I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


nakon HDZ-a i tornada koji su prouzročili trebati će 10 godina da se oporavimo.


I taman kada se oporavimo eto ti HDZ a na vlasti i opet isisavanje ispočetka
[/quote]
Ne vjerujem. Prije par mj. sam ovdje napisao, šta će se desiti hdz-u (gubljenje na izborima, jaca u kuhinju na pravljenje krumpir salate…..u remetincu to često imaju kao prilog……Karamarko će preuzeti lidersku ulogu…..itd)
Toplo se nadam da će do tada biti i treće opcije…….jer nisam ja ljevičar, ovo je prvi puta da sam glasao protiv lopova…….šta je previše, previše je. Da sam oduševljen….nisam…..ali ipak sam zaokružio br.23 na listi.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Ja sam optimista, sjecam se se sto je bilo zadnji puta kad su pobjedili, pocetak ljepog razdoblja…

Bravo kolega, objektivno i realno…
Nakon njhovog mandata 2003. položeni su temelji za rast koji se i dogodio, država je konačno postala država, a ne prčija nekog tamo sa banskih dvora…
Vjerujem da kreće bolje vrijemel, a mislim da bi i burza trebala pozitivno reagirati jer ipak nam dolaze promjene… [rolleyes]

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

Joj da mi je bilo vidjeti jacinu facu kad je čula izlazne ankete i havariju koju je doživjela! [lol]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

@gismund
zar misliš da je toliko glupa da to nije znala unaprijed?

Direktor Mercatora postao premijer u Sloveniji..
http://www.business.hr/dogadjaji/u-sloveniji-iznenadjenje-jankovic-pobijedio-jansu-pahor-treci

Očekujem veći utjecaj na ZSE od rezultata izbora u Sloveniji nego od izbora kod nas.


Očekujem veći utjecaj na ZSE od rezultata izbora u Sloveniji nego od izbora kod nas.

glupost…pa ne vode nam oni politiku niti donose zakone?!?
ajde da si rekla da će SLO izbori imati utjecaja na dionice Agrokora, ali ovo je bez veze

pa to je i rekla samo ti nisi razumio

Kolege moje ,poštovani frendovi……….nemojte se radovati,jer ne znate šta činite.Prvo imamo ateista za predsjednika ,ili kako ga zovu čovječja ribica,pa Zorana za premijera………ja još nisam pronašao zorana u katoličkom kalendaru,pa Milanku,pa MMF na vratima,pa smanjivanje radničkih prava,pa sindikalne prosvjede,pa………………..
Veli Ivo danas Hrvatska je demokratska zemlja i svaka boja je ista.E moj Ivo da je tebi pola obitelji poklano,pola prijatelja ubijeno i ranjeno,ne bi tako pričao.Da me ne bi krivo shvatili,HDZ nije imao nikakve šanse, nakon farse sa Sanaderom i ostalima,ali crveni …………….oni ne nose ništa dobro za HRVATE,možda za polutane,i poturice,ali za nas ništa dobro.Hrvati čuvajte tavane,sakrijte raspela,i pjevajte internacionalu.Šalim se ,naravno ta su vremena davno prošla,ali sit gladnome ne vjeruje,a povijest nas je naučila tko i što su crveni.
DRAGI BOŽE ,BUDI UZ NAS,MALO NAS JE OSTALO,NE DAJ DA NAS IZBRIŠU SA LICA ZEMLJE,JER MI SMO HRVATI.CRVEN,BIJELI ,PLAVI.ZA DOMOVINU SPREMNI!

peyo

@Peyo
neka radnička prava treba smanjiti, npr. djeljenje dionica, npr. lkri. Od sutra država više neće poklanjati dionice i naša lkri ide up! [thumbsup]


šta je previše, previše je. Da sam oduševljen….nisam…..ali ipak sam zaokružio br.23 na listi.

Ček ček si se ti zabunio ili ja nešto krivo vidio, Kukuriku je bio broj 22. na mojoj listi (sve su iste kaj ne)..tko je 23..laburisti??

...

Svakako treba gledati optimistično na svaku novu vlast – nadajmo se da je ići naprijed kroz vrijeme stvarno i napredak.

Istina, pravo ili krivo, socijalisti su socijalisti i u pravilu ne gledaju naklono prema oslobađanju poreznih obveznika(fizičkih i pravnih) od viška poreza.
Stav socijalista je veće oporezivanje gornjih kategorija i više transfernih plaćanja.
Opet, volim Žižeka i on sam kritizira lijeve kao one koji su skloni oponiranju, konkurenciji ali ne i poziciji moći. Vidjeti ćemo.
Ali ne treba prebacivati svoju odgovornost na neke druge, svi radimo za sebe – tu se najbolje i vide rezultati.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

New Report

Close