I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hebate vi slavite, pa koji vam je qurac? Zanima me kako cete slavit kada MMF bude rezo državnu upravu ( koju je trebao još jučer), potrošnju + kada vam budu nemiri ( pa metle iz HŽ ili Šuma odkud du već neće biti dovoljne da počiste ghovna koja se naslijeđuju već više od dva desetljeća). Mislim zaboli me tko je na vlasti. Prave i prve gospodarske poteze zelim, jer je vremena premalo, a ghovana previse. Tik-tak-tik-tak

Srdačan pozdrav


Hebate vi slavite, pa koji vam je qurac? Zanima me kako cete slavit kada MMF bude rezo državnu upravu ( koju je trebao još jučer), potrošnju + kada vam budu nemiri ( pa metle iz HŽ ili Šuma odkud du već neće biti dovoljne da počiste ghovna koja se naslijeđuju već više od dva desetljeća). Mislim zaboli me tko je na vlasti. Prave i prve gospodarske poteze zelim, jer je vremena premalo, a ghovana previse. Tik-tak-tik-tak

Srdačan pozdrav

ako treba rezat … a svi vele da treba … pa nek se reže hebote. Treba lijepo jasno i glasno reć … ljudi frka je, moramo rezat … to će pomoć i ajmo rezat. Ak smo mogli ić u rat prije 20 godina … pa podnijet će rezanje hebote ako to spašava državu. Nije niki problem.

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....



Hebate vi slavite, pa koji vam je qurac? Zanima me kako cete slavit kada MMF bude rezo državnu upravu ( koju je trebao još jučer), potrošnju + kada vam budu nemiri ( pa metle iz HŽ ili Šuma odkud du već neće biti dovoljne da počiste ghovna koja se naslijeđuju već više od dva desetljeća). Mislim zaboli me tko je na vlasti. Prave i prve gospodarske poteze zelim, jer je vremena premalo, a ghovana previse. Tik-tak-tik-tak

Srdačan pozdrav

ako treba rezat … a svi vele da treba … pa nek se reže hebote. Treba lijepo jasno i glasno reć … ljudi frka je, moramo rezat … to će pomoć i ajmo rezat. Ak smo mogli ić u rat prije 20 godina … pa podnijet će rezanje hebote ako to spašava državu. Nije niki problem.
[/quote]

Prijatelju i ovi i oni su to već jednom minimalno pricali, a gdje smo sada. Ma koje W u svjetskoj krizi – nama niti dragi Bog ne moze pomoc, a znamo da je preko 90% Hrvata izjasnjeno kao Kršćani.

Privatnici su iscijeđeniiji od limuna. Sirutka je goli qurac sto je ostalo od privrede. Gdje god se okrenem ili stavalja lokot ili plače ili pije tablete…

Bi li ti nakon svega rekao – ljudi čujte jedite ghovna 4 godine, a onda dobijete možda osušeni bijeli kruh koji penzioneri bacaju golubovima i sl?

Pa dobro ajde za balavce moje dobi kuzim da ne znaju razliku izmedu Smokvingo lista i ovakvih ozbiljnih problema, ali hebate stari panjevi ne mrdaju jer im je dobro, a ne bi htjeli dignut nogu da se pomaknu. Ne znam ja sam duboko razočaran sa stanjem u državi i ne znam kako će biti…

Lojtra ,daj bože tvog scenarija,ali na mojoj INI,su baš crveni počeli poklanjati Hrvatsku.
Gore kolega stavlja link da si pročitam,ko je prodao INU.INU je prodao Slavko LINIĆ iz SDP-a ,i to je jedina prava istina,ne iz medija nego iz prve ruke.Ostatak šta je ostao znate i sami.Dok se u svijetu vode ratovi za naftu i energente mi svoje poklanjamo.JA im ne vjerujem niti jednima.NIKOME,jer kolika je vlast moć,da ideš svjesno u ovakvome svjetskom sranju gore,a znaš da je to politička smrt.
Ne veselite se unaprijed ljudi moji ,ovo oduševljenje je očekivano,ali ja prvo zeca uhvatim pa onda na ražanj.Šta veli frend Alabama obadvojica smo u ……..banani,ali nas dvojica ćemo opet isplivati.A ljudi moji koliko će vas isplivati………………..i gdje će vas izbaciti bujica ……samo nebo zna.

peyo


Hebate vi slavite, pa koji vam je qurac? Zanima me kako cete slavit kada MMF bude rezo državnu upravu, potrošnju + kada vam budu nemiri.

