I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Alo krt i tvoj frend,molim ne dirajte u Hrvate i Hrvatstvo.Hrvati su Vam ljudi koje možeš gaziti godinama,teško nas je ujediniti,ali kad se to dogodi,možemo sve.Zašto smeta šahovnica pojedincima,zašto smeta prvo bijelo polje na šahovnici??????????????To je stari Hrvatski barjak,koji se nalazi na svim povijesnim slikama i zapisima,a i dan danas krasi krov na Markovu trgu.Zašto smeta "Za domovinu spremni!"-pa ako to gledate kroz ustaštvo onda je to kretenizam.Hrvatska zemlja je krvlju natopljena,dok je došla pod našu šahovnicu.Osobno mi je poginulo puno dobrih frendova,a o ranjenima da ni ne govorim.A danas se ti ljudi moraju sakrivati,a mrtvi nam se okreću u grobu.Porobio nas je zapad sa lovom i korumpiranim političarima,i jednim i drugim,itrećim i četvrtim.
Osobno 1989 godine sam nosio zastavu HDZ-a pet metara dugu,tukao se na stadionima i u školi,91-otišao u rat kao balavac,iste godine kad sam i školu završio.A gospoda i to 90 posto u saboru je još uvijek držala crvene knjižice u džepu ,jer nisu znali ko će izaći kao pobjednik.Iz one stare garde HDZ-a više nema nikoga,a ove sve ostale ne volim.Pročitajte si onaj post gdje sam citirao Brunu Bušića isve će vam biti jasno.
EU-NE,IZBORI………………DA,ALI PREKRIŽITI PAPIR.
ZA DOMOVINU OPET SPREMNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pozdrav svim Hrvatima iz SISKA -NEPOKORENOG GRADA.

peyo




sava, šta su te izbacili iz stranke? s kim si se posvađao?

Izašao dragovoljno prije jedanaset godinica.
Zasmetalo me ovo s Crkvom i načelima koje Crkva mora javno proklamirati prije izbora a eto neki misle da je HDZ=CRKVA.
Kako su se samo odvratno ponijeli prema Crkvi, Bozaniću i Papi u slučaju Dajla iako se sada vidi da se HDZ stavio na stranu kriminala.
[/quote]
Aha, ok. Već sam se uplašio da si odustao od državtvorne ekonomske misli i još onaj post o deflaciji, zbunio si me totalno. Svejedno čudno pišeš u zadnje vrijeme, jesi inače ok?
[/quote]

Hrvatskoj je sada potreban državotvorna ekonomska misao isto kao što je 90-ih bila potrebna državotvorna politička misao!
Onaj tko u kampanji nametne svoju ekonomsku misao kao državotvornu može računati na dobar dio biračke populacije.


Hrvatskoj je sada potreban državotvorna ekonomska misao isto kao što je 90-ih bila potrebna državotvorna politička misao!
Onaj tko u kampanji nametne svoju ekonomsku misao kao državotvornu može računati na dobar dio biračke populacije.

Tesko se odluciti izmedu Friscica i HDZ-a, i jedni i drugi su dobri u pljackanju Hrvatske kroz drzavne firme.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



drugim riječima, korumpiranoj državi i bankama trebamo prepustiti apsolutnu vlast i nadzor nad svim platnim prometom, koju već ionako imaju osim recimo nad time ako ja od šime kupim kilu duhana "na crno", ali to će sad biti ok jer tu će sad sjediti, kao što rekoh, Isus glavom i bradom, nepokvarljiv i potpuno nekorumpiran i uvest će "socijalnu pravdu".

preskočili smo doduše vrlo lagano prvi korak "rušenja" vlade i banaka, koje će se onda, sa nekim bićima materijaliziranim iz vakuuma, izdići iz pepela u roku keks i uvesti debitno plaćanje, nešto što Wall street, korumpirane vlade i korporacije u vlasništvu "obitelji" ionako već žele uvesti, i uvode zadnjih 20-30 godina.

veće količine novca ionako ne idu u fizičkom kešu, nego bankovnim transakcijama koje su potpuno vidljive svim nadležnim tijelima, a ovaj "mali", fizički keš je ona "siva zona" na koju država trenutno ne može naplatiti porez, a banke ne vide. onaj porez koji ne bi trebali plaćati toj državi jer je korumpirana i želimo ju srušiti?.. nitko doma ne drži milijarde, nego možda par tisuća eura, i fizički keš u optjecaju je zanemariv u odnosu na količinu elektronskog novca.

ovo je dakako, "ključan korak" u uspostavljanju "socijalne jednakosti" jer je taj "sivi keš" kojim operiraju oni koji skupljaju boce po kantama za smeće glavna prepreka njenom ostvarivanju?

zakoni su i sada vrlo jasni, svih njih 60 000 ili koliko ih već ima, a i struktura vlasništva je vrlo jasna, po oibima, zemljišnim knjigama, bankovnim računima ovim-onim. sve je to vrlo jasno, osim džeparca u džepu. doduše, možda ne tebi, no to se ionako neće promijeniti..

ti stvarno misliš da smo svi vesla sisali?

