I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Da Jaca ima malo morala tada nebi živjela u stanu koji jojo je dodjelio MORH

PETINA ,

kako te nije sram da prenosiš više puta demantirane laži iz kosovskočetničke radionice o stanu premjerke ?
Čak je DORH ispitivao slučaj i sve je legalno .
Stan više nije bio u vlasništvu srpske JNA već hrvatskog MORHa.
Jedan od prethodnih stanara dobio je drugi stan a ubio se jer je bio psihički bolestan.
Da si pošten provjerio bi istinu putem interneta i ispričao se kolegama forumašima .

.

Moj glas ide jedinoj stranci s ekonomski desnim (liberalnim) programom: Hrvatska 21. stoljeća.

http://h21.hr/hr/pocetna/

Moji postovi ne predstavljaju nagovor na kupnju, prodaju ili držanje dionica koje spominjem u tekstu.



@taja 979,
kad bi Kukuriku koalicija došla na vlast prema tebi će :
srezati penzionere ,
srezati državnu upravu ,
uvesti MMF,
ukinuti 30%općina ,
otpustiti državni aparat ,
i nakon toga ćemo imati 1.000.000 nezaposlenih više .

Ne bi bilo milion nezaposlenih više, ali bi cca 200000 neradnika i parazita prestalo dobijati novce koje nisu ni zaradili, a ni zaslužili.
[/quote]

I šta bi bilo sa tih 200.000 neradnika ?
Ti i Kukuriku bi ih pustili da umru od gladi ?
A tih 200.000 ljudi su profesori ,liječnici , policajci,vojnici ,državni službenici,vatrogasci,….

.


Moj glas ide jedinoj stranci s ekonomski desnim (liberalnim) programom: Hrvatska 21. stoljeća.

Jel to ona stranka iz koje su reketirali generala Čermaka i ulovili Radovića sa obilježenih 100.000 Eura ?
Nema šta , program im je pravi .

.

meni su nekak najuvjerljiviji ovi iz Nova Hrvatska (mislim da se tak zovu)..bio je sad neki Borko Šamija

voditelj:jeste li za povecanje pdv-a?
Šamija:paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa DA.

bas je covjek na mjestu. bas je uvjerljiv i bas se vidi da je dobro promislio sta prica. ipak ja kako kaze bio direktor 20g i "zna vise od svih kandidata zajedno"..

mila majko i izbornog zakona i ovakve nakaradne drzave koji propisuje samo 15000 potrebnih potpisa i nakon toga otvoreno ti polje svih nacionalnih televizija da trućkaš i trućkaš.




fakat je da žena uspješno 2 godine vodi državu .

Ovo je valjda vic dana
[/quote]

To je istina .
Da je stanje u Hrvatskoj takvo kakvim ga žele prikazati katastrofičari ljudi bi bili na ulici .
Pogledaj malo statističke podatke !
Usporedi stanje u Hrvatskoj sa EU zemljama !
Stanje u Hrvatskoj je bolje nego u pola EU članica .
Prestani stanje u Hrvatskoj ocjenjivati lošijim nego što je .
[/quote]
ako ikoga treba biti sram to si ti.Cuvena parola HDZ-a je "ZNA SE"

U prijevodu ZNA SE ,KAKO SE KRADE.



fakat je da žena uspješno 2 godine vodi državu .

Ovo je valjda vic dana
[/quote]

vic dana odnosno stoljeca je da je hdz jos uvjek na vlasti nakon onolke pljacke i korupcije s kojom su upropastili odnosno unazadili drzavu za puno vise godina nego sta su bili na vlasti.
a ovo sve ostalo je posljedicni niz. gledat kalmetu i slicne jos uvjek tamo to je stvarno odlican poso kosorice koja jadna nesposobna, jedino sta moze je dignuti šape sa pravosudja i stvare se dogadjaju same po sebi..za neke izgleda nema muda dignuti šape. tolko utjecajna ipak nije u tom jadnom hdz-u jer budimo realni, pa tamo ipak ima pametnih i mudrih ljudi (doduse pokvarenih) koji nebi valjda dozvolili da stvarnu vlast ima tako jedna prolazna, bezlicna, netalentirana i sl. osoba kao jaca.

Izgleda da našeg peru to jest jacu nitko ne razumije,siječate li se parola mi smo napravili autocestu ,a sad kad treba vračati kredite joj,joj,joj,ili svi su dobili mirovine, osobnni dohodak nije kasnio ali kako neprestanim zaduživanjem i kreditima ,jaca se je lopate nešto nanosila, ima pune ruke žuljeva od kamena temeljaca, ćak joj je i astupnik Lesar pripremio kamen temeljac ako slučajno dođe, da ga postavi onako usput,pričate da ljudi nisu na ulici pa svakodnevno su na ulici jer oni ne muzu iz državnog proračuna tojest kredita .




fakat je da žena uspješno 2 godine vodi državu .

Ovo je valjda vic dana
[/quote]

Stanje u Hrvatskoj je bolje nego u pola EU članica .
[/quote]

Ovo je drugi vic dana [lol] (ne znaš koji je jači)

Dežurni ‘hadezeovci’ su davno izgubili osjećaj za stvarnost ali im se odnekud pojavio osjećaj za humor…barem u nečem napreduju

Slika koja govori ….ma to je SRAMOTA ZA HRVATSKI NAROD

p.s…a vidi joj torbe [bye] [bye]

Kriva žena na krivom mjestu u krivo vrijeme. Na našu žalost.

@ PETINA ,

između mene i tebe je velika razlika .
Ja samo pišem uvijek samo istinu !
A ti se uvijek služiš lažima **** obrisno ****

.

New Report

Close