I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@pero7
znaš li što je nasmješnije? što si ti dobrim dijelom u pravu za koaliciju i njene čelnike jer teško da je nekome milanović simpatičan ili da čačića smatra moralnim i poštenim likom ili da pada u trans kad sluša pusićku itd…..a fora je u tome da će ta nikakva koalicija pomesti HDZ jer ljudi više jednostavno ne mogu smisliti HDZ i jacu i glasali bi i za crnog vraga samo da ih maknu s vlasti! ovo nisu izbori za programe, ovo su izbori za rušenje HDZ-a s vlasti!
koalicija ne mora voditi nikakvu kampanju, ne mora snimati spotove, ne mora ići na sučeljavanje, ne mora raditi apsolutno ništa i dobiti će izbore jer na ovim izborima HDZ gubi bitku protiv samog sebe!
to je ujedno i naša tragedija zato što sve to neće rezultirati jednom kvalitetnom političkom postavom koja bi mogla, morala i trebala biti iznjedrena izborima, ali tu nema pomoći sve dok ne postanemo normalno civiizirano društvo gdje nitko neće ni pomisliti krasti samo zato jer je sad na vlasti!

otklanjam svaku odgovornost za mišljenje izraženo kroz forumske postove

@twixer
Kolega znači najava uvođenja poreza na kapitalnu dobit na tržištu koje ima promet između 5-10
mil. kuna je također u funkciji poboljšanja stanja i prometa na burzi i tržištu kapitala?
Dio Vaših stavova stoji,ali to nema niti hoće imati povoljnog utjecaja na dioničko tržište već naprotiv.
Pozdrav

Ironija u svemu tome je da će sad Jaca pasti upravo zato što je otvotila vrata pravosuđu,borbi protiv koprupcije i rašćićavanju kriminala ,a time i svojih redova što na drugi način ne bi ni mogla ni učiniti.
Bori s e stvarno na sve starne,u najtežim trenucima je preuzela odgovornost.
Kriza je drmala svijetom,Slovenci blokirali pregovore,Sanader vodio paralelnu vladu.
Sve je to uspjela savladati i sad će narod koji uopće ne razmišlja takvu osobu baciti na koljena,samo d a izljeći svoje jade i frustracije jer ne može vraćati kredite i snositi odgovornost svako za svoje ponašanje i pohlepu ponaosob.Sve će slomiti na Jaci i HDZ-u koji napokom nakon dva desetljeća postaje normalna stranka koja ne dozvoljava kriminalce u svojim redovima.
Strašno,koliko smo glup narod.

Milanović je bahat,arogantan,sam kaže da nema pojma o ekonomiji.
Kad je Sanader pokušao puč ,on je otišao na skijanje u Austriju.Čačić,pa jel o njemu išta treba govoriti.
Pusićka,mrzi sve što je hrvatsko,ona je europejka sama s etako naziva.
Jakovčić pa taj kupuje sela po Istri,odakle mu lova.
I takvi nas trebaju voditi.

I naravno kad takve dovedemo na vlast ,opet će drugi biti krivi a ne mi.

Kakav narod takva vlast.

many ko da si mi bratko blizanac, pozdrav i stotka

pepe7

Največi je problem što nema treče opcije, ako HDZ ostane a mislim da neće katastrofa, ako kolicija dođe žalit će se na prazne blagajne izgleda da je najbolja opcija MMF kao neutralni policajac on će im bit izgovor za bolne rezove.


…………………. ali tu nema pomoći sve dok ne postanemo normalno civiizirano društvo gdje nitko neće ni pomisliti krasti samo zato jer je sad na vlasti!

To ne postoji ni u jednoj vlasti na svijetu.
Krađe su razne, ali mi se uglavnom osvrćemo na financijske.
Krađa je i zlouporaba položaja i ovlasti, a što automatski povlači veći trošak poreznih obveznika i veće posljedice po društvo.
Krađa je i nezanje i ne snalaženje Vlasti jer to porezne obveznike košta, jako košta !!!!!!!
Krađa je i ne isplaćivanje plaća, a država tolerira.
Krađa je svaki monopol, a kod nas ih ima previše ( INA, ADRIS, Agrokor, HEP, HT) ili gotovo sve.