Neka OIB funkcionira kako je i zamišljen , te maknuti gotovinu odnosno Kunu iz opticaja i sve će uskoro doči na svoje. Naravno ovo je zamišljeno, ako država ima nadzor nad financijama, a ne i za propuste u nadzoru !
[/quote]
izgleda da nema nikog kod kuće

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

HDZ živi u nekim svojim vremenima, SDP je inertan i podložan utjecaju EU odnosno krupnom kapitalu.
Onaj Čačić ima smisla, ali je u koaliciji koja broji ;
1. Milanović – samo ego mu je bitam
2. Hrelja – mudrost mu je po putu ispala
3. Jakovčić – obična lopina kao HDZ bez ideja

SVi ovo ljudi su cjepljeni protiv mudrosti, dostajanstva i strpljenja, a što znači pogrešan izbor !

Ima li još tko na izborima ili se izbor svodi na Glup-Gluplji ?
Mislim da će HR građani na ovim izborima popušiti kao nikada do sada. Izbor je sveden na manje zlo.

Trebali bi tražiti ponovo polupredsjednički sustav i Josipovića dovesti na čelo Vlade pa nek on sastavlja Vladu. Ja to vidim kao jedino moguće kvalitetno rješenje danas !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Svi su isti jedino je HDZ malo iznad svih po lopovluku.

Meni se nekako u tom blatu najčišći čini HSLS, HDZ je kriminalna organizacija a SDP skup filozofa, HSS dno dna, HDSSB toljage, HNS ok ali samo ako je Pusić nr1, IDS kao i HDZ

Jedite govna, hiljadu muha ne može biti u zabludi!


HDZ živi u nekim svojim vremenima, SDP je inertan i podložan utjecaju EU odnosno krupnom kapitalu.
Onaj Čačić ima smisla, ali je u koaliciji koja broji ;
1. Milanović – samo ego mu je bitam
2. Hrelja – mudrost mu je po putu ispala
3. Jakovčić – obična lopina kao HDZ bez ideja

SVi ovo ljudi su cjepljeni protiv mudrosti, dostajanstva i strpljenja, a što znači pogrešan izbor !

Ima li još tko na izborima ili se izbor svodi na Glup-Gluplji ?
Mislim da će HR građani na ovim izborima popušiti kao nikada do sada. Izbor je sveden na manje zlo.

Trebali bi tražiti ponovo polupredsjednički sustav i Josipovića dovesti na čelo Vlade pa nek on sastavlja Vladu. Ja to vidim kao jedino moguće kvalitetno rješenje danas !


@loris

Ne sječam se da sam se koji put složio s tobom, ali ovaj put bih moram priznati da ti je ovo što je boldano dobra ideja.

Međutim, kako to za sad nije opcija, jedino nam preostaje glasati za ovo što je ponuđeno.
Ovdje bih samo htio upozoriti na jednu MATEMATIČKU činjenicu: ako glasači budu dali previše glasova malim i nebitnim strankama, to će rezultirati sa:
a) veći dio glasova onih stranaka koje ne prijeđu prag će dobiti HDZ
b) ako Kukuriku ne osvoji dovoljno glasova da sama sastavi vladu, morat će koalirati sa nekom manjom strančicom koja prijeđe prag.

Ovo pod b) me posebno brine. Ako se to desi, promjene će ići sporo, i morat će biti puno kompromisa.
Zato upozoravam cijenjene glasače da ne glasaju za koje-kakve-karijeriste-željne-5-minuta-slave, jer oni ne mogu ništa promijeniti, a mogu jako usporiti promjene.

Nama trebaju brze promjene, a što se više ljudi bude moralo dogovarati, to će promjene ići sporije.
Ne vjerujem da će svi potezi biti savršeni i bez greške, ali i to je bolje nego ovo što sad imamo a to je da se ne čini ništa.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.


Svi su isti jedino je HDZ malo iznad svih po lopovluku.

Hrvatska kao da je ukleta, već godinama nikako da dobijemo mudru Vladu ili Premijera !
Ili se sudbina poigra s nama pa nam da mudrog Predsjednika, ali bez ovlasti .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Meni se nekako u tom blatu najčišći čini HSLS.

Slično i ja razmišljam zasad. Potjerali su ljigavce iz stranke, izašli iz Vlade i imaju konkretan gospodarski program. Kosor je kod Stankovića bio vrlo jasan za razliku od Milanovića.



Svi su isti jedino je HDZ malo iznad svih po lopovluku.

Hrvatska kao da je ukleta, već godinama nikako da dobijemo mudru Vladu ili Premijera !
Ili se sudbina poigra s nama pa nam da mudrog Predsjednika, ali bez ovlasti .

[/quote]

…mi smo ti,koji smo ukleti
….mi smo ti,koji smo izabrali Vladu
..mi smo ti, koji kroje vlastitu sudbinu
…mi smo ti,koji cine Hrvatsku a Hrvatska je "ZLATNA TUTA,PUNA ….NA



Meni se nekako u tom blatu najčišći čini HSLS.

Slično i ja razmišljam zasad. Potjerali su ljigavce iz stranke, izašli iz Vlade i imaju konkretan gospodarski program. Kosor je kod Stankovića bio vrlo jasan za razliku od Milanovića.
[/quote]

Gledao sam.Izgledao je uvjerljivo.

New Report

Close