IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


U pravu si Bidko, treba čekati na 13.000 slavuja.[smiley2]

Samo vi cekajte i puno srece.. Baš me zanima, ko ce još posle Q2 cekati na 13k.Neko malo stopira cijenu sa 111 kom. i istovrjemeno skuplja na bidu, dok još može..[smiley2]

najmanje 15k , cim izide odmah smo u blokadi!

Samo vi cekajte i puno srece.. Baš me zanima, ko ce još posle Q2 cekati na 13k.Neko malo stopira cijenu sa 111 kom. i istovrjemeno skuplja na bidu, dok još može..[smiley2]


Stvar interpretacije….bilo bi čudno da svi vidimo stvari na isti način…[smiley2]NHF

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

optimist:

Samo vi cekajte i puno srece.. Baš me zanima, ko ce još posle Q2 cekati na 13k.Neko malo stopira cijenu sa 111 kom. i istovrjemeno skuplja na bidu, dok još može..[smiley2]

Stvar interpretacije….bilo bi čudno da svi vidimo stvari na isti način…[smiley2]NHF

Slažem se kolega. Bitno je, da se slažemo, da je firma OK, meni osbno 3% gore dole ne znaci puno, kad znam koji je potencial..
[smiley2]

Asko:

optimist:

Slažem se kolega. Bitno je, da se slažemo, da je firma OK, meni osbno 3% gore dole ne znaci puno, kad znam koji je potencial..
[smiley2]


Eto…ipak je moguće da se dva hrvata slažu oko nečega…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


optimist: ” Asko: ” optimist: Slažem se kolega. Bitno je, da se slažemo, da je firma OK, meni osbno 3% gore dole ne znaci puno, kad znam koji je potencial.. [smiley2] ” Eto…ipak je moguće da se dva hrvata slažu oko nečega…[smiley2][smiley2][smiley2]

To bi značilo samo to da je treći u pravu

[smiley11]


optimist: ” Asko: ” optimist: Slažem se kolega. Bitno je, da se slažemo, da je firma OK, meni osbno 3% gore dole ne znaci puno, kad znam koji je potencial.. [smiley2] ” Eto…ipak je moguće da se dva hrvata slažu oko nečega…[smiley2][smiley2][smiley2]

slozit cu se ja i sa marsovcem ako ce mi to donijet pare[smiley2]

Ne znam kako vas, ali mene već poprilično živciraju ovi moderirani….pa dajte ljudima nek pišu…kvrapcu…

Kakav je to demos-kratos kad jedan odlučuje…[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


najmanje 15k , cim izide odmah smo u blokadi!

Mogoc i ta scenarij,ja više preferiram lagani rast koji tjedan dana do 15 k, manje je stresno za neke..[smiley2]

pa, ljudi jel itko zna kad će to izvješće, da se riješi ova agonija[smiley11]

Pessimism Is Your Friend


pa, ljudi jel itko zna kad će to izvješće, da se riješi ova agonija[smiley11]

polakooo, izici ce ovih dana, rezultati su vrhunski.

Kako znaš?

New Report

Close