I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




.Ona je naša predsjednica vlade!!!

Voljom naroda?


Izabrana je u skladu sa Ustavom republike Hrvatske potrebnom većinom svih zastupnika u
Saboru Republike Hrvatske. Tako se biraju predsjednici vlada i u velikoj većini demokratskih
država u svijetu koliko je meni poznato.
Pozdrav
[/quote]

jaca nije bila na izborima nego ivo koji je dobio izbore (makar je rekla jaca:" kud ivo, tud i ja" – inače, ivo je trenutno u remetincu, čisto da se zna) pa je vladu imao pravo sastaviti samo ivo (jaca je bila dio te vlade), a onda je ivo kad je odlazio odredio jacu za nasljednicu kao kad kralj abidicira! jaca NIJE izabrana voljom naroda, ona je NAMETNUTA hrvatskom narodu voljom čovjeka koji je sad u remetincu!!!!
[/quote]
U parlamentarnim demokracijama parlament(Sabor kod nas) bira premijera većinom glasova članova-
zastupnika u parlamentu.
Tako je to u cijelom razvijenom demokratskom svijetu.
Oporba može tražiti sukladno pozitivnim propisima izglasavanje nepovjerenja Vladi ako procjeni
da ista nema više parlamentarnu većinu.
Oporba je to bezuspješno pokušala,ali bez parlamentarne većine,pokušaj je propao.
Pokušalo se iznuditi ostavku Vlade i nove izbore i na ulici,demonstracijama,ali one su skupile
zanemariv broj prosvjednika, unatoč ogromnom medijskom podstrekivanju.
Redovni i regularni izbori u prosincu odlučit će o novom mandataru vlade.
Ocjena birača je konačna i svi će je morati uvažavati.
Pozdrav

U parlamentarnim demokracijama parlament(Sabor kod nas) bira premijera većinom glasova članova-
zastupnika u parlamentu.
Tako je to u cijelom razvijenom demokratskom svijetu.

E kada bi svima nama u životu išlo tako dobro i po zakonu, a gdje u konkurenciji od jednog igrača osvojimo odličnu zlatnu medalju ?

Međutim sada će Premijrka imati priliku igrati istu igru s nekoliko igrača pa potvrditi zlatnu medalju !

Kolega bisakovi, ako ovaj put imamo sreće pa za Premijera dobijemo mudru osobu ili mudri tim, pa i aktualna Premijerka će kroz život profitirati više nego si sama zna osigurati sreću i profit kao i svi mi skupa.

HDZ trenutno vodi borbu opstanka i uvjeravanja kao da slušam dječiji vrtić, tko će ga tkome bolje spustiti, uvrijediti, tko prvi tko zadnji magarac i mama salama, tata salata.
Mislim i SDP je blizu, lako ih zanese ljudska taština i ljubomora, kao u dječijem vrtiću, za popihdid.

Biti će da nam je opet WallStreet odredio novu Vladu, a ovi nas samo podhebavaju svi skupa.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Evo priznanja kolega bisokavi. Evo priznanja u kojem se vidi da plan naše Vlade u dogovoru s Srbijom oko zastrašivanja naših građana i buđenja emocija osvete ovaj put nije upalilo, ali što će dalje, samo to HDZ zna, lagati, zastrašivati i pozivati se na prošlost ? [rolleyes]

http://www.tportal.hr/vijesti/svijet/151858/Optuznice-iz-90-tih-nisu-bas-zasnovane-na-dokazima.html

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Ovdje je i naša Premijerka u jednoj rečenici pokazala svima svoju mudrost, političku kulturu, a i samopoštovanje, ali i jasan politički strah od Radimira Čačića ;

http://www.jutarnji.hr/kosor-odgovorila-sefu-hns-a–jadni-su-oni-koje-cacic-sretne-na-cesti/978101/

a ovdje, je optuženik fantastično odigrao, PRIZNAO MITO VRHOVNIM SUCIMA i vratio lopticu u sudsko dvorište, dobarrrrrrr ; ( sada će ga brzo na slobodu morati pustiti )
http://www.jutarnji.hr/sok-i-preokret-na-pocetku-sudenja-dragi-tadicu–jurisic-se-nagodio-s-uskok-om–sve-priznao-i-izvukao-se-uvjetnom-kaznom/978287/

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Ma nabijem cijeli HDZ! Jel’ se smije to? Ak’ se smije, evo ja ih nabijem..