Srdačan pozdrav


Party like it’s 1999!


Lojtra ,daj bože tvog scenarija,ali na mojoj INI,su baš crveni počeli poklanjati Hrvatsku.
Gore kolega stavlja link da si pročitam,ko je prodao INU.INU je prodao Slavko LINIĆ iz SDP-a ,i to je jedina prava istina,ne iz medija nego iz prve ruke.Ostatak šta je ostao znate i sami.Dok se u svijetu vode ratovi za naftu i energente mi svoje poklanjamo.JA im ne vjerujem niti jednima.NIKOME,jer kolika je vlast moć,da ideš svjesno u ovakvome svjetskom sranju gore,a znaš da je to politička smrt.
Ne veselite se unaprijed ljudi moji ,ovo oduševljenje je očekivano,ali ja prvo zeca uhvatim pa onda na ražanj.Šta veli frend Alabama obadvojica smo u ……..banani,ali nas dvojica ćemo opet isplivati.A ljudi moji koliko će vas isplivati………………..i gdje će vas izbaciti bujica ……samo nebo zna.

Ma Peyo kuzim te, ali goni ju u phicku materinu, vise mi je pun qurac drzanja pola godine bez da znam koji je problem?? Neka ju prodaju i šlus – ovako ce je ocerupat ko gladan lija kokos.

Neka se dogovre i amen. Nemoj se ljuti nemam nista protiv tebe.

Mislim da bi mogli imati Pijetlovi sreće u cijeloj priči. Nešto analogno nesreći koju je imao Obama na dnu poslovnog ciklusa.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.



Hebate vi slavite, pa koji vam je qurac? Zanima me kako cete slavit kada MMF bude rezo državnu upravu, potrošnju + kada vam budu nemiri.

Srdačan pozdrav


Party like it’s 1999!
[/quote]

Oueyeaaa and what after 1999?


Kolege moje ,poštovani frendovi……….nemojte se radovati,jer ne znate šta činite.Prvo imamo ateista za predsjednika ,ili kako ga zovu čovječja ribica,pa Zorana za premijera………ja još nisam pronašao zorana u katoličkom kalendaru,pa Milanku,…

Ma daj, ne laprdaj! Pa, vidimo svi što su nam napravili veliki kršćani HDZ i ekipa!? Nisam simpatizer SDP-a, niti Milanovića, ni Čačića, ali da je vrijeme za promjene, jest!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Kad nestane sve i jedna postojeća stranka nastala na tekovinama sfrj,i kad dođu ljudi koji nemaju nikakve veze sa bilo kojom današnjom strankom………..možda tada nam bude bolje.A ja sam uvijek za promjene.Sjetite se Italije i vlade čuvenog Alda Mora,koji je Italiju digao iz pepela.Ali je brzo pao ……….zašto ,zbog reformi vrtića.A kod nas lopovi koji ukradu žvaku idu u zatvor,a koji maznu masnu paru dobivaju nagrade i poštovani su građani Lijepe Moje.A Čačić,sin zloglasnog druga Sivog,poznatog čistača tavana,,sa bratom koji je prije par godina doselio iz Beograda,koji je ubio par ljudi……………..o čem pričamo.Da li je to Hrvatski političar????????????????
Ma neću vam kvariti oduševljenje,ali ćete sami uskoro sami sebe popljuvati za napisane postove u ovoj "euforiji"…………….SJETITE SE RIJEČI BRUNE BUŠIĆA.

peyo




Hebate vi slavite, pa koji vam je qurac? Zanima me kako cete slavit kada MMF bude rezo državnu upravu, potrošnju + kada vam budu nemiri.

Srdačan pozdrav


Party like it’s 1999!
[/quote]

Oueyeaaa and what after 1999?
[/quote]
don’t worry, be happy.

Pogled iz drugih krajeva.

http://www.bloomberg.com/news/2011-12-04/croatian-voters-go-to-polls-fixed-on-economic-recovery-corruption-fight.html

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

New Report

Close