I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Upute za HDZ

http://www.youtube.com/watch?v=h8CSCNBoZ1s

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



ko šta ubode do izbora dobro ubode, poslije više nema!
a šta se tiče radnika đakovštine imam par pitanja jer mi je možda promaklo:
zna li se u kojim je šleperima odvezeno žito?
jesu li podnijeli kaznene prijave dok se žito odvozilo?
di su otpremnice?
lako će se nać di je završilo žito ali mi se čini da to nikog ne zanima, ni radnike, ni vladu, ni dorh, ni uskok, ni mup
imaju i radnici masla na glavi.

Pa šta ti misliš da je na svakom šleperu koji je došao na ceradi bio natpis "Došao sam ukrasti žito" pa su svi znali i trebali ga zaustaviti? Pa gdje ti živiš čovječe, jesi li ti ikada igdje radio?
[/quote]
pa očito da je radio jer je dao posve dobru primjedbu. nitko nigdje ništa ništa ne odvozi, niti dovozi bez papirnatog traga. 1 matica ne napušta skladište bez papirića.
dobro, većina njih nije znala da se "krade žito".. ali (osim ako nisu dolazili na posao) valjda su vidjeli neke kamione? sad znaju da je žito ukradeno. valjda znaju tko je bio zadužen za vođenje evidencije? imaju li kolektivnu amneziju? svi oni koliko ih već ima.. 500 njak ili koliko.

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Sve dok državom ne budu upravljali profesionalci a ne stranački poslušnici neće biti dobro. Onaj tko misli da će poslije izbora biti bolje grdno se vara. Za vodit državu treba imati viziju,radišnost i orgaizaciske sposobnosti. Zna li itko političara kod nas koji ima navedene sposobnosti da glasujem za njega.Jasno se vidi da u Hrvatskoj vlast imaju ministri priučeni blagajnici koji djele lovu ako je ima,tim ljudima je to jedini intelektualni napor.

pa državom upravljaju profesionalci, a ne stranački poslušnici, stranački poslušnici po definiciji slušaju. to što ne upravljaju u tvom ili mom interesu je drugi par cipela.

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

U čemu ti vidiš profesionalizam tih tvojih profesionalaca , u raspodjeli novaca a i tada je to kako im šef stranke ili vlade naredi.




ko šta ubode do izbora dobro ubode, poslije više nema!
a šta se tiče radnika đakovštine imam par pitanja jer mi je možda promaklo:
zna li se u kojim je šleperima odvezeno žito?
jesu li podnijeli kaznene prijave dok se žito odvozilo?
di su otpremnice?
lako će se nać di je završilo žito ali mi se čini da to nikog ne zanima, ni radnike, ni vladu, ni dorh, ni uskok, ni mup
imaju i radnici masla na glavi.

Pa šta ti misliš da je na svakom šleperu koji je došao na ceradi bio natpis "Došao sam ukrasti žito" pa su svi znali i trebali ga zaustaviti? Pa gdje ti živiš čovječe, jesi li ti ikada igdje radio?
[/quote]
pa očito da je radio jer je dao posve dobru primjedbu. nitko nigdje ništa ništa ne odvozi, niti dovozi bez papirnatog traga. 1 matica ne napušta skladište bez papirića.
dobro, većina njih nije znala da se "krade žito".. ali (osim ako nisu dolazili na posao) valjda su vidjeli neke kamione? sad znaju da je žito ukradeno. valjda znaju tko je bio zadužen za vođenje evidencije? imaju li kolektivnu amneziju? svi oni koliko ih već ima.. 500 njak ili koliko.

[/quote]

Ukoliko je bilo evidentirano, uskok je bio valjda u firmi pa je išao tragovima i našao sve evidencije i kamione s kojima je odvezeno i valjda je na temelju toga odlučeno tko će u pritvor itd.

Ukoliko nije bilo evidentirano, tada je uskok to ponovo vidio i opet ista procedura kao gore.

Neki ljudi ovdje na forumu čitavu situaciju smatraju nenormalno naivnom, kao da nitko nikada nije nigdje radio. Po njima, došli su mujo i haso iz viceva sa kamionom na kojem piše "kradem žito" i odvezli se pa se sada pojedini formumaši čude kako su to radnici dozvolili. Ja ne znam kojih tamo "sljakerskih" radnih mjesta ima, ali za pretpostaviti je da je najnormalnija stvar da svakodnevno dolaze i odlaze kamioni sa robom i kako itko moze znati u kojem je roba ukradena, koja je prodana ispod cjene, koja je prodana iznad cijene itd?

