I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

apsolutno, tu si u pravu…. ali ipak jadranka je pokazala nepristojnost ovdje….

http://www.politikaplus.com/novost/47191/kosor-nije-cestitala-milanovicu-nisu-nas-ponizili-i-u-oporbi-cemo-sluziti-svom-narodu


sjajan govor Jadranke Kosor

http://www.politikaplus.com/novost/47191/jadranka-kosor-nisu-nas-ponizili-i-u-oporbi-cemo-sluziti-svom-narodu

Ako zeli dobiti izbore HDZ se mora rijesiti Jadranke Kosor. Inace ce proci kao Bandic na ovim izborima.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

dobar jako govor Milanovića…

http://www.politikaplus.com/novost/47195/zoran-milanovic-porucio-gradanima-necemo-vas-iznevjeriti-obecajem



mesić kaže da je HDZ pred rascjepom…

http://www.politikaplus.com/novost/47181/mesic-pred-jadrankom-kosor-je-tesko-razdoblje-hdz-u-prijeti-i-rascjep-

Ja mislim da je HDZ najbolje odradio izbore i izvukao maksimum s obzirom na situaciju. Kada uzmes u obzir katastrofalne ekonomske razultate, Sanader u pritvoru, stranka pod istragom onda je 45-50 zastupnika fantastican rezultat.

Napravili su veliku takticku gresku jer nisu zvali izbore puno ranije.
[/quote]

ne bih se slozio twixer da je HDZ odlicno odradio izbore.
naime HDZ ima odredjen dio glasackog tijela koji su mu bezuvjetno odani.
moze se usporediti sa ljubavi prema vlastitoj djeci ili prema bogu tko je vjernik.
bilo sta da HDZ napravi oni ce naci opravdanje za tu.
pa da napravi nesto za sto se ne moze naci opravdanje, sto je naocigled lose, reci ce, ee ali ima iza toga nesto sto vi ne znate i sto niste razumjeli.
pa da na koncu svih konaca pobiju i njega i sve njegove….onda ce u takvom skripcu reci….da, nije dobro, ne valja, ali ako su i takvi…. kakvi su takvi su, moji su!
takav je dio glasaca HDZ-a.
a takvih ima……. izlaznost je bila cca 67 posto. a HDZ je dobio cca 25 posto glasova.
kad pomnozis 2/3 sa 1/4……dobijes 1/6… tj. oko 17 posto gradjana, punoljetnih.
moje je misljenje da je to taman otprilike postotak tih slijepovjerujcih HDZ-ovih biraca.
od ostalih.. nisu dobili skoro nista. dakle nisu nista odradili. istini za volju ni drugi nisu nista odradili. nitko nije nista odradio jer kampanje gotovo da nije ni bilo ovaj put.
sve u svemu proslo je, dobro je, idemo sada dalje.
upppsss ne idemo dalje, sorry, to ni u nocnim morama…nego idemo sada u akciju i naprijed…..

aj ako je moj prethodni post bio malo predug probat cu rezimirati sada u jednoj recenici.

kakvi su takvi su – moji su! to je taj mindset.

uvijek sam se jezio na tu recenicu.

I vidjela sam Kerumov izraz lica kad je shvatio da je njegova pobjeda 2009. u tisućljetnom Splitu bila tek zrno prašine- slučajni trenutak u povijesti…

Opet se osjećam kao dio ovoga Grada…Čestitam prije svega don Ivanu Grubišiću- pokazao je da moral, istinoljubivost i tolerancija još uvijek imaju neku vrijednost! [smiley]


@gismund
zar misliš da je toliko glupa da to nije znala unaprijed?

