I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


naime HDZ ima odredjen dio glasackog tijela koji su mu bezuvjetno odani.
moze se usporediti sa ljubavi prema vlastitoj djeci ili prema bogu tko je vjernik.
bilo sta da HDZ napravi oni ce naci opravdanje za tu.

točno. potpuno im je nemoguće odvojiti se od slike "familije", što god napravili. mater i ćaća su uvijek u pravu. kad bi mater i ćaća ispali u krivu, loši, cijeli svijet bi se srušio. jedino što preostaje u takvoj glavi je negirati stvarnost, vidjeti u svemu zavjere i urote drugih. sve prebaciti na druge itako zaštiti sebe, osnosno sliku svoju.

eto, kosorica za svoj izborni poraz krivi ujedinjene medije i druge sile koje su se okomile na njih ni krive ni dužne. malo joj je falilo da optuži i birače za svu nesreću koja im se događa. osjećaj osobne odgovornosti, shaćati da postoji mogućnost da netko drugi može neke stvari napraviti bolje od tebe a da te to ne baca u očaj (ovak reagiraju mala djeca) ne znači da ti ne valjaš, da ljudi rade greške i snose njihove posljedice – to je njoj i takvima, čini se, strano.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch



@jubito

za glasača HDZ-a onaj tko ne glasa za HDZ je obično komunjara ili Jugos.

Po meni su prave komunjare u HDZ-u i to porijeklom (veliki dio su bivši članovi SKH), mišlju, djelom i propustom. HDZ je samoproklamirana demokršćanska stranka koja radi sve suprotno kršćanskom duhu, naginje jednostranačju i krši gotovo sve Božje zapovjedi. Jedino što ih povezuje sa kršćanstvom je što ližu oltare na misama (većinom kada ih snima TV) i podmićuju Crkvu.

Ja sam relativno zadovoljan izborima. Kao što sam davno predvidio, iznenađenje izbora su Laburisti. Jako ugodno iznenađenje je Ivan Grubišić (dokaz da se polako Dalmatinci osvješćuju), dok je znakovit uzlet HDSSB-a.
Žao mi je da Ladonja nije ušla u Sabor jer bi bili značajni kritičari IDS-a. Žao mi je i da HSLS i Ljubo Jurčić nisu u Saboru, a od svega je najžalosnije što će u Saboru biti Kerum i seka. To je nadam se zadnja svinjarija koju je HDZ uspio progurati kroz Sabor.

halfte trinken, halfte Šarcu geben


Najbitnija rečenica kod Milanovića ( za mene ) je bila kako : "Državna uprava i tijela od sada će biti manje Vlast, a više na usluzi građana " ! Drugim riječima mogli bi početi raditi posao za što su plaćeni, a ne sve ostalo!

I mene se to dojmilo. Oprez mi je izazvala zadnja rečenica i kojoj je ipak spontano izjavio da će nastojati biti dobra – vlast. Ja sam to doživio kao: čovjek se trudi promijeniti taj odnos vlasti-naroda, ali ipak je i on iz svih ovih dosadašnjih sustava i pod stresom lako može iz "uprave" pribjeći "vlasti". Ostaje nada da će biti dovoljno civilne kontrole da ga se, kad zastrani, vrati iz vlasti u upravu, a i da će on imati dovoljno osobnog integriteta i hrabrosti da svoje greške prizna i ispravi. Jer, naravno da bez pogrešaka ništa ne ide.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Kerum, seka, Tuđman. Jaca je puno mjesta podijelila onima koji to ničim u hdzu nisu zaslužili. Izgleda će uskoro raskol u toj stranci.

Po meni izborni rezultat očekivan, osim Laburista. Mislio sam da će oni imat 3 do 4 zastupnika. Hsls-a mi nije žao. Zaslužili su ovo kao i hss.



Sve si ti kibic krivo razumio a istina je sljedeća:
…. Međutim kod nas ta podjela nije podjela po različitim idejama nego idealima,pa su tako spektar Hrvata nacionalista i domoljuba ,desnica a spektar komunista i Jugoslovena ,ljevica. ….

Biti komunist i Jugoslaven je ideal?
Znači jučer su većinom glasali komunisti i Jugoslaveni? Toliko ih ima u Hrvatskoj, gotovo pola naroda?
Ovo je jedna od većih gluposti koje su se ovdje mogle pročitati !

[/quote]
Nađi rezultate izbora 1990 g .Pogledaj postotak izlaska na izbore te rezultate SKH i njihovih satelita pa ćeš više znati ako znati budeš htio.

Žao mi je što HSLS nije dobio više glasova, oni su jedina stranka koja je imala jasan program tj. program koji je neophodan za izlaz iz ovog blata … , drago mi je da je Ivan Grubišić u saboru

Cookie Monster
.

meni je najzanimljivije kak su svi jučer bili zadovoljni prijevremenim rezultatima, a jedini nezadovoljan kerum. ono isforsirano slavlje kod seljaka i liberala bi trebalo ljudima pokazivat u bolnici prije klistiranja.




@jubito

za glasača HDZ-a onaj tko ne glasa za HDZ je obično komunjara ili Jugos.

Po meni su prave komunjare u HDZ-u i to porijeklom (veliki dio su bivši članovi SKH), mišlju, djelom i propustom. HDZ je samoproklamirana demokršćanska stranka koja radi sve suprotno kršćanskom duhu, naginje jednostranačju i krši gotovo sve Božje zapovjedi. Jedino što ih povezuje sa kršćanstvom je što ližu oltare na misama (većinom kada ih snima TV) i podmićuju Crkvu.

Ja sam relativno zadovoljan izborima. Kao što sam davno predvidio, iznenađenje izbora su Laburisti. Jako ugodno iznenađenje je Ivan Grubišić (dokaz da se polako Dalmatinci osvješćuju), dok je znakovit uzlet HDSSB-a.
Žao mi je da Ladonja nije ušla u Sabor jer bi bili značajni kritičari IDS-a. Žao mi je i da HSLS i Ljubo Jurčić nisu u Saboru, a od svega je najžalosnije što će u Saboru biti Kerum i seka. To je nadam se zadnja svinjarija koju je HDZ uspio progurati kroz Sabor.
[/quote]
Ajde ti Jubito napiši Tito ili Tuđman da te bolje razumijemo.


Nađi rezultate izbora 1990 g .Pogledaj postotak izlaska na izbore te rezultate SKH i njihovih satelita pa ćeš više znati ako znati budeš htio.

Štovani kolega, uopće me ne zanima 1990. godina, niti 1945. niti 1918, niti vladavina kralja Tomislava.
Naime, živimo u 21. stoljeću, na prijelazu 2011./2012. godinu, imam dvoje maloljetne djece i jedino što me zanima je njihova budućnost.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Daj mi molim te definiraj Hrvata domoljuba i nacionalistu. Koje ga karakteristike krase?



Tko je vaš izbor ?
Ispunite interaktivni upitnik i saznajte za koga glasati !
http://www.index.hr/vijesti/clanak/ispunite-interaktivni-upitnik-i-saznajte-za-koga-glasati/586003.aspx

Što sutra zakuhate morat ćete kusati 4 godine !
[/quote]

Nemojte reči da vam bisam rekao !

Večernji list :

" LAŽU , BIT ĆE JOŠ TEŽE :
otkazi , krediti , rast kamata ,ovrhe …"

.

New Report

Close