Ljudi zaboravljaju da je to odigrala mafija, da mafija i to ne ona iz filmova, vec ona nasa iz HR. To je bio organizirani kriminal, to nije bila neka zajebancija koju je mogao svatko prokužiti i zaustaviti kada se sjeti.

Uostalom, ima na ovome forumu i dionicara Djakovstine, pa sta nisu isli istrazivati kakav se to kriminal tamo vodi i tko to krade, bilo im je direktno u interesu.


pa državom upravljaju profesionalci, a ne stranački poslušnici, .

čijom državom upravljaju profesionalci? našom??? [lol] [bye]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za investiranje


U čemu ti vidiš profesionalizam tih tvojih profesionalaca , u raspodjeli novaca a i tada je to kako im šef stranke ili vlade naredi.

među ostalim…
u čemu vidim profesionalizam? vidim ga svaki put kad platim parkiranje ili zetovu kartu mobitelom, vidim ga u činjenici da imam računalo, mobitel, internet i internet bankarstvo, vidim ga kad vozim auto na tehnički pregled, vidim ga kad gledam kako kamere niču oko mene, vidim ga u stranim ulaganjima u nove tržišne niše par godina prije nego je donesena zakonska regulativa, vidim ga po tome što imam digitalnu TV, novu TV i RTL, bez da ih je itko tražio ili želio. vidim ga u svakoj TV emisiji, vidim ga u svim novinama. vidim ga u biometrijskim ispravama i centralnom registru, reformi školstva,reformi zdravstva, i svakoj drugoj "reformi". vidim ga kad vidim ekipu da pegla kartice u konzumu. vidim ga u zakonima i u skupinama zakona, usporedbi medijskih objašnjenja i doslovnog teksta. vidim ga u kontinuitetu vlasti, bez obzira tko je na vlasti, vidim ga u kontinuitetu političke agende, vidim kako se svaka zakonska rupa zatvara prije konačnog izvlaštenja, vidim ga u rastućoj, vrlo efikasnoj i gotovo apsolutnoj kontroli i nadzoru svake ljudske aktivnosti, šumi agencija i regulacija. no ponajprije ga vidim u upravljanju javnim mišljenjem, i činjenici da je 99,99% ljudi u stanju vjerovati kako Jadranka Kosor, Zoran Milanović, Milan Bandić, ili Ivo Sanader upravljaju državom.

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Pojma nemam tko se s kim pari. Ako je to zajednička KUKURIKU lista- onda dobro.
Pa, tko im je takav naziv dao…Tu će doći i Seljaci / HSS/ pravi kokoti ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

mister
ti očito nisi nigdje radio kad tako komentiraš. svaka firma ima neki svoj uhodani sistem rada. otprilike se zna tko su kupci, tko dobavljači, tko organizira transport itd. kad se u kratkom roku isprazni skladište šta inače nije uobičajeno a nikom to nije sumnjivo onda su ili zaista idioti u pitanju ili imaju masla na glavi


Ovo je zabrinjavajuće i prestrašno!
Ovo je zloupotreba i silovanje demokratskog sustava!
Kvorum im osigurava tip s jednom nogom u zatvoru. Sva sreća što ćemo ih morati trpjeti još samo mjesec dana:

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Politika/HDZ-ov-trijumf-u-Saboru-Imunitet-Seksu-i-skidanje-imuniteta-Jovanovicu

još mjesec i pol ih moramo trpiti, a ondaaaaaaaa 04.12. ponovno izlazi sunce nad lijepom našom! [thumbsup]

postovi su osoban stav autora i nisu nagovor na kupnju ili prodaju dionica


Crobex.
– dosta dionica je na najnižim cijenama.
– par dionica tipa INA daje iskrivljenu sliku crobexa.
– s sitnim novcima par stotima milijuna crobex se može podići sigurno 30%.
– ali zašto bi se dizalo ako se može na sitno jeftino skupljati.
– neke dionice se brane, fondovi.
– sada hoće li HDZ pred kraj izbora narediti mirovincima podizanje crobexa ???
– hoće li poslije izbora biti neke euforije ???

– ali nezgodno je to što će izbore dobiti oni koji su protivnici kapitala, iako im je osnovna literatura bila baš ta knjiga koja se zove Kapital.
– ovi koji dobiju izbore će gledati pravedno preraspodjeliti novce.
– a da dobiju te novce će sigurno udariti neke poreze na taj kapital.
– a tada će kapital pobjeći iz RH, a već sada ga nema.
– oni koji imaju kapital sigurno će ga zamrznuti i neće biti nekih investicija,
– a bez investicija nema ni posla.
– zaduženje će nam dodatno poskupiti,
– morati će se rezati plaće, mirovine, davanja socijali
– I love this game.
Pozdrav !

