I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Onaj vanzemaljac mrtvih očiju Prištić već sada u medijima nudi dupe SDP-u.

Pa objasnite čovjeku da postoje specijalne parade za takve poput njega, a da sabor nije mjesto za paradu! [thumbsup]

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Kad smo već kod izbora mislim da bi HDZ glatko dobio izbore kad bi mirovinci digli CROBEX na 4000,a da 95% dionica odradi rast 700%. To bi onda bila uverljiva pobjeda i JACA definitivno nek razmisli o tome! Prvo mora dići građevinu,a ostalo će samo po sebi skakati.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


__________________________________________________________________
Twixer :

Ti mozes na celo vlade dovesti najboljeg ekonomista na svijetu. Medutim kad mu 800000 ljudi potpise peticiju i protivi se reformi trzista rada on ne moze smanjiti nezaposlenost. Oni koji bi znali voditi ministarstva jednostavno nikada ne bi dobili podrsku naroda za svoje projekte. Narod zeli ljude koji ce se zaduzivati da bi odrzali postojeci standard. Takve i ima.
__________________________________________________________________

Kad bi pitali Žabe jesu li za to da se isuši Močvara , Žabe bi bile protiv .

Jedino korisno za Hrvatsku i za budučnost Hrvatskih građana bila bi koalicija HDZ – SDP !

A većina građana nebi glasala za koaliciju HDZ -SDP jer su svjesni da bi ta koalicija imala koncezus da donese zakone kojima bi svima oduzeli nezarađeno .

Ustvari , siguran sam da neće doći do promjena u Hrvatskoj jer je većini Hrvata dobro i svojim će glasom nastojati da ne dođe do promjena .


Sjeti se što si pisao nedavno kako ljudi dobro žive a kako je sdp faktički zločinačka udruga a danas napišeš koalicija sdp-hdz bi bila jedina korisna za Hrvatsku.
Sad su ti tek svi oni silni tekstovi dobili na težini. [thumbsup] [lol]



don ivan grubišić i njegov savez za građansku i etičku hrvatsku.
treba mijenjati stvari iz korijena

A taj će baš promijeniti??? Pa isti je dilao ne tako davno humanitarnu pomoć ako se ne varam, a kako se priča nije se proslavio.
[/quote]

varaš se i to debelo. nešto si gadno pomiješao [bye]


Kad smo već kod izbora mislim da bi HDZ glatko dobio izbore kad bi mirovinci digli CROBEX na 4000,a da 95% dionica odradi rast 700%. To bi onda bila uverljiva pobjeda i JACA definitivno nek razmisli o tome! Prvo mora dići građevinu,a ostalo će samo po sebi skakati.

najbolje da jaci pošalješ sms u kojim si dionicama i da mirovinci te dignu 700%
pa onda napišeš koje su to na poslovnom i svi sretni i zadovoljni.



__________________________________________________________________
Twixer :

Ti mozes na celo vlade dovesti najboljeg ekonomista na svijetu. Medutim kad mu 800000 ljudi potpise peticiju i protivi se reformi trzista rada on ne moze smanjiti nezaposlenost. Oni koji bi znali voditi ministarstva jednostavno nikada ne bi dobili podrsku naroda za svoje projekte. Narod zeli ljude koji ce se zaduzivati da bi odrzali postojeci standard. Takve i ima.
__________________________________________________________________

Kad bi pitali Žabe jesu li za to da se isuši Močvara , Žabe bi bile protiv .

Jedino korisno za Hrvatsku i za budučnost Hrvatskih građana bila bi koalicija HDZ – SDP !

A većina građana nebi glasala za koaliciju HDZ -SDP jer su svjesni da bi ta koalicija imala koncezus da donese zakone kojima bi svima oduzeli nezarađeno .

Ustvari , siguran sam da neće doći do promjena u Hrvatskoj jer je većini Hrvata dobro i svojim će glasom nastojati da ne dođe do promjena .


