I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Pobijedit će oni koji neće tražiti porez na dividendu od malih dionićara .

Tako je !

Zar bi iko normalan glasao za nekoga tko će nam uzeti pored 20 % koje smo već platili još 15 % + 18 % prirez u Zgb ?
[cool]
[/quote]
Zasto bi glasao za nekoga ko ce unistiti hrvatsku ekonomiju i s njim sva tvoja ulaganja ?
Bolje je placati porez na dividendu je jos puno bolje nego ne imati dividendu.
[/quote]
Zato što jedu govna.
Sori Moderator. [smiley]

quote=Pino D.]
Nisam našao prikladnu temu za ovo, pa evo ovdje.
"Uspon Radimira Čačića"
Vaš link
[/quote]

Gospon Twixer ,
slažem se u potpunosti s vama .
Mislili ste na Čačića i drugove koji su se iskazali 200.do 2003. ?

Tako visoki porez na dobit (20+15+18%) neoprostiv je u Hrvatskoj jer i pored poreza od 20 % na dobit investicije nisu značajne .
Samo dodatnim investicijama bi se moglo zaposliti ljude .
Vjerujem da vi znate šta se događa s porezom kad je država bezobrazno gramzljiva .
To smo imali prilike vidjeti 2000.-2003.-2004.

.

Siguran sam da će me napasti i moj post ocijeniti loše Paraziti ,Zgubidani, Ljenčine i Niškoristi .

Pomahnitali uvoz ili sve veći broj ljudi koji nemogu kupiti ništa ti nisu napravili štetu ako nešto proizvodiš lii čak i ako samo trguješ?
Ja mislim da si ti jedan veliki parazit skupa sa ovom vlasti jer ste isisali sve.


Napravili su meni ogromnu financijsku štetu .
I nikad za Kukuriku pljačkaše neću glasati .

Kada se promjenila vlast na kojoj je danas Kosorica natrag su smanjili poreze na 20 % .

Siguran sam da će me napasti i moj post ocijeniti loše Paraziti ,Zgubidani, Ljenčine i Niškoristi .

jaca kosorača uvela je tzv. krizni porez kojim je u najgoroj svjetskoj krizi isisala zadnju kunu iz džepova hrvatskih radnika i seljaka da sebi i svojima isplati nezaslužene visoke plaće i povlaštene mirovine !!!!!!!!!!!!!!! [angry]

SVE DRUKERE I NAVLAKAČE TREBA BATINOM !!!!!






Ona je oku lijepa , a ako zatvoriš oći osijetićeš val optimizma , koji će te danahnuti iznutra.

Ona je hrabra i neobično humana. Ona je žena 21 stoljeća .


Je, osjećam ga.. Trnci me prolaze.. [lol]
[/quote]
Tvoji trnci idu u krivom smjeru .
[/quote]
Osjećam ih u rukama i nogama.. Predivno..
[/quote]

To je jedino što imaš .
[/quote]
Evo, trne mi lagano cijelo tijelo od strave koja je na vlasti i ove nesposobne i krajnje neinteligentne premijerke koja, sada sam već duboko uvjeren, nema blage veze što se oko nje događa..

A do mozga mi to nikako ne može doć jer je sposoban zamisliti i bolji svijet, i jer zna da je sve ovo tako beznačajno i sitno..

Ti fino s Jacom pjevaj borbene, a ja ću pričekat da dođe neka inteligentna vrsta na vlast..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

hdz-ova kampanja je živi očaj. Na svako pitanje odgovaraju protunapadom [rolleyes]


…………….
Evo ja na primjer , čim mi se ukaže višak novaca odmah investiram u gospodarstvo , dok moj presiromašni susjed kad mu kapne lova odmah kupi cijelo janje i sve požderu za jedan dan a sutra poseru i opet su siromašni …………..

Možda ti je susjedn gladan ili misliš da se prežderava ?

