I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Poštovani kolega bisakovi, Kerum je već ušao u koaliciju s voljenim Vam strankom koja (parafraziram) ne može potonuti jer u državi nema ozbiljnijih demonstracija niti nemira…
Jedva čekam da izbori prođu….umorilo me…. [kiss]


Poštovani kolega bisakovi, Kerum je već ušao u koaliciju s voljenim Vam strankom koja (parafraziram) ne može potonuti jer u državi nema ozbiljnijih demonstracija niti nemira…
Jedva čekam da izbori prođu….umorilo me…. [kiss]

Kerum je (opet) napravio dobar "trgovački" posao i sigurno ulazi u Sabor,a i HDZ-u će donijeti glasove.
HDZ nije niti moja (nikada nisam bio član HDZ-a) niti voljena stranka,ali to je definitivno hrvatska
državotvorna stranka sa velikim zaslugama za opstojnost "lijepe naše".
HSLS je moja jedina i zadnja stranka(ušao 1989,izašao 2002).
No,vjerovatno se možemo složiti barem u jednom,a to je da je HDZ uvijek osvajao daleko više glasova od onih u predizbornim anketama i nemojte ga "olako otpisivati"!
I ja čekam da izbori prođu pa da možemo komentirati rezultate.
Pozdrav


I na izborima neću glasati za nekog, već protiv nekog.

Mislim da će većina izaći na izbore sa tim ciljem!?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



Poštovani kolega bisakovi, Kerum je već ušao u koaliciju s voljenim Vam strankom koja (parafraziram) ne može potonuti jer u državi nema ozbiljnijih demonstracija niti nemira…
Jedva čekam da izbori prođu….umorilo me…. [kiss]

Kerum je (opet) napravio dobar "trgovački" posao i sigurno ulazi u Sabor,a i HDZ-u će donijeti glasove.
HDZ nije niti moja (nikada nisam bio član HDZ-a) niti voljena stranka,ali to je definitivno hrvatska
državotvorna stranka sa velikim zaslugama za opstojnost "lijepe naše".
HSLS je moja jedina i zadnja stranka(ušao 1989,izašao 2002).
No,vjerovatno se možemo složiti barem u jednom,a to je da je HDZ uvijek osvajao daleko više glasova od onih u predizbornim anketama i nemojte ga "olako otpisivati"!
I ja čekam da izbori prođu pa da možemo komentirati rezultate.
Pozdrav
[/quote]

S Vama se slažem samo u jednom: Kerum je trgovac od formata i opet je to pokazao! Moram priznati da sam jako razočarana tom koalicijom, ne zato što mislim da će značajno utjecati na ishod izbora, nego zato što sam se veselila tome da se pokaže prava Kerumova snaga ili slabost….Ja sam osobno uvjerena u to da on i Seke ne bi niti prešli prag….sad nažalost nikad nećemo znati…
Što se HSLS-a tiče, bilo bi mi drago da se održe, pogotovo što imam jako dobro mišljenje o novoj splitskoj ekipi…Vjerujem da se oni žele vratiti na put velikog Vlade Gotovca, a vrijeme će pokazati hoće li uspjeti…Iskreno, s obzirom na Vaše dosadašnje političke komentare, mislim da Vi s tim ljudima nemate puno veze…ili ste samo razočarani pa okrećete "u kontru"….a kažu i da ljudi mijenjaju karakter s godinama…. [smiley]

@Judita
Kolegice,"put velikog Vlade Gotovca" nije put HSLS-a.
On se također odvojio od HSLS-a i osnovao Liberalnu stranku.
Njega inače iznimno cijenim,ali takvi pošteni i dobri ljudi ne mogu uspjeti u politici "u Hrvata".
Pozdrav

Judita :

S Vama se slažem samo u jednom: Kerum je trgovac od formata i opet je to pokazao!

________________________________________________________________________

Bolje bi bilo da su koaliciju potpisali sa Mamićem , imali bi više uspjeha .

[kiss]

.

Mogo bi i Bandić uletit u koalciju HDZ-Kerum … programi su slični 🙂

Cookie Monster


Pero, koga da zaokružim !?

Kolega Saladin ,

kako nebi pogrešio na izborima evo još nekih podataka koji demantiraju katastrofičare iz Kukuriku koalicije koji tvrde da je stanje u Hrvatskoj katastrofalno :

Javni dug % BDP-a :

Grčka 114,9 %

Italija 118,4

Belgija 96,2

Irska 94,9

SAD 94,4

Portugal 93,3

Eurozona 85,4

NJemačka 83,2

Francusk 82,3

Austrija 71,8

Nizozemska 62,9

Španjolska 61,0

Finska 48,3

Hrvatska 42,0

Pozdrav

.


Pero, koga da zaokružim !?

Čitam danas Lesara i dječje maštarije koje valja;
1. Poreznim djelatnicima treba dati slobodu da imaju svi strah od njih ….
Ne daj Bože, pa i sada su već poprimili status najvećih legalnih kriminalaca u zemlji .
2. Lesar bi bio Ministar Policije ? I što će onda, riješiti probleme možda [lol]

Ovaj Lesar je stvarno malo maštovita i neinformirana osoba . Interes države nije riješiti probleme nego bankama osigurati naplatu, a pritom se sredstva ne biraju.
U manje sveobuhvatnim akcijama kao predstava za javnost se pojavljuju nekakvi kriminalci, pljačkaši, …., a koje Policija Rješava. Zašto ih rješava ? Pa zato jer smetaju većim kriminalcima, a najviše najvećem kriminalcu državi.
Neki kradu perom, a neki pištoljem u čemu je razlika ? U alatu i ništa drugo.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Kolega peyo ,

čemu takav pesimizam ?
Od četiri i pol miliona Hrvata samo ih stotinjak protestira i štrajka .
To je znak da je velikoj većini dobro .
Redovno stižu plaće i penzije .
Juće su naši penzići dobili bonus na mirovinu od 145,00 kn .
Danas očekujemo rast burze .


U tome je i problem što jedino penzioneri i državna uprava podžava HDZ jer kad dođe kukuriku i MMF sve će to srozati, u biti što je trebao HDZ napravit ,ukinut bar 30 % općina i otpustit državni aparat,nevjerovatno je da RH ima više gradova i općina od Velike Britanije.

taja 979 ,

kad bi Kukuriku koalicija došla na vlast prema tebi će :

srezati penzionere ,
srezati državnu upravu ,
uvesti MMF,
ukinuti 30%općina ,
otpustiti državni aparat ,

i nakon toga ćemo imati 1.000.000 nezaposlenih više .

Ako , i kad bi Kukuriku koalicija došla na vlast ništa neće napraviti , zadužit će nas sa novim ino kreditima , sve će rasprodati , i tri godine će samo optuživati bivšu Vladu …, i nakon toga će raspisati nove izbore …

.

Žalosno je da imamo izbora birati samo između:
1. tzv. bijelih anđela crne duše… al vazda rukom na svom, a ne hrvatskom srcu…
2. tzv. anđela crvenih rogova… naravno po "planu" i potrebi i bijelih rogova…
3. tzv. dvospolaca koji će tek nakon izbora deklarirati svoju spolnu pripadnost prema prethodno gore navedenim…
… živjele paštete i epruvete…

New Report

Close