Sve zemlje kapitalizma ovise o bankarskim trustovima Londona odnosno NewYorka osim poreznih oaza raznih otočja, a koje redom su sve pod jurisdikcijom Velike Britanije odnosno SAD-a.

Švicarska je jedina zemlja za koju možemo reći da ima puno izuzeća, ali to je i ujedno i najveće sjedište kriminalnog kapitala pa samim time Raj na zemlji .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Sve će slomiti na Jaci i HDZ-u koji napokom nakon dva desetljeća postaje normalna stranka …

vrijeme je da plate za ono što su nam radili ta dva desetljeća…barem time što će se maknuti s vlasti na 4 godine!
ili bi im se zato što su se sad kao pokajali, sve trebalo oprostiti kao da ništa nije bilo?
neće ići!!!

moje pisanje nije savetovanje niti preporuka za kupnju/prodaju dionica!

Jaca bi mogla dobit kasnije po repu od svojih i novih … imam osjećaj da je ne podnosi baš nitko. HDZ treba rasturit do kraja čisto da novi znaju da nema nedodirljivih. Također se nadam da će narod bit dovoljno pametan da kazni lizače poput Friščića. Meni osobno nekako najzrelije izgleda HSLS.

Cookie Monster

I Čačića bi isto trebalo najuriti……pa ne može u Vladi sjediti netko koga mađari mogu ucijeniti kad god hoće jer je ubio dvoje ljudi a sutra će sjesti i pregovarati o sudbini Ine…..pa to je suludo…….čak ni ne mora on direktno pregovarati….

Ovaj forum doživljavam kao razmjenu informacija kako bi na izborima izabrali najbolje , ili najmanje loše .

Ni u kojem slučaju ja ovdje ne agitiram za nikoga .

Jednostavno bojim se da će na izborima pobjediti Kukuriku koalicija a prema svemu poznatom za sada oni su najlošiji izbor .

U lošem sječanju su ostali u sječanju 2000. do 2003. kada su nam napravili puno štete .

Pa vjerojatno se sječate , koliko je bilo nezaposlenih , koliko ste onda imali plaću , koliko penziju , kolko su onda bili porezi , koliko su srezali rodiljne naknade i invalidnine , šta su sve rasprodali , koliko su nas novo zadužili ….

Preporučam da slušate šta nam sada nude : MMF , rasprodaje tvrtki , HEPa,vode , autocesta , šuma…, stečajeve 30.000 tvrtki ,smanjenje plaća i penzija ,otkaze u janom sektoru ,porez na imovinu i nekretnine , porez na dohodak od dobiti …

Nije nevažno da bi ključni čovjek Hrvatske trebao biti Čačić , čovjek koji je ubio dvoje ljudi .
Svojim autom se zaletio odostraga u drugi auto velikom brzinom pri vidljivosti 4000 metara .
Nije to nehaj , to je kao da je ljude pušom ubio .
To mu je bla treća totalka .
Nakon toga vozi Zagrebom (jel mu tko uzeo dozvolu?) i izaziva novu nesreću .
Nakon toga izaziva i pomorsku nesreću cvojom jahtom .


Nisam našao prikladnu temu za ovo, pa evo ovdje.
"Uspon Radimira Čačića"
Vaš link

Prema ovom što sve nudi Kukuriku koalicija je najveće zlo , katastrofa i tsunami koji može pogoditi Hrvatsku .
Glasati za bilo koga ali za Kukuriku koaliciju ne .

.

@pero

rasprodaje tvrtki , HEPa,vode , autocesta , šuma…, stečajeve 30.000 tvrtki ,smanjenje plaća i penzija ,otkaze u janom sektoru ,porez na imovinu i nekretnine , porez na dohodak od dobiti …

daj ovo malo argumentiraj, daj nam to izvuci iz njihovog programa!?
nisam ni ja sretan sa Kukuriku, ali držim da su manje zlo od HDZ.a

Cookie Monster

@pero

evo pitanje za peru? daj nam savjet za koga da glasamo, onako neku ljestivcu od 1-5 jer vidim da si upućen u programe stranaka ? hvala

Cookie Monster

New Report

Close