IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

To će tu trajati danima dok se nešto ne iskristalizira. Jure je juče rekao da građevinari prvi upadaju u krizu i prvi se vade van. Sad si samo treba zamisliti na kojem djelu puta smo.
Ima li ikakvi vijesti iz CG? Je li odobren kredit?

who dares, wins


krenuo kontra napad….ipak netko ima više informacija nego mi ovdje….

To se poplašio ovaj sa 50kom što je trenutno na 3300 da ćemo u blokadi pozitivnoj završit pa malo unjeo nevozu sa ušenjem cjene
uzalud trud svirači



krenuo kontra napad….ipak netko ima više informacija nego mi ovdje….

To se poplašio ovaj sa 50kom što je trenutno na 3300 da ćemo u blokadi pozitivnoj završit pa malo unjeo nevozu sa ušenjem cjene
uzalud trud svirači
[/quote]
kolege koga zavaravate IGH nema perija



Imaš pravo, jedino se moramo riješiti veselog prodavača. Zna li se tko je to?

Drukas da ti prodje nalog na asku
[bye]
Znas ti dobro ……
[/quote]

Kolega zmrkliću ostavite se insinuacija.
Nemam niti jedan nalog na prodaji. Ne smijete druge suditi po kolegama s kojima pijete whiskey-cole

vijest je pozitivna za Igh a to što je i vi i ostale ne znate ispravno protumačiti ili što neki fondovi rade bježaniju ( a koji su to kupovali po 12.500 kuna ), nije moj problem
[bye]

http://www.kucilooro.webs.com/



krenuo kontra napad….ipak netko ima više informacija nego mi ovdje….

To se poplašio ovaj sa 50kom što je trenutno na 3300 da ćemo u blokadi pozitivnoj završit pa malo unjeo nevozu sa ušenjem cjene
uzalud trud svirači
[/quote]
čisto sumnjam…ovaj prodaje zadnjih 20-tak dana ….

na 4300 sve prodajem...



Bojim se da slijedi tilt tilt čim ulagači ispravno protumače ovo odustajanje od zemljišta Zagrepčanke

kakvo gomilanje prodaje, izgleda da su ulagači shvatili da je gubitak od 50 milijuna LOŠA VIJEST
[/quote]

kolega, ako vam je neposredno prijetilo da napravite gubitak od 200 miljuna i onda napravite gubitak od 50 miljuna

kako je to loša vijest?

http://www.vecernji.hr/vijesti/radic-odustao-zagrepcanke-holding-ostao-bez-40-milijuna-clanak-60288

who dares, wins




Bojim se da slijedi tilt tilt čim ulagači ispravno protumače ovo odustajanje od zemljišta Zagrepčanke

kakvo gomilanje prodaje, izgleda da su ulagači shvatili da je gubitak od 50 milijuna LOŠA VIJEST
[/quote]

kolega, ako vam je neposredno prijetilo da napravite gubitak od 200 miljuna i onda napravite gubitak od 50 miljuna

kako je to loša vijest?
[/quote]
za IGH otšao Sanader

jeli prodaje jedne te iste mislim tih 50kom pa nikako da proda




Bojim se da slijedi tilt tilt čim ulagači ispravno protumače ovo odustajanje od zemljišta Zagrepčanke

kakvo gomilanje prodaje, izgleda da su ulagači shvatili da je gubitak od 50 milijuna LOŠA VIJEST
[/quote]

kolega, ako vam je neposredno prijetilo da napravite gubitak od 200 miljuna i onda napravite gubitak od 50 miljuna

kako je to loša vijest?
[/quote]

Pa lijepo. ajd ti daj meni 50 milja oako bez veze, umjesto 200 i budi sretan…. nemam dionice IGH niti ih namjeravam imati narednih god dana kao i drugih građevinara, osim možda dlkv.

Ministar Šuker dobio je čvrsto obećanje da će 29. prosinca, dan nakon što i službeno postane predsjednik NO-a Ine, dug biti plaćen. Time će, kaže, biti riješeni svi dugovi Hrvatskih cesta i velik dio duga Hrvatskih autocesta, i to prije Nove godine.

Bude li tako, odahnut će i brojni građevinari kojima HC i HAC navodno ne plaćaju od proljeća, što prijeti novim velikim valom otkaza, ovoga puta u građevinskoj industriji.

who dares, wins

Evo, kako sam već mnogo puta napisao…neće biti povrata novca nego će na sud ako će IGH inzistirati…a to ne bi bilo dobro za njih, da se posvade s Bandićem i Holdingom, mogli bi ostati bez posla u ova burna vremena, a i na dulji rok [undecid]

Nema šanse da im vratimo novac, ako treba angažirat ćemo pravnike i naše pravo branit ćemo na sudu! – poručio je Ivo Čović, predsjednik uprave Holdinga. Holding je od prodaje Zagrepčanke, što je prema izjavama gradonačelnika Milana Bandića trebao biti posao stoljeća, dosad imao samo gubitke! Iako je na njegov račun sjelo samo 10 posto vrijednosti te nekretnine Holding je morao platiti porez na dobit u iznosu od 50 milijuna kuna na cijeli iznos jer ga je knjižio kao prihod u lanjskoj godini.

Ne vraćamo novac!
– I dalje tvrdim da je to posao stoljeća! Nema šanse da IGH dobije povrat dosad uloženog novca. Polog ostaje nama, a to je upravo toliko koliko je grad i platio zemljište Zagrepčanke. Žao mi je što IGH odustaje, ali raspisat ćemo novi natječaj i Zagrepčanku nećemo dati ispod cijene koju je IGH izlicitirao – rekao je gradonačelnik Milan Bandić. Dodao je da nije on kriv za financijsku krizu, a još manje za to što IGH ne može skupiti novac.

http://www.vecernji.hr/vijesti/radic-odustao-zagrepcanke-holding-ostao-bez-40-milijuna-clanak-60288

Srdačan pozdrav [bye]

New Report

Close