I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

" … Da smo složni i čestiti davno bi imali državu. A bit će rođenje, rodit će se slobodna Hrvatska
kad padne Berlinski zid i kad se budu rušila komunistička krvava carstva kao kule od karata. Nema ni
jedne države da je nastala bez krvavih gaća. Vjerojatno ćemo se i mi morati pobiti za slobodu sa
Srbima, a možda i sa Turcima. Teret rata morat ćemo podnijeti svi podjednako ..

.. No kad se oslobodimo srpskog ropstva i stvorimo državu, vidjet ćete kako tek naši kradu. Svak nas
je stoljećima krao i potkradao, a najteže će i najgore biti kad nas naši budu krali te prodavali
svjetskim jebivjetrima i makro lopovima. Navalit će na nas kao velike ptice grabljivice.
Tada će
biti najveće i nerješivo pitanje – kako nas tada spasiti od nas samih?!"

Bruno Bušić

A guraju nas u EU kao guske u maglu…ponižene…na koljenima [cry]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

…lakše mi je kad me naši kradu .
Lova ostaje kod nas doma .
Kad god se sjetimo domaćim lopinama opalimo čvrgu i sve im uzmemo .
A strane , nesmijemo ni mrko pogledati .

Pero 7

Na primjer : Kutle , Sanader ,dr.Rubela….

.

Umjesto transparenta VLADIN LOGOR, radnici Đakovštine na svom šatoru trebaju istaknuti ;

BUDITE DIO NAS I GLASAJTE ZA HDZ

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

najbolji komentar do sad na ovoj temi. sve si rekao.
baš je sinoć pred kamerama jedan radnik đakovštine pokazivao svoju hdz iskaznicu iz 90te. nije mu dugo trebalo da shvati di je problem. sad bi bilo korektno da se ispriča ostalim građanima koji trpe zbog hdza i više nikad ne izađe na izbore.

Kako HDZ misli pobijediti kada su svi gladni ?

Gladni kruha
Gladni pravde
Gladni novaca
Gladni istine
Gladni ljubavi

Svi smo gladni, a to znači da nismo sami, već smo zajedno gladni protiv HDZ-a !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Dana 15.10.2011. u 18 sati na Jelačićevom trgu u Zagrebu Zgubidani , Paraziti i Niškoristi organiziraju prosvjede protiv onih koji ih hrane .

Velikoj većini ljudi je dobro i zbog toga neće protestirati .

Ako meni ne vjerujete , izađite danas na Jelačić trg i osobno se uvjerite !

Danas će tamo biti prisutni samo Grebatori koji bi htjeli kruha bez motike .

Biti će prisutni skoro svi od 700 sindikalnih udruga .

Provjerite , tamo će danas biti samo oni koje mi iz Realnog sektora hranimo stvarajući nove vrijednosti i plaćajući poreze .

Tamo će biti i penzioneri koji žive od nezarađenih penzija .

Doći će i zaposleni na neradnim radnim mjestima i neki loši radnici iz gubitničkih tvrtki.

Biti će prisutni i studenti koji studiraju za Hrvatskoj nekorisna i nepotrebna zanimanja .

Danas neće biti prisutan nitko iz Realnog sektora koji radi stvarajući dodatne vrijednosti i plaćajući poreze .

Neće biti prisutan ni jedan penzioner sa 40 g mirovinskog staža .

Neće biti prisutan niti jedan student strojarstva , FER a …

.


… oni koje mi iz Realnog sektora hranimo stvarajući nove vrijednosti i plaćajući poreze .

ne znam u kojem ti to realnom sektoru radiš, a koji omogućava da po cijele dane visiš na forumu????

sve što pišem moje je mišljenje i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica...

kolega Pero 7, slažem se s vama u potpunosti što se prosvjeda tiće.

isto oni koji prosvjeduju na wall stretu , dobar prosvjed ali kriva lokacija , jer nisu krive korporacije več državna politika visokih poreza i konkurentnosti , jer nemožeš ti biti konkurentan na tržištu i davat radnicima velike plače , to dvoje ne ide skupa.

Još malo pa ću i ja u Hag,a i naši mrtvi,ali gledajte treba ih odhebati sve i jedne i druge,ali to je tolika mašinerija da za koga glasati,kad jedu svi iz istog kopanja.Fuj.

peyo

Kao što sam i predviđao na Jelačić placu je bio skup onih koji bi kruha bez motike .


Dana 15.10.2011. u 18 sati na Jelačićevom trgu u Zagrebu Zgubidani , Paraziti i Niškoristi organiziraju prosvjede protiv onih koji ih hrane .
Velikoj većini ljudi je dobro i zbog toga neće protestirati .
[/quote
Ako meni ne vjerujete , izađite danas na Jelačić trg i osobno se uvjerite !
Danas će tamo biti prisutni samo Grebatori koji bi htjeli kruha bez motike .
Biti će prisutni skoro svi od 700 sindikalnih udruga .
Provjerite , tamo će danas biti samo oni koje mi iz Realnog sektora hranimo stvarajući nove vrijednosti i plaćajući poreze .
Tamo će biti i penzioneri koji žive od nezarađenih penzija .
Doći će i zaposleni na neradnim radnim mjestima i neki loši radnici iz gubitničkih tvrtki.
Biti će prisutni i studenti koji studiraju za Hrvatskoj nekorisna i nepotrebna zanimanja .

Danas neće biti prisutan nitko iz Realnog sektora koji radi stvarajući dodatne vrijednosti i plaćajući poreze .
Neće biti prisutan ni jedan penzioner sa 40 g mirovinskog staža .
Neće biti prisutan niti jedan student strojarstva , FER a …

Kao što sam i predviđao na Jelačić placu je bio skup onih koji bi kruha bez motike .

Naslov : " U Zagrebu prosvjed protiv korporativne pohlepe " ne odgovara istini .

Pravi naslov bi trebao biti : " Grebatori i Zgubidani pljuju na ruku koja ih hrani ".

Pogledajte samo u tekstu tko je bio prisutan :
sindikalne središnjice ,
studenti filozofskog fakulteta,
aktivisti građanske akcije ,
pravo na grad,
zelena akcija ….
(naravno i crvena akcija)

Zar u nabrojanima vidite nekog tko je bilo kada ostvario neku dodanu vrijednost ?

.

Dodanu vrijednost ti strane banke iznesu iz države svake godine u obliku 5 miljardi kuna moronu.


kolega Pero 7, slažem se s vama u potpunosti što se prosvjeda tiće.

isto oni koji prosvjeduju na wall stretu , dobar prosvjed ali kriva lokacija , jer nisu krive korporacije več državna politika visokih poreza i konkurentnosti , jer nemožeš ti biti konkurentan na tržištu i davat radnicima velike plače , to dvoje ne ide skupa.

Daj baci oko na globalnu ljestvicu konkurentnosti pa mi malo razjasni ovu svoju teoariju

New Report

Close