I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Glasati za bilo koga ali za HDZ+HSS ne .

Čačić izjavi na sudu u mađarskoj da su mu primanja 5000 kuna.
Ta kokoš koalicija i ne b i izgledala tako loša da uzumu kojeg stručnjaka iz ekonomije koji je nešto stvorio u životu a ne život proveo na fakultetu i da maknu one ljigavce i veleizdajnike iz hns-a


I Čačića bi isto trebalo najuriti……pa ne može u Vladi sjediti netko koga mađari mogu ucijeniti kad god hoće jer je ubio dvoje ljudi a sutra će sjesti i pregovarati o sudbini Ine…..pa to je suludo…….čak ni ne mora on direktno pregovarati….

Kolega , nemoj pretjerivati .
Veli Zoran Milanović da su pokojni sami krivi jer nisu bili vezani .
Da su bili vezani možda ih Čačić nebi ubio , možda bi im samo kičme slomio .
To je Kukuriku nova pravednost ?

Kolega Saladin ,

pažljivo prati izjave svakodnevno koje daju pojedini čelnici stranaka .
A kad dođe vrijeme za glasanje izaberi najbolje .
Ili najmanje loše .
Nemoj pratiti samo jedan portal .
Zbog objektivnosti prati barem tri portala , da bi znao tko šta imaju u programu a šta demantira danas a izjavili su juče .
Ovo što ja pišem objavljeno je na Večernjem , T portalu , Indexu…

Zamisli , Kukuriku koalicija Habuša je skinula sa liste jer je popio 2 gemišta , a Čačiuća nisu skinuli a ubio je dvoje ljudi !

Kada dođu izbori dat ću glas najboljima , ili najmanje lošima .
Za sada je Kukuriku koalicija najlošiji izbor !

.



@pero

rasprodaje tvrtki , HEPa,vode , autocesta , šuma…, stečajeve 30.000 tvrtki ,smanjenje plaća i penzija ,otkaze u janom sektoru ,porez na imovinu i nekretnine , porez na dohodak od dobiti …

daj ovo malo argumentiraj, daj nam to izvuci iz njihovog programa!?
nisam ni ja sretan sa Kukuriku, ali držim da su manje zlo od HDZ.a

slažem se, sve je manje zlo od HDZ-a!!!!

moji poruke nisu investicijski savjeti niti poziv na kupnju ili prodaju dionica

Od kada je stvorena nasa drzava najunosniji posao je baviti se politikom.
SJASI KURTA DA UZJASE MURTA!

Samo se vi prepucajite iz osobnih interesa ali ovo vrijedi za sve političare trenutno u HR…
Pa kaže A.G.MATOŠ

O, ta uska varoš, o ti uski ljudi, O, taj puk što dnevno veći slijepac biva, O, te šuplje glave, o, te šuplje grudi, Pa ta svakidašnja glupa perspektiva! Čemu iskren razum koji zdravo sudi, Čemu polet duše i srce koje sniva, Čemu žar, slobodu i pravdu kada žudi, Usred kukavica čemu krepost diva? Među narodima mi Hrvati sada Jesmo zadnji, robovi bez vlasti, Osuđeni pasti i propasti bez časti. Domovino moja, tvoje sunce pada, Ni umrijeti za te Hrvat snage nema, Dok nam stranac, majko, tihu propast sprema.

Odgovor

pa to je bilo prije ive sanadera i zorana milanovića…….da je matoš njih dvojicu upoznao spjevao bi sasvim drugu pjesmu…..

I ja mislim ,a to sam već napisao da je za sad Darinko Kosor jedini lik kojeg vidim da bi vukao pravilne i čvrste poteze.
Budiša je također čvrst političar kojemu je svaka riječ na mjestu i promišlja duboko i ozbiljno.
Mislim da je ta kombinacija mladosti,poduzetništva i iskustva dobra i mogla bi biti neka nada.
Međutim mala su stranka i sumnjam da će imati utjecaja na politiku.
Nisam član ni jedne stranke ,ali sigurno za ove kukurikavce neću glasati.
Samo se smiju i već djele fotelje ne radeći ništa ,računajući da će ovaj d a ne kažem kakav narod kažnjavajući HDZ i Jacu baš njih izabrati.
Ako tako bude nahebali smo svi ne samo penzići,branitelji,socijalci ,drž.uprava i sl.
Smanjiti će se kupovna moć,past će potrošnja i doći ćemo u situaciju poput Grčke i onda će pozvat u pomoć MMF.
Ne mora se biti puno pametan da se to vidi,ali kako to objasniit ovom našem nepismenom narodu od kojeg 50% ima osnovnu ili nikakvu školu.


Za sada je Kukuriku koalicija najlošiji izbor !

skoro si u pravu jer lošiji od njih je HDZ

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjeti za ulaganja



@pero

rasprodaje tvrtki , HEPa,vode , autocesta , šuma…, stečajeve 30.000 tvrtki ,smanjenje plaća i penzija ,otkaze u janom sektoru ,porez na imovinu i nekretnine , porez na dohodak od dobiti …
daj ovo malo argumentiraj, daj nam to izvuci iz njihovog programa!?
nisam ni ja sretan sa Kukuriku, ali držim da su manje zlo od HDZ.a

Index. hr :

"Panika u redovima Pernatih biti će još veća kada se objave najnovija istraživanja bila javnosti. Potpora birača premijerki Jadranki Kosor i HDZ-u iz dana u dan raste, dok popularnost Pernatih pada. Kako će drug Zoran Milanović i gospodin liberal Gazimir Čačić objasniti još jedan u nizu katastrofalnih poraza na parlamentarnim izborima? Odgovor je logičan, Hrvati znaju da HDZ neće ukidati mirovine, plaće, naknade i da HDZ jamči socijalnu sigurnost dok SDP i jugofilni HNS dovode MMF, rezanje na svim frontovima čime će najviše biti pogođene najranjiviji slojevi društva: umirovljenici, trudnice, rodilje, samohrani roditelji, invalidi, branitelji domovinskog rata, nezaposleni. HDZ na sreću neće dopustiti takav razvoj situacije jer HDZ zna što je važno za građane. Svoji na svojem, u zajednici Europskih naroda, socijalna sigurnost, sigurne plaće i mirovine, zapošljavanje i strana ulaganja. Imamo naš turizam, imamo naše stručnjake a ulaskom u Europsku uniju povećati će se strana ulaganja, omogućiti će se zapošljavanja naših građana širom EU i osjetno poboljšati standard građana. Premijerka Jadranka Kosor dosada je uvijek održala sve što je obećala. Borba protiv korupcije se nastavlja nesmiljenim tempom a ne preza se od čišćenja u vlastitim redovima, nešto što se u SDP-u i HNS-u ne smije niti zamisliti a kamoli provesti. I zato HDZ jer samo HDZ jamči socijalnu sigurnost i napredak svih građana Lijepe Naše! "

.

@pero7
1. to nije članak s index.hr nego komentar jednog tamošnjeg forumaša na njihovom forumu
2. taj forumaš piše pod nickom "HDZu_srcu" pa je sasvim jasno o kome se radi, zar ne?
3. taj komentar je izuzetno negativno ocijenjen što dovoljno govori što čitatelji misle o autoru

a koga zanima više, evo cjelovite informacije:
http://www.index.hr/indexforum/postovi/4431/dajte-hdz-u-orden-za-korupciju-zasluzio-ga-je-/5

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjeti za ulaganja

New Report

Close