Svi su znali da će izgubiti izbore, osim nje! Ona je živjela u nekom svom svemiru u kojem se ona bori za neku imaginarnu pravdu kako je ona vidi, a svi ostali su tu samo da joj plješću i dive se njeznoj veličini, ljepoti i genijalnosti…
Najbolji pokazatelj da su ovi rezultati izbora za nju neugodno iznenađenje je što se dugo vremena uopće nije pojavila u središtu stranke niti je dala izjavu jer je očito bila u šoku….zatim kad je držala govor bila je daleko od svog stila – s otopljenom šminkom na licu, znojna, nervozna….a da ne kažem da uopće nije čestitala izbornim pobjednicima jer smatra da nisu zaslužili pobjedu i da je pobjednik morala biti ona.
Ukratko, želi li HDZ naprijed i nešto napraviti u budućnosti, mora se riješiti jace, ona se pokazala nesposobnom za vođenje države i stranke, a ima i te kakve crne repove iz zajedničke prošlosti s bivšim premijerom Sanaderom ("Kud Ivo, tud i ja"!).

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

U njemackim medijima prije dva dana J.Kosor je spomenuta da je i ona uvucena u kriminal sa tadasnjim Sanaderom.Ali joj momentalno nemogu jos nista dokazati.

Uglavnom za politiku vanjsku nije cista.Sto je veoma vazno.

Ovaj ce sigurno biti bolji za hrvatsku,sa tim da budu iskreniji prema narodu i da obavljaju svoj posao bez mita i korupcije.On ima svoju placu i to treba odraditi.Isto ko i Merkelica,dobije za svoj rad u godini dana 261,500 Eura.


aj ako je moj prethodni post bio malo predug probat cu rezimirati sada u jednoj recenici.

kakvi su takvi su – moji su! to je taj mindset.

uvijek sam se jezio na tu recenicu.


Sve si ti kibic krivo razumio a istina je sljedeća:
Kao i kod većine demokratskih naroda i kod nas je biračko tijelo podjeljeno na desnicu i ljevicu.Međutim kod nas ta podjela nije podjela po različitim idejama nego idealima,pa su tako spektar Hrvata nacionalista i domoljuba ,desnica a spektar komunista i Jugoslovena ,ljevica. Budući da je desnica jača,ljevičari se moraju bolje organizirati (što su na ovim izborima i učinili) . Rezultat ovih izbora nije što su desničari glasovali za ljevicu,nego što dobar dio desničara nije izašao na izbore jer je razočaran vođenjem države od svojih.Po mom mišljenju svoje su otpjevali kada su drastično počeli provoditi ovrhe i donijeli ovršni zakon. Dobri su ideali kibicu dok ne počneš uzimati iz džepa pojedincu od kojeg na izborima zavisiš.

Znakovito da u Istri HDZ je dobio najmanje glasova, valjda je Porezna uprava napravila svoje.
Slično je u Zagrebu, ali V i IX izborna pobijedio HDZ [embarass] ?????

Najviše nevažećih lističa ima kod srpskih nacionalnih manjina, valjda ne kuže da je fora ispravno glasati ?

Najbitnija rečenica kod Milanovića ( za mene ) je bila kako : "Državna uprava i tijela od sada će biti manje Vlast, a više na usluzi građana " ! Drugim riječima mogli bi početi raditi posao za što su plaćeni, a ne sve ostalo!
Međutim i s ulaskom u EU to mora tako biti .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Sve si ti kibic krivo razumio a istina je sljedeća:
…. Međutim kod nas ta podjela nije podjela po različitim idejama nego idealima,pa su tako spektar Hrvata nacionalista i domoljuba ,desnica a spektar komunista i Jugoslovena ,ljevica. ….

Biti komunist i Jugoslaven je ideal?
Znači jučer su većinom glasali komunisti i Jugoslaveni? Toliko ih ima u Hrvatskoj, gotovo pola naroda?
Ovo je jedna od većih gluposti koje su se ovdje mogle pročitati !

halfte trinken, halfte Šarcu geben

@jubito

za glasača HDZ-a onaj tko ne glasa za HDZ je obično komunjara ili Jugos.

Cookie Monster

New Report

Close