Sjeti se što si pisao nedavno kako ljudi dobro žive a kako je sdp faktički zločinačka udruga a danas napišeš koalicija sdp-hdz bi bila jedina korisna za Hrvatsku.
Sad su ti tek svi oni silni tekstovi dobili na težini. [thumbsup] [lol]
[/quote]

Izmišljaš kao što si izmišljao i prije !
Da si pročitao što sam napisao shvatio bi smisao moje predložene koalicije HDZ – SDP :

…koalicija bi imala koncezus da donese zakone kojima bi oduzeli svima nezarađeno .

Taj moj prijedlog nikad neće proći jer velika većina dobro živi uživajući nezarađeno .
To bi značilo da treba procesuirati sve lopine SDP a i HNS a , naravno i Čačića a bome i najveće lopine u Hrvatskoj :
Zagrebački Holding s kojim su nas već opljačkali za miliardu .

.


Kad smo već kod izbora mislim da bi HDZ glatko dobio izbore kad bi mirovinci digli CROBEX na 4000,a da 95% dionica odradi rast 700%. To bi onda bila uverljiva pobjeda i JACA definitivno nek razmisli o tome! Prvo mora dići građevinu,a ostalo će samo po sebi skakati.

ma glupost….koliko ljudi danas ulaže uopće na burzu?! i koliko bi njih rast burze uopće povezalo s jacom!?!? a da ne govorim da je neki dan bila vijest da u iduće 2 godine moramo vratiti preko 20 milijardi kuna, a odakle nam pare? pa iz kasice mirovinaca, naravno….eto zašto oni ne kupuju nego čuvaju keš za državu [bye]

ne dajem investicijske savjete niti preporuke za kupnju/prodaju dionica!

Koliko su ovi iz HDZ bezobrazni to nadilazi i balkansku nekulturu .
Kaže nema novaca za mirovine, a što ne uskrete novce Policiji i Sudstvu umjesto umirovljenicima, ako smiju. Sve što zanaju raditi je reket i ucjena. Za mudrost ni čuli nisu ;

http://www.seebiz.eu/andrija-hebrang-zbog-bojkota-sabora-nece-biti-za-mirovine/ar-15543/

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Oporba mora podržati izglasavanje Zakona koji doprinose REp.Hrvatskoj- A DOGOVORNO
BOJKOTIRATI – ono -I N T E R N O ! u čemu se ne slažu sa HDZ-om.

Vjerojatno, bojkotiraju SVE- pod opravdanjem- da će SVE STIĆI DO 31.12.2011. NAPRAVITI – S A M I !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

" … Da smo složni i čestiti davno bi imali državu. A bit će rođenje, rodit će se slobodna Hrvatska
kad padne Berlinski zid i kad se budu rušila komunistička krvava carstva kao kule od karata. Nema ni
jedne države da je nastala bez krvavih gaća. Vjerojatno ćemo se i mi morati pobiti za slobodu sa
Srbima, a možda i sa Turcima. Teret rata morat ćemo podnijeti svi podjednako ..

.. No kad se oslobodimo srpskog ropstva i stvorimo državu, vidjet ćete kako tek naši kradu. Svak nas
je stoljećima krao i potkradao, a najteže će i najgore biti kad nas naši budu krali te prodavali
svjetskim jebivjetrima i makro lopovima. Navalit će na nas kao velike ptice grabljivice. Tada će
biti najveće i nerješivo pitanje – kako nas tada spasiti od nas samih?!"

Bruno Bušić

peyo

…lakše mi je kad me naši kradu .
Lova ostaje kod nas doma .
Kad god se sjetimo domaćim lopinama opalimo čvrgu i sve im uzmemo .
A strane , nesmijemo ni mrko pogledati .

Pero 7

.

a zamisli pero kako bi bilo kad me ne bi nitko krao?
postoji li ta opcija

New Report

Close