IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Alamo: ” pa, ljudi jel itko zna kad će to izvješće, da se riješi ova agonija[smiley11] ” polakooo, izici ce ovih dana, rezultati su vrhunski.

Pretpostavlja, kao i većina prisutnih ovdje.
[smiley11]

sapnula mi je pticica[smiley1] nije bitno hehehre, Bit ces zadovoljan!!

biber:

Alamo: ” pa, ljudi jel itko zna kad će to izvješće, da se riješi ova agonija[smiley11] ” polakooo, izici ce ovih dana, rezultati su vrhunski.

Pretpostavlja, kao i većina prisutnih ovdje.
[smiley11]

I ja pretpostavljam samo malo drugačiji ishod.

Čisto sumnjam da su rezultati vrhunski.Nesumnjivo, oni će biti vrhunski ,ali ne ove godine.Prije mi se čini da objavom izvešća za polugodište gledamo scenarij DLKV.Po meni obrana cijene na 12500 kn i lagani rast prema zasluženih 15000 nakon dobivenog posla za tunele.Imam dionice IGH i ne drukam dole,samo mi je to nekako realnije od super izvješća koje spominju neki.Da sam bar u krivu.

A što ako bude loš kao kod Viadukta

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

Alamo:

pa, ljudi jel itko zna kad će to izvješće, da se riješi ova agonija[smiley11]

polakooo, izici ce ovih dana, rezultati su vrhunski.

Daj ne lupetaj, da ti znaš da su rezultati vrhunski šutio bi kao neka stvar i kupovao. Nije ni čudo da je sve manje ozbiljnih postova na Forumu. Pa tko će gubiti svoje dragocjeno vrijeme na kvalitetno pisanje kraj ovakvih postova.
A mogao bi i moderator nešto raditi………….ili su moderatori na godišnjem.

Sve više komuniciramo, sve se manje razumijemo


A što ako bude loš kao kod Viadukta

Toliko loš neće biti.

Nadam se da neće

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

Neće Jure Radić iznevjerit svoje dioničare, ipak je njemu jako bitan i imidž kao uostalom i Openhajmu….dobićete odlično izvješće garant !!!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

uskoro ce , kao sto jedan nas kolega ovdje kaze, kupnja jeftinog igh biti samo bajka, nestat ce, kao i sto ce nestat svi ovi, “sezonski nikovi” sto pokusavaju rusit cijenu.

Kvartalni rezultati kompanije pokazali su gotovo udvostručenje neto dobiti s 14.22mn kuna na 26.84mn kuna u odnosu na prvi kvartal 2006. Ono što je osobito privuklo investitore bila je struktura tog porasta koja je generirana uglavnom iz operativne djelatnosti. Operativni rashodi su porasli 20%, dok su operativni prihodi imali veći porast od 33,45%. Kvaliteta rezultata je dodatno osnažena činjenicom da je poduzeće ostvarilo neto gubitak iz financijske aktivnosti koji je više nego zadovoljavajuće pokriven operativom.
Po mojim saznanjima u drugom kvartalu nema gubitka iz financijske aktivnosti tako da rezultat nemože biti loš.


Kvartalni rezultati kompanije pokazali su gotovo udvostručenje neto dobiti s 14.22mn kuna na 26.84mn kuna u odnosu na prvi kvartal 2006. Ono što je osobito privuklo investitore bila je struktura tog porasta koja je generirana uglavnom iz operativne djelatnosti. Operativni rashodi su porasli 20%, dok su operativni prihodi imali veći porast od 33,45%. Kvaliteta rezultata je dodatno osnažena činjenicom da je poduzeće ostvarilo neto gubitak iz financijske aktivnosti koji je više nego zadovoljavajuće pokriven operativom. Po mojim saznanjima u drugom kvartalu nema gubitka iz financijske aktivnosti tako da rezultat nemože biti loš.

kolega nemoj im nista pisat, neka samo gledaju, cijena ce im sve rec…osim toga sve su to”vrsni” analliticari, znaju valjda sami izvuc neke informacije iz podataka

New Report

Close