I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ona i njena vlada su stvorili uvjete za nezavisnost pravosuđa i to treba cijeniti.

[lol] [lol] [lol]


Upravo tako. To je vidljivo i jasno svakom dobronamjernom,a i međunarodna zajednica je to s pravom pozdravila.
Pozdrav
[/quote]

Je li Vi to vidite na sva tri svjetska jezika s kojima se svakodnevno služite?

A da održite jedan brzi tečaj iz engleskoga jezika za Vašu dragu lady Macbeth?
Day after yesterday party?!
[lol]

quote=Pino D.]
Nisam našao prikladnu temu za ovo, pa evo ovdje.
"Uspon Radimira Čačića"
Vaš link
[/quote]

.




Ona i njena vlada su stvorili uvjete za nezavisnost pravosuđa i to treba cijeniti.

[lol] [lol] [lol]


Upravo tako. To je vidljivo i jasno svakom dobronamjernom,a i međunarodna zajednica je to s pravom pozdravila.
Pozdrav
[/quote]

Je li Vi to vidite na sva tri svjetska jezika s kojima se svakodnevno služite?

A da održite jedan brzi tečaj iz engleskoga jezika za Vašu dragu lady Macbeth?
Day after yesterday party?!
[lol]
[/quote]
Volite potcjenjivati ljude .Kerum,predsjednicu vlade. Smetaju vam uspješni ljudi?

I usput meni docirati s visoka bez argumenata i pokrića.Koje Vi kvalifikacije imate i koliko stranih jezika govorite?
No da Vas podsjetim,ona nije moja draga Lady Macbeth.Ona je naša predsjednica vlade!!!
Sviđalo se to vama ili ne.Ta žena je uspjela u životu i za razliku od vas ne blati ljude oko sebe već
pokušava nešto učiniti za svoju zemlju.Dovoljno dobro ili ne ,reći će birači na izborima.
Imam osjećaj da vas pokreće isključivo zavist i neispunjene ambicije.
No to je vaš problem i sami će te ga morati rješavati.
Pozdrav

Danas u emisiji Nu2 kao gost Ljubo Jurčić svima je jasno i predivno pokazao i rekao kamo i kako mora RH u budućnost , šteta što nema svoju stranku ;

http://www.hrt.hr/?id=enz&tx_ttnews%5Bcat%5D=186

Jedino njegov stav oko INE ne podržavam, ali ostalo sve pet !
Posebno naglask je stavio gdje Premijer nije ništa drugo nego mudra osoba koja mora prepoznati i znati postaviti prave ljude na pravo mjesto, ali samo u interesu RH odnosno zajednice.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

.Ona je naša predsjednica vlade!!!

Voljom naroda?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


.Ona je naša predsjednica vlade!!!

Voljom naroda?


Izabrana je u skladu sa Ustavom republike Hrvatske potrebnom većinom svih zastupnika u
Saboru Republike Hrvatske. Tako se biraju predsjednici vlada i u velikoj većini demokratskih
država u svijetu koliko je meni poznato.
Pozdrav



.Ona je naša predsjednica vlade!!!

Voljom naroda?


Izabrana je u skladu sa Ustavom republike Hrvatske potrebnom većinom svih zastupnika u
Saboru Republike Hrvatske. Tako se biraju predsjednici vlada i u velikoj većini demokratskih
država u svijetu koliko je meni poznato.
Pozdrav
[/quote]
Ma Ivo joj je to poklonio za rođendan. Šeks progurao u saboru…….ali neka, voljom naroda, ovoga puta neće imati "potrebnu većinu" a znaš zašto? Meni i tebi je još relativno dobro…….ali "volja naroda" kopa po kontejnerima. I možemo mi tu pisati šta god hoćemo, ali hdz će izgubiti izbore……jasno ko dan…..kao što će se crobex sutra opet crveniti. Može okladica? Volim "easy money"

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



.Ona je naša predsjednica vlade!!!

Voljom naroda?


Izabrana je u skladu sa Ustavom republike Hrvatske potrebnom većinom svih zastupnika u
Saboru Republike Hrvatske. Tako se biraju predsjednici vlada i u velikoj većini demokratskih
država u svijetu koliko je meni poznato.
Pozdrav
[/quote]

jaca nije bila na izborima nego ivo koji je dobio izbore (makar je rekla jaca:" kud ivo, tud i ja" – inače, ivo je trenutno u remetincu, čisto da se zna) pa je vladu imao pravo sastaviti samo ivo (jaca je bila dio te vlade), a onda je ivo kad je odlazio odredio jacu za nasljednicu kao kad kralj abidicira! jaca NIJE izabrana voljom naroda, ona je NAMETNUTA hrvatskom narodu voljom čovjeka koji je sad u remetincu!!!!

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija ili odgovornosti.

Poštovani kolege ,

moje postove ocjenjujete loše , ružno pišete o meni , vređate me , iako se ja nigdje nisam izjasnio za koga ću na izborima glasati . Britvu još ne spominjete .

Uvijek pišem : glasat ćemo za najbolje ili najmanje loše .

Dozvolite mi da imam svoje mišljenje .

A moje je mišljenje , poznavajući ljude širom Hrvatske da pobjediti neće Kukuriku koalicija .

