I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gledam gospođu iz seljačke stranke-Petir……….sadi voćke i promovira zelenilo………..Ljudi moji ta motiku nikad nije držala u ruci,a kamoli voćku posadila.E,,,,,,,,,, uništavaju mlade voćke godišnjakinje,uzme ju i sjuži u rupu.A gdje je porezano korijenje,gdje je dan u moči,gdje je zalijana graba,gdje je modra galica,i gdje je na kraju 100 kila da tu voćku stisne u majčicu zemlju.
Gleda te u oči i laže,ali bitno da pokazuje i promovire sebe.Ako bude sa ljudima kao i sa tim mladim voćkicama…………jao si ga nama.Jer od tako posađenih voćkica nema šanse ni za 50 % za preživjeti.Ako nešta radiš ,o tome moraš puno znati,i voljeti to šta radiš.Prazne priče i pusta obećavanja,a posereš se sam sebi u tanjur.
Ali njima je u stvari tak svejedno,jer će u koaliciju sa onime koji pobijedi.Dragi moji seljaci,Hrvatski seljaci ,vrijedni i marljivi ljudi,nahebali ste skupa sa nama ostalima.Bog i Hrvati.

peyo

taja 979 ,

kad bi Kukuriku koalicija došla na vlast prema tebi će :

srezati penzionere ,
srezati državnu upravu ,
uvesti MMF,
ukinuti 30%općina ,
otpustiti državni aparat ,

i nakon toga ćemo imati 1.000.000 nezaposlenih više .

Ako , i kad bi Kukuriku koalicija došla na vlast ništa neće napraviti , zadužit će nas sa novim ino kreditima , sve će rasprodati , i tri godine će samo optuživati bivšu Vladu …, i nakon toga će raspisati nove izbore …


A zar nam državni aparat donosi dobit s osobnim dohotkom 7 – 12 tisuća kuna, pa jeftinije ih je poslati na burzu od njih tak i tak nemaaaa ulaza love u državni proračun ,npr ako terbate nešto obaviti u gruntovni radno vrijeme za stranke pon.,srij.,pet. od 7-12 a oni pričaju da rade dajte molim Vas.



I na izborima neću glasati za nekog, već protiv nekog.

U ovj rečenici sukus je hrvatskog jada. Dok ljudi ne shvate da ne glasuju ideološki za neki od tabora nego biraju (nekoga ili nešto) najbolje rješenje nema nam naprijed. Od kandidata za premijera jedina kompetentna osoba je Jurčić, ostali mu nisu do koljena, posebno ne Milanović kojem su sugerirali da je najpametniji kad šuti. Gdje je bio u koloni u Vukovaru 18.11.2011?
[/quote]

Po meni je i Pernar kompetentniji od Jurcica.

Mene njegovi nastupi podsjecaju na Lopinino pisanje na forumu.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Mene njegovi nastupi podsjecaju na Lopinino pisanje na forumu.

Glasajmo za gospodina Lopinu za premjera !
Nemože biti gori od Jurčića ,Milanovića i Pernara .

.


Mene njegovi nastupi podsjecaju na Lopinino pisanje na forumu.

Glasajmo za gospodina Lopinu za premjera !
Nemože biti gori od Jurčića ,Milanovića i Pernara .
[/quote]

Siguran sam da moze biti bolji od Jadranke Kosor. Zena je osnovna mjerna jedinica za nesposobnost.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Zena je osnovna mjerna jedinica za nesposobnost.

Gospodine Twixer ,

žene su krasna bića !
Iako smo mi macho tipovi , fakat je da žena uspješno 2 godine vodi državu .
Koliko god Nesposobni nastojali i u Saboru i na ulici nisu ženu uspjeli srušiti sa vlasti .
Koliko god mi šutjeli o tome rezultati su unatoć krizi tu .
Institucije sistema primjereno rade , redovno dolaze plaće i mirovine ,nema uličnih protesta…
Primakli smo se ulasku u EU maglu .
Pozdrav

.


Mene njegovi nastupi podsjecaju na Lopinino pisanje na forumu.

Glasajmo za gospodina Lopinu za premjera !
Nemože biti gori od Jurčića ,Milanovića i Pernara .
[/quote]

a sigurno bi bio 3x bolji od jace koja nas je uništila!

Sve što pišem moje je osobno mišljenje, a ne savjet za K/P dionica!

Da Jaca ima malo morala tada nebi živjela u stanu koji jojo je dodjelio MORH vec bi ga vratila bivšim stanarima a pogotovo znajuci da je jedan od predhodnih stanara oduzeo sebi život zbog nepravde koju je napravio upravo HDZ.
Meni osobno,nebi bilo lako spavati u sobi u kojoj su predhodno živjeli braca DROBAC.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/cime-su-braca-drobac-zasluzila-biti-iznad-svih-ostalih-gubitnika-stanarskog-prava-u-hrvatskoj/482155.aspx

p.s.Jadranka Kosoro može govoriti o moralu kao KURVA o poštenju. [bye]


Da Jaca ima malo morala tada nebi živjela u stanu koji jojo je dodjelio MORH vec bi ga vratila bivšim stanarima a pogotovo znajuci da je jedan od predhodnih stanara oduzeo sebi život zbog nepravde koju je napravio upravo HDZ.
Meni osobno,nebi bilo lako spavati u sobi u kojoj su predhodno živjeli braca DROBAC.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/cime-su-braca-drobac-zasluzila-biti-iznad-svih-ostalih-gubitnika-stanarskog-prava-u-hrvatskoj/482155.aspx

p.s.Jadranka Kosoro može govoriti o moralu kao KURVA o poštenju. [bye]


Slažem se glasovati za bilo koga samo nikako za lopove ZNA SE.


fakat je da žena uspješno 2 godine vodi državu .

Ovo je valjda vic dana


taja 979 ,

kad bi Kukuriku koalicija došla na vlast prema tebi će :

srezati penzionere ,
srezati državnu upravu ,
uvesti MMF,
ukinuti 30%općina ,
otpustiti državni aparat ,

i nakon toga ćemo imati 1.000.000 nezaposlenih više .

Ako , i kad bi Kukuriku koalicija došla na vlast ništa neće napraviti , zadužit će nas sa novim ino kreditima , sve će rasprodati , i tri godine će samo optuživati bivšu Vladu …, i nakon toga će raspisati nove izbore …


A zar nam državni aparat donosi dobit s osobnim dohotkom 7 – 12 tisuća kuna, pa jeftinije ih je poslati na burzu od njih tak i tak nemaaaa ulaza love u državni proračun ,npr ako terbate nešto obaviti u gruntovni radno vrijeme za stranke pon.,srij.,pet. od 7-12 a oni pričaju da rade dajte molim Vas.
[/quote]

Ne bi bilo milion nezaposlenih više, ali bi cca 200000 neradnika i parazita prestalo dobijati novce koje nisu ni zaradili, a ni zaslužili.

sutra je novi dan.



fakat je da žena uspješno 2 godine vodi državu .

Ovo je valjda vic dana
[/quote]

To je istina .
Da je stanje u Hrvatskoj takvo kakvim ga žele prikazati katastrofičari ljudi bi bili na ulici .
Pogledaj malo statističke podatke !
Usporedi stanje u Hrvatskoj sa EU zemljama !
Stanje u Hrvatskoj je bolje nego u pola EU članica .
Prestani stanje u Hrvatskoj ocjenjivati lošijim nego što je .

.

New Report

Close