo tko će okačiti mačku kad se stvar riješi na sudu i kad se IGH zamjeri ljudima koji poslije državnog, raspolažu s najvećim proračunom u Hrvatskoj.
[/quote]
Kimi ključna stvar je što je trenutno Bandić protivnik i HDZ i SDP
Sve će se odigrati prije izbora u to budi siguran

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

http://www.poslovni.hr/133617.aspx

a sad je ZH raskino sa IGH-om ….:)

na 4300 sve prodajem...

New Report

Close