Malo čudan stav imaš o ljudima , ali ZNA SE !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



…………….
Evo ja na primjer , čim mi se ukaže višak novaca odmah investiram u gospodarstvo , dok moj presiromašni susjed kad mu kapne lova odmah kupi cijelo janje i sve požderu za jedan dan a sutra poseru i opet su siromašni …………..

Možda ti je susjedn gladan ili misliš da se prežderava ?

Malo čudan stav imaš o ljudima , ali ZNA SE !
[/quote]

Susjed je možda siromašan ali je duhom bogat!
A peri7 ni stogodišnja preplata na HNK i Lisinski neće ispuniti duhovnu prazninu!

Kad pogledam ponuđene programe naših stranaka ,

najviše mi se sviđa program g. Željka Keruma :

" otići na otok i praviti dicu "

.

Uistinu je s filozovskog aspekta zanimljiva ova borba oko vlasti u RH oko vlasti u zemlji koja očigledno demografski i gospodarski tone, a dužničko robstvo ( bez slobode izbora ) u punom jeku.

Pokušavam nači motiv i HDZ-a i SDP-a za Vlast ?

Kada poravnam sve ljudske, intelektualne i biološke aspkte tih motiva rezultat je uvijek isti ;

lažna moć ili superiornost nad ljudima u okruženju i krađa ( vlastita precjenjenost ) !

Kada pogledamo dosadašnji rad svih ljudi na vlasti unazad 20 godina, njihove rezultate i najave budućnosti, teško se oteti dojmu kako tu nema viših društvenih ciljeva općega intersa i zadovoljstva.

Priveligani ciljevi nove Vlasti uglavnom se svode na zaštitu osobnih interesa i moć utjecaja na subinu svoga susjeda, ali to su mali, obični, primitivni ciljevi koje ima i svako pleme u skrivenim šumarcima kugle zemlajske.
Uspjeh nacije kao osobno priznanje i zadovoljstvo traži mnogo umovanja i energije, te to nije poznata okolnost naših političara . Rađe stalno tapkaju u mraku pa kada pogode cilj godinama se u prsa lupkaju, a kao i Čimpanze.
Mudrost ili skup ljudskih prirodnih načela kao : znanje ( obrazovanje) + iskustvo ( godine ) + inteligencija ( otvorena mašta + brzina odluke ) je problem naših političara. Znanje i nekakvo iskustvo imaju , ali da bi mudrost bila potpuna inteligencija je nužna.

Kada je itko od vas doživio, vidio ili čuo kako glup čovjek prizna da je glup ?
Pa naravno da neće priznati kada nezna da je glup, a mi se čudimo odlukama naših političara !

Malo skromnosti i poniznosti našim političarima znatno bi im um otvorio !!!!!!!!!!!!!!

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Uistinu je s filozovskog aspekta zanimljiva ova borba oko vlasti u RH oko vlasti u zemlji koja očigledno demografski i gospodarski tone, a dužničko robstvo ( bez slobode izbora ) u punom jeku.

Pokušavam nači motiv i HDZ-a i SDP-a za Vlast ?

Motiv je vrlo jednostavan – VLAST je POJAS ZA SPASAVANJE POJEDINACA I ELITA!

Katastrofičari ,

nemojte pričati bedastoće .

Sramite se !

Sve naše Vlade su se borile , s obzirom na sposobnost i znanje za interese Hrvata i Hrvatske .

Lopovluka je bilo vrlo malo što će se i ustanoviti u sudskim procesima.

Vi svoj nerad bijedu skrivate iza mantre : "Banda lopovska je sve pokrala".

Istine radi , usporedite stanje u Hrvatskoj prije 1990. sa stanjem danas .

Usporedite koliko ste zarađivali 1989. , koliko ste zarađivali 2000. , a koliko danas 2011. ?

Usporedite kolika je vaša imovina bila 1989. a kolika je danas ?

.

New Report

Close