Evo šta o temi Izbori misli gospođa ivana 7
Prikupljajte razne informacije o strankama i njihovim programima kako nebi 04.12.11.popušili !
Pamet u glavu !
Pozdrav

.





ko šta ubode do izbora dobro ubode, poslije više nema!
a šta se tiče radnika đakovštine imam par pitanja jer mi je možda promaklo:
zna li se u kojim je šleperima odvezeno žito?
jesu li podnijeli kaznene prijave dok se žito odvozilo?
di su otpremnice?
lako će se nać di je završilo žito ali mi se čini da to nikog ne zanima, ni radnike, ni vladu, ni dorh, ni uskok, ni mup
imaju i radnici masla na glavi.

Pa šta ti misliš da je na svakom šleperu koji je došao na ceradi bio natpis "Došao sam ukrasti žito" pa su svi znali i trebali ga zaustaviti? Pa gdje ti živiš čovječe, jesi li ti ikada igdje radio?
[/quote]
pa očito da je radio jer je dao posve dobru primjedbu. nitko nigdje ništa ništa ne odvozi, niti dovozi bez papirnatog traga. 1 matica ne napušta skladište bez papirića.
dobro, većina njih nije znala da se "krade žito".. ali (osim ako nisu dolazili na posao) valjda su vidjeli neke kamione? sad znaju da je žito ukradeno. valjda znaju tko je bio zadužen za vođenje evidencije? imaju li kolektivnu amneziju? svi oni koliko ih već ima.. 500 njak ili koliko.

[/quote]

Ukoliko je bilo evidentirano, uskok je bio valjda u firmi pa je išao tragovima i našao sve evidencije i kamione s kojima je odvezeno i valjda je na temelju toga odlučeno tko će u pritvor itd.

Ukoliko nije bilo evidentirano, tada je uskok to ponovo vidio i opet ista procedura kao gore.

Neki ljudi ovdje na forumu čitavu situaciju smatraju nenormalno naivnom, kao da nitko nikada nije nigdje radio. Po njima, došli su mujo i haso iz viceva sa kamionom na kojem piše "kradem žito" i odvezli se pa se sada pojedini formumaši čude kako su to radnici dozvolili. Ja ne znam kojih tamo "sljakerskih" radnih mjesta ima, ali za pretpostaviti je da je najnormalnija stvar da svakodnevno dolaze i odlaze kamioni sa robom i kako itko moze znati u kojem je roba ukradena, koja je prodana ispod cjene, koja je prodana iznad cijene itd?

Ljudi zaboravljaju da je to odigrala mafija, da mafija i to ne ona iz filmova, vec ona nasa iz HR. To je bio organizirani kriminal, to nije bila neka zajebancija koju je mogao svatko prokužiti i zaustaviti kada se sjeti.

Uostalom, ima na ovome forumu i dionicara Djakovstine, pa sta nisu isli istrazivati kakav se to kriminal tamo vodi i tko to krade, bilo im je direktno u interesu.
[/quote]

Vezano za temu Đakovštine,radnika i Vlade.
Pogledajte kako su radnici glupi a Vlada bezobrazno licimjerna.

1.Vlada pronašla novce za isplatu radnicima,cca.30-tak mil.kn
2.Radnici sa pljeskom docekali Kosoricu i tu je kraj price.

odgovor:
1.Vlada kao vecinski dionicar MORALA JE voditi brigu o državnom vlasništvu,kao najveci dionicar.Dozvolila je SVOJOM NESPOSOBNOŠCU I NE ZNANJEM da par pojedinaca OPLJACKA FIRMU.Za to trenutno nitko ne odgovara a Vlada isplacuje novce poreznih obveznika( NAŠE NOVCE ).
Šta bi u konacnici bio DVOSTRUKI TROŠAK.

a: dovedena firma u stecaj (gubitak 20-30-tak mil.kn)
b:isplata radnicima 30 mil.iz proracuna(rezervi) NAŠ NOVAC
Šta u konacnici daje MINUS OD 50-60 mil kn.i za to NITKO NE ODGOVARA.

Još je dodatno opteretila državu jer je, ne zaposlene bacila na ZAVOD ZA ZAPOŠLJAVANJE.

p.s….a radnici su Joj pljeskali.Sacekali su je sa cviječem a na odlasku su joj zapjevali.

[bye]Kakav narod takva i Vlada. [bye]

New Report

Close