IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zašto ne bi bilo dobro sljedeće godine? Jer ste prodali dionice. Na svakih 15 mil. kuna dobiti knjigovodstvena vrijednost raste za 100 kuna, pa računajte podcjenjenost ove dionice i isplativost je imati.


Zašto ne bi bilo dobro sljedeće godine? Jer ste prodali dionice. Na svakih 15 mil. kuna dobiti knjigovodstvena vrijednost raste za 100 kuna, pa računajte podcjenjenost ove dionice i isplativost je imati.

Prema ovom tekstu se može zaključiti da će iduće godine biti tako loše, da je Radiću glavni cilj očuvati radna mjesta. Iz toga možemo pretpostaviti da neće biti ekstra profita, nego da će pokušavati održati firmu u jednom komadu, da se ne raspadne.
Radnici se otpuštaju kad nema dovoljno prihoda za pokrivanje njihovih plaća…dakle nema tu govora o dobiti. Đukan kaže da se ništa ne projektira.
Osim toga, dionica dobro pada, pa možda se radi o insajderima koji rasprodaju portfelje znajući nešto Zagrepčanki što mi ne znamo.

Jure Radić, predsjednik Uprave IGH: Moramo sačuvati radna mjesta i zato idemo raditi vani

“Proračun je napravljen na temeljima dosadašnje ekonomske politike, koja ne podrazumijeva ozbiljan zaokret, pa je teško očekivati da će nam u 2010. biti bolje. Vrijeme je da se pokrenu reforme koje će osigurati da 90 posto proračuna više ne bude unaprijed zadano. Bez toga, nije realno očekivati zaokret u predstojećem razdoblju. Stoga ćemo se mi okrenuti investicijama na inozemnim tržištima na kojima smo i dosad bili pristuni, jer je očito da investicijski ciklus u Hrvatskoj jenjava, a mi moramo zaposliti ljude i sačuvati radna mjesta.”

E to je posao, još mogu i birati gdje žele raditi, a što će biti ako se nastavi žešća gradnja u cro [thumbsup] [cool]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima



77 po bidu. gadno.

IGH-u će presuditi Zagrepčanka.

Jure Radić, predsjednik Uprave IGH: Moramo sačuvati radna mjesta i zato idemo raditi vani

“Proračun je napravljen na temeljima dosadašnje ekonomske politike, koja ne podrazumijeva ozbiljan zaokret, pa je teško očekivati da će nam u 2010. biti bolje. Vrijeme je da se pokrenu reforme koje će osigurati da 90 posto proračuna više ne bude unaprijed zadano. Bez toga, nije realno očekivati zaokret u predstojećem razdoblju. Stoga ćemo se mi okrenuti investicijama na inozemnim tržištima na kojima smo i dosad bili pristuni, jer je očito da investicijski ciklus u Hrvatskoj jenjava, a mi moramo zaposliti ljude i sačuvati radna mjesta.” [bye]

Otišli su oni već prije mnogo godina van poslovati..ovo nije otkrivanje tople vode, mislim da neće biti dobro sljedeće godine… [bye]
[/quote]
Ministar ekonomije Srbije Mlađan Dinkić je kazao da postoji politička volja za zajedničko učešće kompanija iz Srbije i Alžira u projektima javnih radova i izgradnji infrastrukture u Alžiru u okviru petogodišnjeg razvojnog programa vrednog 150 milijardi dolara.
http://www.seebiz.eu/si/makroekonomija/mladan-dinkic-stotine-miliona-evra-poslova-u-alziru,61347.html

Mislim da ne treba ponovno nabrajati što je sve do sada IGH odradio u Alžiru.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima



Zašto ne bi bilo dobro sljedeće godine? Jer ste prodali dionice. Na svakih 15 mil. kuna dobiti knjigovodstvena vrijednost raste za 100 kuna, pa računajte podcjenjenost ove dionice i isplativost je imati.

Prema ovom tekstu se može zaključiti da će iduće godine biti tako loše, da je Radiću glavni cilj očuvati radna mjesta. Iz toga možemo pretpostaviti da neće biti ekstra profita, nego da će pokušavati održati firmu u jednom komadu, da se ne raspadne.
Radnici se otpuštaju kad nema dovoljno prihoda za pokrivanje njihovih plaća…dakle nema tu govora o dobiti. Đukan kaže da se ništa ne projektira.
Osim toga, dionica dobro pada, pa možda se radi o insajderima koji rasprodaju portfelje znajući nešto Zagrepčanki što mi ne znamo.
[/quote]
Koja bi tebe cijena ulaza zadovoljila???
Kad već toliko drobiš onda fino reci IGH će pasti na 800, 1200, 2000kn!
Hajde majstore, reci koja cijena tebe zadovoljava???

Netko se zaigrava ,stavio 3022 komada po "20 " kuna.Što je pjesnik htio reći???


Netko se zaigrava ,stavio 3022 komada po "20 " kuna.Što je pjesnik htio reći???

Očajnički se pokušava zaustaviti pad cijene, ovime je ukupna potražnja povećana u odnosu na kupnju, ali neće im uspjeti. Ovo je definitivno za hanfu, takve bi se manipulacije trebale onemogućiti. To čini sa svega 60-ak tisuća kuna!!

Kolega split009, pa nije na meni da sugeriram na koju cijenu ide, to bi bilo najobičnije drukanje.
Ali jasno je da ide niže i da ima itekako prostora za pad, potkrijepljenog Đukanovim i Radićevim izjavama, te užasno neprofesionalnim potezom sklapanja ugovora za kupnju Zagrepčanke po astronomskim ATH cijenama nekretninskog balona, u međuvremenu ispuhanog.

Vrijedila je kritika!

Pogledaj ti štopanja.
Dok sam pisa, biješe pojeden 204 kom.

Korkyra

Oznaka Vrijeme Cijena Količina

IGH-R-A 14:39:56 3.130,00 186
IGH-R-A 14:39:56 3.130,00 4

ja se nadam da je iskrcavanju došao kraj….

na 4300 sve prodajem...

Evo ga..ZB invest je krenuo
Ovo je vrlo lako moguće kraj muka za vas..ako dno već i nije dotaknuto blizu je sigurno
Iako će te rasprodaju podobnima morati gledati još par dana IMHO(ako nije već gotova unazad -3)
Sva bjeda ZSE barem dvaput godišnje na IGH-u..

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa
1. AKCIONAR D.O.O. 20.086 12,67 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 8.190 5,16 Skrb. račun
3. PBZ D.D. 7.090 4,47 Skrb. račun
4. ĐUKAN PETAR 2.716 1,71 Osnovni račun
5. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 2.100 1,32 Skrb. račun
6. PBZ D.D./STATE STREET CLIENT ACCOUNT 2.074 1,31 Skrb. račun
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 2.060 1,30 Skrb. račun
8. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 2.042 1,29 Skrb. račun
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 1.966 1,24 Skrb. račun
10. ODVJET. DRUŠTVO HANŽEKOVIĆ, RADAKOVIĆ & PARTNERI 1.497 0,94 Osnovni račun
Ukupno: 31,42

sijem žito raste grahorica



Oznaka Vrijeme Cijena Količina

IGH-R-A 14:39:56 3.130,00 186
IGH-R-A 14:39:56 3.130,00 4

ja se nadam da je iskrcavanju došao kraj….


Niti približno tek je počelo………
[/quote]

Mogao je i prije kad je dionica vrijedila 4000kn a ne sad poslije korekcije od skoro 30%….ako tako nastavi evo nas brzo na 2500kn….

na 4300 sve prodajem...

New Report

Close