Sažeo sam misao, da ne objašnjavam tko je koga itd. Evo, ja sam ih SVE..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

@ khmm au u najbolju ruku si biseksualan [lol]
Jedna hdz-ovska mudrost:

"Tko laže, taj i krade, tko krade taj i ima, a tko ima sa njime se valja družit"

@nikson

ma stvarno ne kužim tko više puši te njihove priče.. ja za to stvarno nemam želudac..

evo, oni pričaju, ja ih moram slušat.. pa nek im oči iskoče, nabijem ih.. [shocked]

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Zašto se uopće nervaš, joj kolko ćeš se nervirati kad krene kampanja u punom zamahu. Odaberi stranu izađi na izbore i glasuj po svijesti, savjesti ne nervaj se puno oko politike ne možeš baš puno utjecati na nju.


Zašto se uopće nervaš, joj kolko ćeš se nervirati kad krene kampanja u punom zamahu. Odaberi stranu izađi na izbore i glasuj po svijesti, savjesti ne nervaj se puno oko politike ne možeš baš puno utjecati na nju.


Ma znam.. Pročitao sam par stranica teme i jbg, ne mogu shvatit neke ljude.. Al’ to je valjda demokracija.. u prosjeku, svi smo zahebali, svi ispaštamo..
To mi je isto kao i onaj debilni Bush koji je osvojio drugi mandat nakon katastrofalnog prvog.. Van pameti..

ajd neću više dosađivat, možete nastavit po starom..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!





Ona i njena vlada su stvorili uvjete za nezavisnost pravosuđa i to treba cijeniti.

[lol] [lol] [lol]


Upravo tako. To je vidljivo i jasno svakom dobronamjernom,a i međunarodna zajednica je to s pravom pozdravila.
Pozdrav
[/quote]

Je li Vi to vidite na sva tri svjetska jezika s kojima se svakodnevno služite?

A da održite jedan brzi tečaj iz engleskoga jezika za Vašu dragu lady Macbeth?
Day after yesterday party?!
[lol]
[/quote]
Volite potcjenjivati ljude .Kerum,predsjednicu vlade. Smetaju vam uspješni ljudi?

I usput meni docirati s visoka bez argumenata i pokrića.Koje Vi kvalifikacije imate i koliko stranih jezika govorite?
No da Vas podsjetim,ona nije moja draga Lady Macbeth.Ona je naša predsjednica vlade!!!
Sviđalo se to vama ili ne.Ta žena je uspjela u životu i za razliku od vas ne blati ljude oko sebe već
pokušava nešto učiniti za svoju zemlju.Dovoljno dobro ili ne ,reći će birači na izborima.
Imam osjećaj da vas pokreće isključivo zavist i neispunjene ambicije.
No to je vaš problem i sami će te ga morati rješavati.
Pozdrav

[/quote]

Da rezimiramo: živite u inozemstvu, imate VSS, svakodnevno komunicirate na 3 svjetska jezika, u kontaktu s ljudima zračite pozitivnom energijom i uz to se u slobodno vrijeme bavite psihološkim profiliranjem! Vau! Impresionirana sam!

[lol]

Ma znam.. Pročitao sam par stranica teme i jbg, ne mogu shvatit neke ljude.. Al’ to je valjda demokracija.. u prosjeku, svi smo zahebali, svi ispaštamo..
To mi je isto kao i onaj debilni Bush koji je osvojio drugi mandat nakon katastrofalnog prvog.. Van pameti..

ajd neću više dosađivat, možete nastavit po starom..

Samo da vas ispravim oko Busha. Bush je i dalje na vlasti, ali preko Obame. Svi prvi ( bitni/ novac, energija, vojska) ljudi bushove administracije ( ministri ) su zamjenjeni njihovim ondašnjim pomoćnicima u današnjoj Obaminoj administraciji.

Odnosno i Bush i Obama su lutke Ujedninjenih Holivud država kojima upravlja WallStreet odnosno direktni direktori tvrtki u vlasništvu prvih banaka s WallStreet-a.

Obama i njegova žena, a kao i naša Premijerka mogu odlučiti o boji zavjesa u Bijeloj kući ili Banskim dvorima, osobnim gospodskim egzibicijama i ostalim sitnim radostima običnih, "malih" ljudi, ali iole važnije pitanje u Americi odnosno svijetu bez WallStreet dekreta ne ide još od 1890 godine.

Svaki američki Predsjednik od Abarahama Lincona uvijek ima ponudu na izbor od WallStreet-a ;

1. Novac
2. Metak

Izbor je uvijek na Predsjedniku .

P.S. Abrahama su skinuli Južnjaci u građanskom ratu, ali ideju smaknuče Predsjednika WallStreet od tada obožava.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

PR je vazda bio najmoćniji alat svega… pitanja je samo u čijim je rukama,,,…

New Report

Close