Evo da obrazložim moje mišljenje zbog čega većina neće glasati za njih :

Kukuriku koalicija , bez obzira kako se kad zvala i dalje podržava ubojice i lopove .

Oni i danas ne dozvole da se ispitaju i procesuiraju osumnjičeni za ubojstva i pljačke .

Netko je poslije rata 1945. ubio 100.000 Hrvata bez suđenja a Kukuriku koalicija zajedno sa Stipom Mesićem i Josipovićem 66 godina ne dozvoljava da se bar ispitaju osumnjičeni .

Kad pričamo o mrtvima , drugi čovjek Kukuriku koalicije Čačić pored toga što je ubio dvoje ljudi i dalje vozi i ugrožava nas i živote naše djece .

Zamislite , nakon četiri totalke i dvoje mrtvih njemu se nitko ne usudi uzeti vozačku dozvolu .
I pored knjige o njegovim pljačkama njega se niko ne usudi procesuirati .
O tome ni mediji ne pišu , kao što ne pišu o Kukuriku Ferenčaku koji je osuđen zbog pljačke 10 miliona .

Ljudima u Hrvatskoj u sječanju je ostalo kako su Kukuriku vladali od 1945. do 1990. sječaju se i da su naše oružje predali JNA , a nisu zaboravili ni to da su izašli iz Sabora kada se glasalo o neovisnosti Hrvatske .

I pored toga na izborima 2000. birači su im dali šansu koju oni nisu iskoristili te su vladali samo 3 godine za koje su Hrvatskoj napravili takvu štetu da nisu dobili povjerenje ni 2003. a ni 2007.

Kada danas čitam intervjue Kukuriku čelnika jasno mi je da ako oni pobjede biti će čistki (kao i 2000.) proganjanja neistomišljenika a možda će raditi i "britva" ako ne i "Goli otok ".

I zato , pazite što radite 04.12.11. , glasajte za najbolje , ili najmanje loše !

Pozdrav

.

Večernji list , 01.listopada 2011. :

…" Vesna Pusić , zacijelo najnemoralnija političarka u dvadesetak godina hrvatske samostalnosti ,

čelnica stranke u kojoj svaki drugi član vodstva osuđen zbog kriminala i u kojoj je bilo obiteljskih

nasilnika čije žrtve , isprebijane do krvi , javno govorile o svom slučaju ,….."

quote=Pino D.]
Nisam našao prikladnu temu za ovo, pa evo ovdje.
"Uspon Radimira Čačića"
Vaš link
[/quote]

Zar bi za takvu Kukuriku koaliciju trebalo glasati ?

.

Tema treba biti gospodarstvo i standard ljudi a to je nepoznanica za ovu vlast zato što kao prvo nikada ništa nisu stekli pošteno u životu nego su se naglo obogatili dolaskom na vlast pa prema tome ne mogu niti znaju stvorit uvijete da bi i ostali mogli živjet normalno.
U hdz-u se nalazi više bivših članova komunističke partije nego u bilo kojoj stranci.

To što pričaš je demagogija koja se prodaje ljudima kao i nogomet. Skretanje pogleda sa stvarnih problema.

Za hns se slažem da je to sranka podmuklih ljigavaca koji bi da naprave to što su tu recimo u Americi bili osuđeni za veleizdaju. Govorim za Pusić i Mesića.
A Mesića bi još dodatno osudio za zapovjednu odgovornost uništavanja slovenije i početak rata u hrvatskoj kao predsjednika sfrj i vrhovnog komandata vojske.




.Ona je naša predsjednica vlade!!!

Voljom naroda?


Izabrana je u skladu sa Ustavom republike Hrvatske potrebnom većinom svih zastupnika u
Saboru Republike Hrvatske. Tako se biraju predsjednici vlada i u velikoj većini demokratskih
država u svijetu koliko je meni poznato.
Pozdrav
[/quote]
Ma Ivo joj je to poklonio za rođendan. Šeks progurao u saboru…….ali neka, voljom naroda, ovoga puta neće imati "potrebnu većinu" a znaš zašto? Meni i tebi je još relativno dobro…….ali "volja naroda" kopa po kontejnerima. I možemo mi tu pisati šta god hoćemo, ali hdz će izgubiti izbore……jasno ko dan…..kao što će se crobex sutra opet crveniti. Može okladica? Volim "easy money"
[/quote]
Kolega, pojma nemam tko će dobiti izbore!!!
Jedino što vjerujem da nitko više neće lako vladati i da će izbori kao i postizborne križaljke
biti neizvjesne do samog kraja.
Nadam se da će pobijediti bolji i pošteniji političari od ovih do sada bez obzira na stranačke i ine
"dresove".
Želio bih jedino da ljudi glasaju za programe i projekte,a ne iz predrasuda i "protiv" jer to ne vodi
u boljitak ,već stvara nove podjele i nemire.
Također smatram da nemoralnim političarima protiv kojih se vode istrage za najteža kaznena djela
ne smije biti mjesta u politici uključujući i HNS i HDZ i SDP .
Anketama ne bih pridavao previše pažnje jer su se iste do sada pokazale krajnje nevjerodostojne.
Pozdrav

New Report

Close